Mutfakta kelebek

IstanbulDream

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
242
17
Merhabalar

bir kac aydir mutfakta tek tük kelebek görüyordum ama hamile oldugumdan dolaplari bosaltip temizlemeye acikcasi cok üsendim 😟
Dün ilk defa 6-7 tane kelebek gördüm evin nerdeyse her odasinda 😭😭😭
Simdi merak ettigim sey.. bu kelebekler önce kurt seklinde üreyip mi kelebek oluyorlar? dolaplari bosaltirsam beni bi kurt ordusu mu bekliyo acaba 😭
nasil temizlicem cok tiksiniyorum asiri nefret ediyorum bu yaratiklardan moralimi bozuyolar ruyama bile girdiler

Merhabalar

bir kac aydir mutfakta tek tük kelebek görüyordum ama hamile oldugumdan dolaplari bosaltip temizlemeye acikcasi cok üsendim 😟
Dün ilk defa 6-7 tane kelebek gördüm evin nerdeyse her odasinda 😭😭😭
Simdi merak ettigim sey.. bu kelebekler önce kurt seklinde üreyip mi kelebek oluyorlar? dolaplari bosaltirsam beni bi kurt ordusu mu bekliyo acaba 😭
nasil temizlicem cok tiksiniyorum asiri nefret ediyorum bu yaratiklardan moralimi bozuyolar ruyama bile girdiler
pırınc bulgur felan olan dolaba bak ^^ korkma o kadar . hay allahım cok seker ya :-) ben de sevmem tıksınmek ne kı hopla zıpla atarım kendımı bı yerlere :p ama hep bulgur baklıyat felan olan dolaptan turedı. orayı bı sıldım temızledım malesef cogunu kontrol ettım bı kısmını attım bıraz ugrastırıcı . bı yan tarafta tencere grubu var onları yıkadım kaldrıdım. hepsı kavanozlu o tahıl grubunun ama nasıl nasıl uruyolar kendı ıcınde hava alsa da almasa da :)) 2 3 kurtcuk gormuslugum var lakın obek obek de deıl.. ama cok bekler de temızlemezsen bunlar cogalıyo. guzelce elma sırkelı suyla sıl kokusundan tıksınmıyosan tamam bıde elektrıkli supurgeyle boyle koselerınden cektır dolabı cekmeceyı. kucuk yumurtalar oluyo onlardan kurtcuk sonra guve oluyo ^^ allah yardımcın olsun ^^kendıne dıkkat et

Cogalmamislardir insallah cunki bi kac aydir kelebekler ucusuyordu 😭 Erzak dolabindaki herseyi gözden cikardim bi cesaretimi toplasam dolabi acip aticam herseyi.. zaten korkumdan o dolabi kullanmiyodum hatta yeni aldigim erzaklarida ortaliga koydum hep 🤯 sirf o dolabi acmamak icin.. sirkeden tiksinmem iyice bosaltip temizlerim.. bi daha da bana ders olsun erzak dolabimi hic doldurmicam günlük alisverise gitcem 🤷🏻‍♀️

X