Mutfak Dekorasyonu Mutfak dekorasyonu popüler öneriler...

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Mutfak dekorasyonu popüler öneriler... Mutfak dekorasyonu, ev dekorasyonu tutkunlarının en çok üzerinde durduğu alanlardan birisidir. Son dönemde artan bir ilgi ile takip edilen mutfak dekorasyonu trendleri, her tarza ve her zevke uygun şekilde dizayn edilebilmektedir. Mutfaklarda küçük dokunuşlar bile büyük değişiklikler yapmaya yeterlidir. İşte mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere ilham verecek farklı dekorasyon önerileri…

Mutfak dekorasyonu popüler öneriler...

mutfak_2242.jpg

POP-ART İLE RENGARENK MUTFAKLAR
Pop-art akımı; moda dünyasından ev dekorasyonuna kadar her alanda etkili olan bir akımdır. Alışılmış dışında bir dekorasyon tarzı olan pop-art dekorasyon, farklı renklerin kullanılmasına avantaj sağladığı için hem çok farklı hem de çok enerjili bir mutfağa imza atmanızı sağlayacaktır. Neşeli bir mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler, mutfaklarında pop-art renklere yer vermekten kaçınmamalıdır.

popart_4016.jpeg

NOSTALJİK MUTFAKLAR
Ev dekorasyonun her alanında olduğu gibi, mutfak dekorasyonunda da nostaljik dokunuşlar yapmak oldukça moda olan bir akımdır. Nostaljik mutfaklar, hem naftalin kokan hem de oldukça şirin gözüken bir dekorasyona imza atmanızı sağlayacaktır. Ahşap dolaplar, tel dolaplar, eski fincan takımları, vintage detaylar, kuzineler kısacası eskiye dair her şey nostaljik bir mutfak dekorasyonu yaratacaktır.

mutfak_2458.jpg

BEYAZDAN VAZGEÇEMEYENLERE
Modern dekorasyon tarzının en çok kullanılan renklerinden birisi beyazdır. Ev dekorasyonunda olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da baştan aşağı beyaz kullanmak hem oldukça ferah hem de oldukça modern bir mutfak yaratmanıza imkân verecektir. Beyaz mutfak dekorasyonu sade ve şık bir dekorasyon tarzına imza atacağı için, sade bir dekorasyon tarzından hoşlananlar için de en ideal seçimlerden birisi olacaktır.

beyaz_6077.jpg

İSKANDİNAV STİLİ MUTFAKLAR
Son dönemde oldukça moda olan bir mutfak dekorasyonu olan İskandinav tarzı mutfaklar, ahşap-beyaz ve endüstriyel tarzın en iyi harmanlanmış halidir. Sade fakat oldukça şık bir mutfak dekorasyonuna imza atan İskandinav mutfaklar, doğal ev dekorasyonuna da en uygun tercihlerden birisi olacaktır. Hem modern hem de minimalist bir tarzda dekore edilmiş mutfaklar, evinizde şık bir etki yaratacaktır.

iskandinav_9740.jpg

Kaynak: Ensonhaber

Kiraya bir eve çıktım evde banyo mutfak su tesisatı komple değişmesi gerekti.2 oda alçı sıva saten boya oldu. Bina eski olduğu için su boruları hep çürümüş ve resmen delikti.Ama super bir ekip buldum adamlar o kadar temiz çalıştılar ki anlatamam.Evde bir dünya moloz çıkıyorsu akşam molozları falan temizleyip gittiler hep bir inşaat işi ancak bu kadar temiz yapılabilirdi.Ekonomikte oldu ,yaptırmadan birçok ustadan teklif aldım koçtaş tekzen bi sürü yer gezdim iş çok diye ALLAH var adam en ucuza mal etti hemde öyle uyduruk malzemede kullanmadı. malzemecilerin ana yerinden alıyormuş onlar her zmn aldıkları için sana bana vermiyorlar parekende ama onlar alabiliyor ucuza. koçtaşta metrekaresi 40 lira olan fayansı 25 liradan aldık aynı marka aynı fayans dünyalar benim oldu.İşçilikleride çok simetrik ve iyi. Adamlar düzgün birde, çok saygılılar ve hiçbir yanlışlarını görmedim. Bayan olarak bu işlerle ilgilenmek zor ,uzun zamandır bu forumu kullanıyorum. Benim gibi sıkıntı çekenlere yardımcı olup paylaşmak istedim. İsteyenleri yönlendirebilirm

Çok güzel. Açık renk ferah ve daha geniş gösteriyor mutfağı.

X