Murat Yıldırım ile Imane Elbani Evlendi

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.831
48
Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Faslı İmane Elbani'yle muhteşem bir düğün töreniyle evlendi.

İki yıl önce boşanan Yıldırım, ikinci nikahı Taksim'deki CVK Otel'de oldu. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Murat Yıldırım'ın smokinini Derviş Bağzıbağlı, gelin Elbani'nin gelinliğini ise Raşid Bağzıbağlı hazırladı. Imane Elbani, Faslı modacı Nisrine Ezzaki'nin özel olarak hazırladığı geleneksel gelinliği de gecenin ilerleyen saatlerinde giydi.

Düğünden bir gün önce Fas usulü kına gecesi için Yıldırım, “İlk defa onların kültürüyle karşılaşmış oldum. Değişik ve güzel bir duyguydu. Bizim kınalarımızda damat gecenin sonunda gider, ama burada başından sonuna kadar kaldım. Çok samimiydi” diye konuştu. Elbani ise, “Bugün çok güzel bir gündü. Çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Pek çok ünlü ismin de konuk olduğu törene, gelinin Fas’tan gelen misafirleri de katıldı.

DARISI BAŞIMIZA!

Yıldırım'ın yakın arkadaşı Tolgahan Sayışman törene tek başına katıldı ve, "Allah bir yastıkta kocatsın. Darısı başımıza inşallah" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Almeda Abazi'yle nişanlanan Sayışman evlilik tarihi sorularına, "İlk adımları attık, Allah'ın izniyle yakın zamanda tamamına erdireceğiz." dedi.

İmane Elbani'yle tanıştığını dile getiren yakışıklı oyuncu, "harika birisi! Buraya alışma süreci yaşıyor. Türkçe'yi şimdi öğrenmeye başladı, çok kısa süre içerisinde konuşur bence" şeklinde öve öve bitiremedi.

HENÜZ AŞERMELER BAŞLAMADI!

Burak Sağyaşar ile 4.5 aylık hamile olan Hatice Şendil de siyahlar içinde davete katıldı.

Hamilelik süreci nasıl gidiyor sorusuna Şendil, "her anne gibi gidiyor, henüz aşermeler başlamadı" dedi.

MERYEM UZERLİ İTİRAFI!

Meryem Uzerli de, "Murat benim çok yakın arkadaşım oldu. Dua ediyorum onun için. Çok iyi bir kadınla evlendi öyle diyorlar. Onun için çok mutluyum. Murat anlattı, çok seviyor kendisi. Çok mutlu Allah onlara uzun ömür versin" şeklinde konuştu.

1_d.jpg
2_d.jpg
4_d.jpg
34_d.jpg
38_d.jpg
40_d.jpg
42_d.jpg

Allah mesut etsin. Şu adamı bi sevemedim oyunculuğu falan güzelde ne bileyim iticide değişik bi havası var.

Kadir Topbaş'ın yanında ki kız kardeşi herhalde .BDV de gelinden başka beyaz giyen elti ve kv hakkında 2 konu vardı 2 gündür,giyilmez ,kıskançlık,ayıp olur diye yorumlar geliyordu.:skandal:Bu haberin linkini oraya mı atsam ne yapsam:KK53:
Rezalet ya. İbretlik hatta. Düğünlerde asla yapılmaması gerekenler diye ibreti aleme göstermelik

Burçin Terzioğlu'ndan sonra bu olmadi Murat bızımla deyılsın. :kahve:

X