Mum yapımı

ruyax

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
6
1
Mum yapmaya başladım bununla ilgilenler yeni başlayanlar fikir alışverisi yapabiliriz bir hobi forumu kurabiliriz buraya
Yaptıklarımızı paylaşabiliriz
Kimler mum yapiyor 😊

Ben yapmadım ama pinterestte örnek çok görmüştüm. Yapım videoları da YouTube dan. Bir ara kınamda yapıp dağıtırım diye düşünmüştüm ama cesaret edememiştim

Ben hergün ufaktan bişeyler yapiyorum
evet zor gerçekten ama imkansiz değil
Şimdilik bende youtubedan buldugum bilgilerle üretiyorum tamamen kusursuz ürettigimde satışa girmek istiyorum😌

O kadar çok sırada bekleyen hobim var ki muma başlayayım diyorum. Dışarıda görüyorum "ayy ben bunu yaparım evde para da kazanırım diyorum" içimdeki ses kendini rezil etme Merve diyor 🙂

O kadar çok sırada bekleyen hobim var ki muma başlayayım diyorum. Dışarıda görüyorum "ayy ben bunu yaparım evde para da kazanırım diyorum" içimdeki ses kendini rezil etme Merve diyor 🙂
😅benim kötüleri görseniz bide olsun onlari yayınlamicaz ama cekiyorum birgün prof olursam bakın nerden nereye demek icin🤣 olamazsamda hobi diyip geçicem😂

kardesimin nisani icin bubble mum yapmistik bence heryer batiyor ya sevmedim bu isi

Evet kalıp halinde alinca cidden batiyor ama bide pul seklinde var direk dökmek iicn cok daha pratik kendim kesitigimde cok batıyordu nefret etmiştim temizligide cok gıcık o sekilde

X