MUTFAK DOLABI BOYAMA YARDIM

Teşekkür ediyorum paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bir de yapay duruyor mu yani boyandığı belli oluyor mu? Tezgahla dolap arası fayansları boyandınız peki? O kısımları da boyayanlar veya kaplayanlar var. Kaplama yapamam beceremezsem kötü olur gibi geliyor boyayla da nasıl olur acaba?? Kaç gün sürdü bu işlem, nette 4 gün arayla vs yazıyor ama bilemedim...
Ben fayansları boyamadım 2 günde komple boyama işlemini bitirdim yapay durmuyor fotoğrafları paylaşacağım sizinle

Ben fayansları boyamadım 2 günde komple boyama işlemini bitirdim yapay durmuyor fotoğrafları paylaşacağım sizinle
Teşekkür ediyorum, çok sevinirim... Krem rengi şimdiki fayanslarım ve dolaplarım...ya dolapları yine krem tonlarında boyayacağım yada fayanslar da boyanacak🙈

Bende korka korka başladım, 3. Kat boyayı yaptık dün, şimdiden çok güzel oldu. Instagram sitesi adı verebiliyor muyuz bilmiyorum ama bir sayfa var, dolap resimlerinizi gönderince hanımefendi çok güzel yardımcı oluyor. Boyayı, malzemeyi gönderiyor ayrıca kafanıza takılan herşeyi çok güzel yanıtlıyor.
Bende boyatmak istiyorum profosyanel bu işe yapan bir ekibe. Memnun kaldınızmı acaba kaç yıl gidiyor

X