Mutfak Dekorasyonu mutfak için köşe masa

derooo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
57
0
43
Arkadaşlar resmi yükleyebildiysem eğer , köşe takım hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum.Sizce böyle bir köşe kullanışlı mıdır???

[

ay ben çok seviyorum ama mutfağım uygun değil bu senin koyduğunda güzelmis cnm

kayınvalidemler kullanıyor hatta onun icin arıyoruz.cok memnun üstelik bu modeli cok begendik, temizlemesi kolay gorunuyor

çok güzel benimde mutfağımda köşe takımı var ama bu daha güzel mutfağınız müsaitse kullanışlı bunlar.

bende çok beğendim.yerleşik hayata geçince böyle bişey alabilirim:)..nerde bulabiliriz acaba??markası ne?

kullanışlı bence çok hoş
kösede yerim yok benim benneyaptımki

Cok $ekermis gercekten.Ben beyaz deri cok istiyorum bir daha tasindigim
zaman.

Markasını bilmiyorum ama bu modeli mobilyacıya sipariş verip yaptıracağım , yerim müsait ama bazıları bu tarz mutfak masasının kullanışlı olmadığını söylüyorlar , bende bayılıyorum bu köşelere ,kullananların fikrini almak istedim.

kızlar birşey sorsam benim salonumdaki masa çok büyük önceki oturduğumuz evin salonu büyüktü orada çok güzel duruyordu ama bu evimin salonu küçük ben masamı anneme vereceğim salona köşe takımlarından küçük yaptırsam olurmu koltuklarımın renginde nasıl durur fikri olan varmı.yada başka fikri olan varmı..

ben kullanıyorum ve çokta memnunum arkadaşlar...
zaten sitede resimleri var evimin mutlaka görmüşsünüzdür..
mutfağınız uygunsa çok rahat kesinlikle tavsiye ederim....

haziran da evleniyoruz inşAllah..benim de mutfakım da köşe takımı için uygun yer var mutlaka bunlardan alıcaz bence çok hoş canım kesinlikle yaptır derim..

hazır takımlara çok baktım ama hepsi birbirinin aynı açıkçası hazırları pek beğenmedim ama bu takım çok asil görünüyor , ancak çevremde kime sorduysam kullanışlı olmaz falan dediler , sizler fikrimi değiştirdiniz,yaptırınca resimleri koyacağım muhakkak

kızlar birşey sorsam benim salonumdaki masa çok büyük önceki oturduğumuz evin salonu büyüktü orada çok güzel duruyordu ama bu evimin salonu küçük ben masamı anneme vereceğim salona köşe takımlarından küçük yaptırsam olurmu koltuklarımın renginde nasıl durur fikri olan varmı.yada başka fikri olan varmı..

bence bu masadan salona da olur , çokta hoş olur ,

bende böyle birtane istiyorum komşum kullanıyor çok memnun deri kaplama temizliğide kullanışıda harika kullanışsız diyenlerinde mutfağı falan dar olabilir mutfak müsaitse bence hiç düşünme ayrıca mobilyacıdan önce fiyat alırsan bizede haber verirmisin ne söyleyecek?

bende böyle birtane istiyorum komşum kullanıyor çok memnun deri kaplama temizliğide kullanışıda harika kullanışsız diyenlerinde mutfağı falan dar olabilir mutfak müsaitse bence hiç düşünme ayrıca mobilyacıdan önce fiyat alırsan bizede haber verirmisin ne söyleyecek?

tabiki , bu hafta sonu birkaç mobilyacı dolaşacağım , size de adres ve fiyat bilgileri veririm.

Ben daha önce köşe takımı kullandım ama hiç memnun kalmadım.Hem temizliği zor oluyordu hemde gereksiz yer kaplıyordu eski mutfağım çok küçük değildi orta büyükükteydi yinede zorlanıyordum temizlerken.Ama senin mutfağın büyükse düşünebilirsin tabi.Ben hevesimi aldığım için bana cazip gelmiyor artık..Yinede tercih senin canım....

bizim yaptığımız ek banktan bir örnek

hemen yanındaki mutfağa uygun renklerde

ben çok beğeniyorum köşe masaları.. derli toplu duruyor.. ben evlendiğimde almıştım
şimdi rengini beğenmiyorum. yeniden boyatıp kumaş kısımlarnı kaplattıracağım

cnm ya evet ne kadara mal olurmus boyle bır masa takımı ogrenınce bızede haber ver lutfe kac gundur ınternetten bakıyorum bu masaya bende cok begendım bulamadım hangı marka oldugunu

X