Muhteşem Yat

D

DE-mates

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi DE-mates
Avucumu koklayayimda bir tarafim sismesin bari :bbo: :1shok:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

• Konu Sahibi DE-mates
emeğine sağlık demetcim Valla Allah biliyor istemiyorum bu kadarını...Yetecek kadar var bin şükür...

• Konu Sahibi DE-mates

• Konu Sahibi DE-mates
hakkaten süpermiş eline sağlık
wallpaper yaptım bile :)

• Konu Sahibi DE-mates
Süper valla.. eh bi gün bizimde olur inşallahhh:1closedeyes: Kaydettim resimleri..teşekkürler..

• Konu Sahibi DE-mates
Sahip olduklarina sukredip yetinmen cok guzel figocum ,bende hirslari olan biri degilim ozellikle maddi konularda ama esimle basbasa boyle bir teknede tatile hayir demem dogrusu.

• Konu Sahibi DE-mates
harbiden of benim gibi deniz aşına göre ama nerde ben anca temizliğe giderm oraya :))

• Konu Sahibi DE-mates
süppper. hırslarım yok ama bende eşim ve oğlumla böyle bir zaman geçirmek isterim hani.

Böyle bir tatile kim hayır der çok güzel hayran kaldım

Kizlar ya benim teknenin resmini nerden buldunuz aa:Roflol:

süperr ya hayal gibi valla
ama ben sahip olduğum şeylerle mutluyum ya
fazlası zarar...

Ece'cigim ya bu kadar karamsar olma :teselli: niye temizlige gidermissin bakalim bellimi olur Allah bir gun bizlerede yuru ya kulum der Insallah hepimize kismet olur :1yes2: ,hem bak Sevgi "benim teknenin resmi" demis ,komsuda piser bizede duser hesabi bir tur attirir bizede arkadasimiz.

Attirmazsa cizeriz kaportayi falan:1ninca: he he he...

hem bak Sevgi "benim teknenin resmi" demis ,komsuda piser bizede duser hesabi bir tur attirir bizede arkadasimiz.

Attirmazsa cizeriz kaportayi falan:1ninca: he he he...

Parayi veren düdügü calar demetcim:Roflol: ondan sonra istediginiz kadar gezdiririm sizi:Roflol:

Gitti senin kaporta sevgi'cigim...:))))

Offff ya offfff ya bu nedir demetcim .Tek kelimeyle harika .Allah hepinize kısmet etsin inşallah.

Bende benim limuzinin resmini yapistirdim Sevgi'cigim bi icinde cimen hatunda benim sekerim peh!!!
Butun K.K kizlarina bedava tur esleriyle ve sevgililieriyle ,bi tek sana yok sevgicim parayida versen duduk muduk yok sana !!!

Ama bedava tekne turu duzenlerde hepimizi agirlarsan o zaman kardes kardes oynariz beraber :))))

Bende benim limuzinin resmini yapistirdim Sevgi'cigim bi icinde cimen hatunda benim sekerim peh!!!
Butun K.K kizlarina bedava tur esleriyle ve sevgililieriyle ,bi tek sana yok sevgicim parayida versen duduk muduk yok sana !!!

Ama bedava tekne turu duzenlerde hepimizi agirlarsan o zaman kardes kardes oynariz beraber :))))

Ayy kiz o limuzindeki hatun senmisin, selülitlerin görünüyor hayatim cok betbaht cikmissin:Roflol: :Roflol:

Ayy madem cok istiyorsun iyi hadi gezdireyim seni teknemle:Roflol:

Demetcim sen bu arada yurtdisinda nerde kaliyorsun canum:1hug:

Deeee Allah'in Amerikasinda,yim Sevgi'cigim .

Bende bi gram selulit neyin yok bikerem ...
Her gun suruyom bi suru krem...
Senle atismayi keseyim artik...
Gidip havuzdaki gulleri derem...

Muhah puhaha..
Hem selulitim yok hemde sairim he he varmi benden alasi ??:))

X