Mükemmel bir ilişkim vardı şimdi koca bir güven sorunum ne yapmalıyım?

adam yalancının önde gideni. terapist değilse ne alaka para alıyor? inanmayın ayrılın ileride çok başka saçmalıklara maruz kalacaksınız

Merhaba dediğim gibi güzel bir ilişkim vardı kendimi çok şanslı hissediyordum. 2buçuk yıldır beraberiz 6 aydır nişanlı bu yaz evlenicektik olay şu bir gün öylesine telefonunu elime aldım öylesine bir mesaj gördüm osmanovic tükenmiş gibi bir halim mi var diye adını da farklı kaydetmiş baktım konuşma kayıtları var yarım saat 1 saat anlatmadı ben konuşmadım diye inkar etti sadece ve saçma yani telefon senin kim konuşacak numarayı aradım açtı bir kız direk aramızda hiç birşey yok hiç bir zaman da olmadı sadece arada ona derdimi anlatıyorum nişanlı olduğunuzu biliyorum dedi ben telefon daha açıkken yüzüğü çıkarıp verdim telefonu bıraktım kapatamadım bile arkamdan kız seslendi baya orda mısın aramızda hiç birşey yok falan diye dedim kapat şu telefonu açıklama da şu şekilde 5 yıldır varmış bu kız yüzyüze hiç görüşmemişler 2 kez boşanmış sonuncu yeni onu anlatıyormuş nişanlım da akıl veriyor ve ücret almış bunun için ihtiyacımız vardı sana söylesem böyle tepki verirdin üzülürdün söyleyemedim diyor dekontlara baktım fatura dökümanına baktım evet ekim kasım aralıkta konuşma görünmüyor söylediği de arada bir derdi olduğunda anlatır çok saçma bir olay asla yakıştıramadım ona ya başka gizlediği şeyler de varsa bilmiyorum napacağımı.
Nişanlınız hadi kadını dinliyor karşılığında terapi gibi para alıyor. Ama kadın sizi nasıl bu kadar tanıyor. Ayrıca ismini bile erkek olarak telefonuna kaydetmiş. Bana nedense kadınla arada takılıyorlar gibi geldi.

Guven kirildi mi bitti...Sen simdi affedeceksin gibi anliyorum ama artik surekli diken ustunde olursun..affetsen de hatirladikca ben bunu kabul.edip evlendim diye kendinden sogursun...zor yani evlilik oncesi bi de isin cok zor...affetmesen herkes dicek bunun icin mi affetsen ya sonra baska seyleri de yakalarsan....ama bence bu adam kadinlarla sohbeti seviyor bu duzelmez evliliginde de hep surer o veya bu sekilde...

Ben de nişanlınızı terapist sandım. Kahve falı demişsiniz. Hadi bu hesaplardan ulaştı kadı ve fal baktırdı diyelim, nişanlınız size bunu söylemeliydi. Erkek milleti bir kadını, her ne sıfatla olursa olsun gizliyorsa orda bir bit yeniği vardır.

Bence fal ile başladı durum ve sonra kadınla, nişanlınız arasında bir samimiyet oldu. Kadın belkide gerçekten fal vb. Konuştu ama nişanlınız bana pek masum gelmedi.

Kadına fal baktıysa ve kadında "Yaaa öyle mi? AA doğru? Hımm? Evet böyle olmuştu ve hatta şöyle şöyle diyerek anlatmıştır. Eee yaralı ceylan, karşıda Avcı. Erkek doğası maalesef...

ücret konusunu kız mı söyledi nişanlın mı ?
yani şöyle sorayım
bu sözümona dert dinleme meselesi için nişanlına para ödediğini kızın kendi ağzından duydun mu ?

Hadi dedikleri tamamen doğru olsun. Böyle biriyle ilişkinizi devam ettirecek misiniz?

Telefonla dert dinleyip karşılığında para almak işini ilk defa duydum. Nişanlınız ne iş yapıyor, o ve kadın kaç yaşındalar?

Bu tipler fal dert dinlemek vs ayagina kadinlarla vicik vicik muhabbeti severler...konuyu da illa ki karsidakinin dertlendigi ex sevgilisiyle neler yasadigina getirirler...bisi sorcam peki aranizda bisi yasandi mi ile baslayan sorular nerelere varir...evlenilmez.kesinlikle

O da ayrı saçma ünivdeyken işte fal hesapları falan var kahve falı bakıyor bu kıza yine ücretli kahve falı bakabiliyor bunu biliyorum da neyse bakmış işte bişeyleri bilmiş bu kızda buna dert yanmaya anlatmaya başlamış böyle başlamış
Abooo kahve falı da mı bakıyor 🤮

Bi konu vardi gecenlerde yuksek iq bir abimiz kahve fali ayagina millete yanliyodu o geldi aklima

Ayrilacaksan ayril durusun tam olsun ama barisacaksan ne burada konu ac ne sikayet et

Benim gözümde aldatma, kendinizi biraz seviyorsanız barismazsınız.
1. Adam ciddi yalancı tehlikeli, size 3 yıldır yalan söylüyor fark etmemişsiniz.
2. Fal bakan erkek hem çok konuşur hemde ağzı iyi laf yapar, yalan söylemeyi de iyi becerir. Nefret
3. En kötüsü de para karşılığı yapması, işi ilerletirse sonu ya karakol ya gündüz kuşağı tv programları olur potansiyel dolandırıcı olma yolunda. Aklınız varsa arkanıza dahi bakmadan kaçın.

Dümdüz gidip yatsa daha anlaşılır bi durum olurmuş. Elin kadınının derdini niye dinlersin niye para alırsın, neresinden baksan sahtekarlık yalancılık kokan işler. Bu adamla evlenirseniz hayatınız böyle saçma işlerle uğraşmakla geçer

X