Mutfak tadilati fikir

jallison

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2011
78
343
Merhabalar koridorumdaki birkaç yer karosu çatladi. Yenilenmesi gerekiyor ancak mutfak yerleride karo hepsini yenilemek istesem tezgahin kalkmasi gerekiyor ve bunu yaparim diyen bir usta bulamadim.sadece koridoru yenilesem butunluk bozuluyor. Mutfagi kabebodur ustunden laminat mi dosetsem ancak buzdolabi bulasik makinesi alti nasil olur .sizce ne yapmali .aranizda var mi bu sekilde tadilat yaptiran. Fikir ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Kuzenimin de mutfak ve hol fayansti.eski moda kahverengi oldugu icin tadilat yaptirmak istediler.dediginiz gibi sokturmek hem cok zor hem de cok ugrastirici olacagi icin fayansin uzerine parke yaptirdilar her yere.cok da guzel oldu.onlar da mutfak tezgahi dolap falan is uzamasin diye oralara girmediler.ama dolap bulasik makinesi altlari icin nasil bir cozum buldular onu bilemiyorum.

Merhabalar koridorumdaki birkaç yer karosu çatladi. Yenilenmesi gerekiyor ancak mutfak yerleride karo hepsini yenilemek istesem tezgahin kalkmasi gerekiyor ve bunu yaparim diyen bir usta bulamadim.sadece koridoru yenilesem butunluk bozuluyor. Mutfagi kabebodur ustunden laminat mi dosetsem ancak buzdolabi bulasik makinesi alti nasil olur .sizce ne yapmali .aranizda var mi bu sekilde tadilat yaptiran. Fikir ve deneyimlerinizi bekliyorum.
Hem koridoru hem mutfagı parke yaptırın fayansın üstünden.

Buzdolabı ve makine altı yapılmasada olur dolap içinde ise alt kısmı gözükmez tezgah, buzdolabı ve makine hizasından eşit şekilde yaparsınız.

X