Mustafam ve bitmeyen sevgim....

elfrya

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2010
525
64
Mrb kızlar nereden başlasam bilmiyorum ne zormuş bi aşkı sevgiyi yüreğinde taşımak....... hepinizin yorumları benim için önemli......

Sene 2008 mustafam çıkmaya başladık daha ilk günden niyetinin ciddi olduğunu fakat bazı sıkıntılarının olduğunu söyledi ben zaten ona aşık olmuştum hiç sorun etmedim işe yeni başladım bende şu anda evlilik düşünmüyorum zaten dedim iyi kötü 3 yılı devirdik fakat geçen zaman beni huzursuz ediyordu evliliğe adım atamıyoruz girişimde bulunmuyor bu durum beni çok üzüyordu... sonra ben bi gün görüşmek istedim ve hala sıkıntılarını çözemedin mi biz neyi bekliyoruz diye sordum ona,kendisi ticaretle uğraşıyor ve işini birine emanet edip askere gidemiyordu bana askerlik sorununu çözmeden hiçbir şey düşünemediğini askerlik sorununu çözdüğünde evlenmeyi düşündüğünü söyledi yani bedelli askerlik ne zaman çıkarsa o zaman evleneceğiz ben çok şaşırmıştım çünkü bedelli askerlik çıkmayacak diye her gün bi bakan açıklma yapıyordu benden kendisini beklememi istedi ben yüzük takalım adını koyalım öyle gidersin dedim kabul etmedi evlenelim evlendikten sonra gidersin dedim zaten 28 gün kabul etmedi ama kendisini beklemem için yalvardı ve ben o an beni sevmediğini hayatında beni istemediğini düşündüm ve ayrıldım, yapma gitme dedi sarıldı bırakmadı ben hayır dedim sen beni sevsen benden ayrı kalamazsın dedim ona ve o gece mustafamdan ayrıldım...... ve benim için ızdırap başladı...

Ayrılığın ilk bi kaç haftası o zaten seni hiç sevmemiş istememiş istese bi şekilde çözüm bulurdu diye kendimi avuttum... ama sonra onu aslında ne kadar çok sevdiğimi ondan başka hiç kimseyi sevemeyeceğimi anladım, çok özledim ve o günden sonra ben bi gece bile ağlamadan uyumadım... her gece yastığıma sarılarak uyudum ona sarılıyorum diye... yaklaşık 3 ay kadar sonra aradım onu seni çok seviyorum özlüyorum sensiz yapamıyorum ben dedim... kabul etmedi istemedi beni ben sana yalvardım sen beni bıraktın gittin dedi...yıkıldım ben çünkü istemedi beni... ama ben ayrılığımızda sanki o benim hayatımdaymış gibi ona bağlı kaldım biz bi gün bi araya geleceğiz biz barışacağız ona senden ayrıyken nasıl derim ben şunla mesajlaştım bunla konuştum diye düşündüm.... çok şükür ayrılık dönemimizde yanlış bişey yapmadım içimdeki boşluğu namaz kılarak ibadet ederk doldurmaya çalıştım ve tesettüre girdim.....ama geçmedi içimdeki acı hala geçmedi.... sonra bi gün facenden biri ile ilişkisi olduğunu gördüm her gün facene bakıyordum zaten... iş yerindeydim gördüğümde göz yaşlarım bana sormadan aktı...sonra ertesi günü tekrar baktım ilişki durumu kaldırılmış ilişkisi yok yapmış... ve aradım sordum biri ile ilişkiye mi başladın dedim hayır dedi arkadaşlar bana şaka yapmış dedim nerdeyse 1 yıl olmuştu ayrılalı..............ben inanmadım yüzü tutmadı söylemeye diye düşündüm.... artık onla aynı şehirde yaşamaya tahammülüm kalmamıştı bu ayrılık tüketmişti benii....ve karşıma çıkan dindar bi insanla evlenmeye karar verdim görücü usulü tanıştık tek amacım burdan giderim ibadetimi yaparım mustafam zaten yok Rabbime kul olmaya çalışırım diye düşünerek kabul ettim... geldiler konuştuk şehir dışındaydı zaten sonra tekrar geldiler yüzük takıldı nişanlım gitti şehir dışındaydı..o gece çok ağladım dualarımın hiçbiri kabul edilmemiş diye... mustafam yok diye.... ama ben nişanlıma nokta kadar sadakatsizlik yapmadım nişanlıyken mustafanın sokağından bile geçmedim... ve 13 gün sonra yüzüğü attık içimi bi sevinç kapladı yoksa dualarım mı kabul olacak diye sonra düşündüm artık mustafa beni kabul etmez dedimmm....aylar geçti arada sırada arayıp hatrını soruyordum saatlerce konuşuyorduk sohbet ediyordu benle 2 3 ayda bi yüzyüze görüşüyorduk çok özledim diyordum tamam diyordu... görüştüğümüzde sarılıyordum kokusunu içime çekiyordummmm.. ayrılığımızda bi kızla görüşmüş hoşlanmış aslında ama güvemediği için ciddi düşünememiş... 3 5 ay önce beni aradı bi tek sana güvenebiliyorum, hakeden kişi sensin dedi bana zaman ver senin biri ile nişanlanmanı hazmedebilirsem evlenelim dedi... yeniden onun benimle olma ihtimali bu mutluluk her şeye değerdi.... ve yaklaşık 5 ay oldu hiç bir şey olmadı bu süreç beni öyle yıprattı ki....ve sonuç olarak olmadı... ama ben mustafaya onu beklemek istediğimi onu sevdiğim için çok mutlu olduğumu söyledim ben toparlanmanı beklicem dedim.... ama sık görüşmüyoruz arasam baskı kuruyorsun diyor whatsaptan da zaten engellemişti çevrim içi olduğunda kimle konuşuyorsun diye sormuştum... ama annemin telefonundaki whatsaptan ekledim ordan takip ediyorum bi kaç defa geç saatlerde çevrim içi gördüm sessiz kaldım ama bi gece saat 3 te yaklaışk bi saat çevrim içi olduğunu gördüm öyle üzüldüm ki mesaj attım beni engelliyorsun başkası ile konuşuyorsun madem görüştüğn biri var ben beklemek istiyorum dediğimde neden bekleme benim görüştüğüm biri var demedin diye...sen beni yedeğe aldın dedim... o da kendisi bekle deseymiş yedeğe almış olurmuş ben beklerim dedim için olmazmış öle söyledi bende onu engeleldim şimdi bitti dedim.... şu an görüşmüyoruz 10 gün oldu ben ilk defa böle bi çıkışla bitirdim ve ben onu çok özlüyorum bu gece rüyamda gördüm anneme anne diyordu uyandım biz kavuşacağız dedim.....
kızlar siz olsanız ne yaparsınız... şimdi beni arasa açacak mıyım konuşacak mıyım... hiç bir şey bilmiyorumm... ben sadece Rabbime güveniyorum onu bana yazdıysa zaten gelir diye........... dua edin bana ne olur..... Allah herkesi sevdiğine bağışlasınnnn.....

Yaşlar kaçtı ????
Nisanlandgn adam neoldu orayı tam anlamadm valla

Biraz fazla abartmiyor musunuz?
Adamdan ayrılmışsiniz yalvarmis orali olmamissiniz geri donmek istemissiniz ama o bitti demiş. Artik ben seni beklerim demenin sizi msj programindan bile engelleyen adama sadakat duymanin ya da size hadsizce nişan atmanı sindirebilirsem düşünürüm belki diyen biri için acı cekmenin bir anlamı var mı?
Ne güzel nisan yapmissiniz eminim ayriligin sebebi de sizin bu anlamsiz bagliliginizdir. Hayatinizi aci biri icin heba ediyorsunuz yazık

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen napiyosun?? Kendine ne kadar zarar verdigini gormuyomusun. Mustafa seni sevse suan ayri olmazdiniz. İlla evlenmek degil beraber olurdunuz. Film gibi bu yazdiklarin. Bu kadar fedakarlik neye?? Ne icin bekliyosun?

O adam seni sevse suan yaninda olurdu. Ve sen artik bu aranizdaki iliskiyi aliskanlik haline getirmissin. Ayrica 13 gun nisanli kaldigin adama da yazik. Kimbilir ne hayallerle geldi sana.

Kendine gel arkadaşım . Bu adam seni zerre haketmiyor hep yedekte tutmuş hayatına başkaları girmiş .
Seni hep bekletmiş farkında mısın . Seni sevse böyle mi davranırdı ??? peki seni sevmeyen bir adamdan ne bekliyorsun ??
Evlenince her şeyin çözüleceğini düşünüyorsan fena yanılıyorsun asıl sorunlar o zaman başlar ve sevgi saygı olmadan başedemezsiniz
Hem bir kişi neyi çok isterse Rabbim onunla sınarmış seni de mustafayla sınamış. Namaz ibadet güzel şeyler ama onu bile boşluktan mustafa için yapmışsın .
Derhal toparlanman lazım bitirdiğin yerde kalsın artık .

Son düzenleme:
Canim yazindan anlasildigi üzere onu kadar sahipenmissinki sanki hayat ondan ibaret bnce silkelen kendine gel ben olayim baskasi olsun muhakkak hayatimizda körü körüne baglandigi birileri olur ama dur denen lazim adam seni sallamiyo ya resmen ne iyi insanlar var valla birak onuda hayatına bak

Son düzenleme:
canım bana biraz saplantı haline getirmişsin gibi geldi.
eğer sendeki sevginin birazı onda da olsaydı seni bu şekilde oyalamazdı.
evet oyalamak dedim biliyorum çok acı ama hareketleri onu gösteriyor.
senin de dediğin gibi resmen yedeğe almış seni.
sen özlediğini, onu sevdiğini söyledikçe egosu kabarmış ve kendini geri çekmiş. her erkeğin yaptığı gibi...
bana kalırsa gururun artık el vermemeli, arama, sorma. nişanlılığını hazmedersem demiş ya bana göre hikaye. sen de Allah bilir kendini suçluyorsundur niye nişanlandım diye. yapma !!! kendinde hata arama. çoğu erkeğin yaptığı gibi, bu da ne git ne de kal diyor işte çok belli

Çok üzüldüm ne yazıcağımı bilemiyorum gerçekten:KK50:
Bi an ilk sevgilimden ayrıldığım zamanlar geldi gözümün önüne :KK43: Ama şimdi geçti çok şükür ve bitmiş diye şükrediyorum..
Öncelikle yaşın kaç? Mustafa senin ilk sevgilin mi?
bunu söyleyip canınızı yakmak istemem, zamanında bana ''LaFee bu çocuk seni, senin onu sevdiğin gibi sevmiyor emek vermiyor'' diyen arkadaşlarıma hatta ablama bile cephe almıştım, belki bu dediğim senin canını çok yakar ama maalesef anlattığın ve anladığım kadarıyla Mustafa seni o kadar çok sevmiyor, belki de hiç sevmiyo:KK50: Onu düşünüp hayatını mahvetmeye değmez, değmez, değmez.. Hem bişey olmuyosa zorlamamak gerek.. Hayrına ise zaten Allah onu sana nasip eder, ama zorla değil:KK50: Kendi gururunu seni sevmeyen biri için ayaklarının altına alma.. Allah'a bol bol dua et, hayırlısını iste...

Yasadiklarini anlayabiliyorum . İcinden kendini daglara taslara vurmak geliyor bunu da anliyorum ama bu tip konularda tevekkül etmek şart güzel kardeşim.
Yaz ciz kendi kendine , buraya ama ona yazma .
Çünkü malesef hayatta mudahale edemedigimiz seyler var tipki bunun gibi .
Hayirlisini dile Allahtan ve ona guven . Bizim bilmedigimiz ne varsa o biliyor cunku

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Boşversene arkadaşım.bu zamanda unutulmayacak silinmeyecek ne kadın nede erkek var.ben bu yazdıkların kadar deli divane olunmayı hak edecek bir erkek yapısıda bu zaman diliminde göremiyorum.onun kimbilir hayatında kaç kişi var hayatını lak lak la geçiriyor eğlencenin derdinde,sen ise ona sadık deli divane.erkekler yada kadınlar kendilerine aşık olan birini kaybetmeyi istemezler her daim kenarda köşede dursun isterler.çünkü popolarını kaldıracak egolarını tatmin edebilecek kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmalarını saglayacak bir ikinci kişiyi bulamazlar..sen annenin tlfnundan takip etmeye devam et böyle aferin..onun cokta umrunda sanki.kaçan kovalanır canım.sen hala yorulmamıssın kovalamaktan.gerçi ben kovalanacak kadar mukemmel bi adamda görmedim 32 yasındayım.belliki hayatına cok insan girmemiş,erkekleri tanımıyorsun...onları en iyi tanımak için tecrübe şart yaşanmadan olmuyor...bu sözüm kulağına küpe olsun 'en iyi erkeğin bile karnı doydumu biti kanlanır' Aç bırakın adamları :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir dizi vardi adini unuttum orda mehmet gunsurun adi mustafaydi ve esi ona hep mustafam derdi.. o geldi aklima birden :KK70:

nickini bile mustafam yapmissin be canim neden kendine bu kadar aci cektiriyosun?

sen ayriligi kabullenmedigin icin ona hep bagli kalmissin ama o o sirada baskasindan hoslanabilmis..
ayriligi kabul etmen lazim canim yoksa olmaz..

seni sevmiyor bence..
eger sevseydi mutlaka birsey yapardi...
su siralar kesinlikle evliligi fln dusunme hickimseyle daha hazir degilsin...

Arkadasim iyi misin sen ya? Cok mu safsin gercekleri gormuyo musun? Mustafa zamani belli olmayan bi evlilik icin seni oyalarken belliymis niyeti. 3 yillik birliktelikte evlilik olmamis neyin kafasi bu? Cok mu yakisikli bu mustafa? Yok nisanlanmani sindirebilirseymis. Vay vay vay. Mustafanin iyi kaldirmissin bi yerlerini. Akilli kadin kendini bu durumlara dusurmez. Sen onun gorustugu kizlari kaldiriyosun a o senin 13 gun taktgn gorucu usulu yuzugu kaldiramiyor. Mustafaya bak erkek kesilmis birden.

Adam sizi istemiyor. Anlattiginiza gore hep arayan, ozledigini soyleyen sizsiniz. Hala kavusmaktan bahsediyorsunuz. Kavusmalik bir durum olmasi icin ikiniz de istemenize ragmen aranizda bi engel olmasi gerekmiyor mu? Bence onun yaptigi gibi bi an önce siz de yolunuza bakin. Yoksa sizin sevginizi zerre haketmeyen bu adamla cok zaman kaybedip cok uzuleceksiniz malesef.

X