Mutlu evliliğin 10 altın kuralı

Boşanmaların arttığı evliliklerin kısa sürdüğü bir zamanda yaşıyoruz. Mutlu evliliğin 10 altın kuralımakalemizde ilişkinizin mesut güzel bir şekilde sürmesini sağlayan basit fakat etkili önerilere yer verdik.

Eki Görüntüle 1467157

1-Her gün sohbet edecek faydalı konular bulun, en azından birbirinizle günün nasıl geçtiği hakkında konuşun.

2- Birlikte gülün.

3- Aranızda belli sınırlar olsun, ikinizinde kendine ait özeli olmalı, fazla samimiyet tez ayrılık getirir.

4- Meşru olacak şekilde cinsel hayatınızı renklendirecek fantazileriniz olsun.

5-Hayallerinizi, gelecekle ilgili planlarınızı paylaşın.

6-Boşanma lafını asla hiçbir zaman ağzınıza bile almayın.

7-Ne kadar kızgın ve küs olsanız da yataklarınızı ayırmayın.

8-Eşinizi asla başkalarıyla kıyaslamayın! her insanın kendine has özellikleri meziyetleri vardır, güzel yönlerini görün.

9-Teşekkür ederim, rica ederim, özür dilerim gibi nazik tavırdan asla vazgeçmeyin.

10-En önemlisi aranızda her ne yaşanırsa yaşansın, onu sevmekten ilişkiniz için mücadele etmekten asla vazgeçmeyin!
Teşekkür ederiz zaman biraz geçmiş olarak yazıyorum ama dikkatimi çekti çok dogru ve aydınlatıcı yazmışsınız karşılıklı sevgi ve saygı ile de uzun ömürlü evlilikler olacagına eminim tabi güven de evliliği ayakta tutan bi iskelet

Galiba esimi kiyasliyorum . Kiyaslamak istemiyorum bana yapilsa cok fazla kirilirim ama elimde olmuyor bazen . Cunku ona rica ettigim yapmasini istedigim bir seyi umursamayip oteliyor ve daha sonra o istedigim seyi cevremde birinde gordugum zaman sinirleniyorum ben sana demistim diye cikisiyorum bak onlar yapmis onlar etmis sen beni onemsemiyorsun vs diyorum. Bu durum duzelir mi nasil duzelir bilmiyorum ama genelde beni dinlemedigi konuyla karsilasinca agzim durmuyor :KK43:

Boşanmaların arttığı evliliklerin kısa sürdüğü bir zamanda yaşıyoruz. Mutlu evliliğin 10 altın kuralımakalemizde ilişkinizin mesut güzel bir şekilde sürmesini sağlayan basit fakat etkili önerilere yer verdik.

Eki Görüntüle 1467157

1-Her gün sohbet edecek faydalı konular bulun, en azından birbirinizle günün nasıl geçtiği hakkında konuşun.

2- Birlikte gülün.

3- Aranızda belli sınırlar olsun, ikinizinde kendine ait özeli olmalı, fazla samimiyet tez ayrılık getirir.

8-Eşinizi asla başkalarıyla kıyaslamayın! her insanın kendine has özellikleri meziyetleri vardır, güzel yönlerini görün.

9-Teşekkür ederim, rica ederim, özür dilerim gibi nazik tavırdan asla vazgeçmeyin.

10-En önemlisi aranızda her ne yaşanırsa yaşansın, onu sevmekten ilişkiniz için mücadele etmekten asla vazgeçmeyin!
Çok güzel özetlemişsiniz.. bunlar bitince evlilikte bitiyor zaten 🥺

Eki Görüntüle 1467157

2- Birlikte gülün.

Mutlu evliliğin sırrı bence sevgi, saygı ve iletişim. Ne kadar seversen sev, sana saygı duymayan ya da rahatlıkla duygu ve düşüncelerini paylaşamadığın biriyle olmaz.

X