Mustafa Taş olumlu sonuc alanlar acilll doktor onerisii

Ben de de durum aynı . Aynı şeyleri düşünmüş. Çağlar beyle baslayacakken gideceğini öğrendim mesajıma tüp bebek için ilk yazdığımda cevap veren adam şimdi hiç bir şey yazmadi. Gökalp bey benim psikolojimi bozdu dedgnz gibi Özge Hanım'ın da hiç adını duymadım. Ama Mustafa bey tatmin etti beni. Kararımı ondan yana verdim
Canım sonuç ne oldu

Merhaba. Ben henüz transfer olmadım. 2 ay rahîm dinlendirme verdi berfu hoca. Bi gidip görüşmeni tavsiye ederim. Bi yorumlarını alırsın en azından. Gerçekten farklı bir bakışı gerekiyor bazen. Daha pozitif sonucu almadım ama çok iyi bir merkez.
Merhaba berfu hocadami pozitif sonuc aldiniz ne gibi tedaviler uyguladi acaba

Merhaba berfu hocadami pozitif sonuc aldiniz ne gibi tedaviler uyguladi acaba

Merhaba. Acıbademde tedavi gördünüz mü konuştuktan sonra. Berfu hoca sorun odaklı ilerliyor. Bana uyguladığını size uygular mi bilmiyorum.

Merhaba. Acıbademde tedavi gördünüz mü konuştuktan sonra. Berfu hoca sorun odaklı ilerliyor. Bana uyguladığını size uygular mi bilmiyorum.
Ben baslamadim henuz ama yakin zamanda film cekilcem ve sonra baslicaz.bizde bide es sorunu var morfoloji 0 cikiyo :KK43: yani hayirlisi olsun..sizin adiniza sevindim..genel olarak neler onerdi oncesinde yum kalitesi filan icin yoksa tedavi bencede kisisel olmali..bende gidersem berfu hocaya gitmeyi dusunuyorum zaten

X