Mustafa Koç hayatını kaybetti

Allah rahmet eylesin ,

Çok genç gitmiş üzüldüm. Biraz ipini kendi çekmiş, her fotosunda tombiş. Sonradan zayıflasa da kalp ve damarlar yeteri kadar Zarar görmüş kilodan. Eğitimli imkanı olan insanlar bile sağlığını bu şekilde kullanırken diğerleri ne yapsın. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz.

Türkiyenin başarılı işadamlarından çok çok üzücü sabah duyunca sanki ailemden biriymiş gibi üzüldüm.:KK43:Allah mekanını cennet etsin.Tüm türkiyenin arkasından güzel konuştuğu nadir insanlar biri:cry:

Bir erken ölüm haberi daha.
Rabbim sıralı ölümler versin.
Mekanı cennet olsun. Aileye sabır versin.

Bu denk geldigim 3. Ya da 4. kalp hastasinin spor esnasinda kalp krizi gecirisi.Birisi de yakin bir aile dostumuz.Uzmanlar,doktorlar cok ta hakli olduklarini dusunmuyorum bu bakimdan artik.Hep mi sporda denk gelir bu atak.Tetikleyici oldugunu dusunuyorum sporun artik.

Rahmetli babam ilk enfarktusunu 94 te halı saha macında gecirdi chelzy..2. Ligde eski futbolcuydu zaten..ex oldu, geri getirdiler..48 yasındaydı..

Ondan sonra kalp kendine gelemedi zaten..gectigimiz temmuzda kaybettik..69 yasında..

Yani diyecegim, kalp krizi ozellikle sporcu erkekleri cok vuruyor..ben buna cok sahit oluyorum..tabi genlerde damar rahatsızlıkları da varsa bu da etken oluyor..

Cok cok uzuldum, cidden cok uzuldum..Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun..

Rahmetli babam ilk enfarktusunu 94 te halı saha macında gecirdi chelzy..2. Ligde eski futbolcuydu zaten..ex oldu, geri getirdiler..48 yasındaydı..

Ondan sonra kalp kendine gelemedi zaten..gectigimiz temmuzda kaybettik..69 yasında..

Yani diyecegim, kalp krizi ozellikle sporcu erkekleri cok vuruyor..ben buna cok sahit oluyorum..tabi genlerde damar rahatsızlıkları da varsa bu da etken oluyor..

Cok cok uzuldum, cidden cok uzuldum..Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun..

başın sağolsun canım mekanı cennet olsun

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun .Rabbim ailesine sabırlar versin.

Allah rahmet eylesin, ailesine, yakınlarına sabır versin Rabbim, sabahtan beri bizde daha gençti, yazık oldu diye konuşup duruyoruz kendi aramızda ama işte kader:KK43: ölüm yaşa bakmıyor ne yazık ki:KK43:

Basin sagolsun Med.Cok uzuldum.Ne kadar genc yasinda gecirmis krizi.Dedigin gibi sporcularda cok daha sık meydana geliyo dimi.

X