Mutlu olamıyorum.....:(

Bütün msjları okuyamadım da, konu başlığı altındaki msja istinaden yazıyorum; eski sevgilim beni aldatıyor mu ??? o nasıl oluyor ??:1shok:

yani demek istediğimi yazmıştım ama yine yaziyim...

eski sevgilim beni aldatıyor=ben bir kere başkasıyla sevgiliydim.ondan ayrılmamı,tekrar kendisine dönmemi istedi.yok dedim.ve şimdide intikam almak için benim ona yaptığımı oda bana yapacak hemde kızı sırf beni kıskandırmak için yanağından öpecekmiş :))))
bunun bana hiiç zerre kadar zararı yok önemsemiyorum bu lafı duyunca iyiice soğudum zaten soğumuştum dahada soğudum ve hiç sevmiyorum onu sadece sıradan bir arkadaş hatta arkadaştan uzak amaaan zararı bana değilya aldatsın gitsin istediğini yapsın banane! :))) hem zaten benim ondan daha önemli sorunlarım var sınav falan onu mu takiyim

yani demek istediğimi yazmıştım ama yine yaziyim...

eski sevgilim beni aldatıyor=ben bir kere başkasıyla sevgiliydim.ondan ayrılmamı,tekrar kendisine dönmemi istedi.yok dedim.ve şimdide intikam almak için benim ona yaptığımı oda bana yapacak hemde kızı sırf beni kıskandırmak için yanağından öpecekmiş :))))
bunun bana hiiç zerre kadar zararı yok önemsemiyorum bu lafı duyunca iyiice soğudum zaten soğumuştum dahada soğudum ve hiç sevmiyorum onu sadece sıradan bir arkadaş hatta arkadaştan uzak amaaan zararı bana değilya aldatsın gitsin istediğini yapsın banane! :))) hem zaten benim ondan daha önemli sorunlarım var sınav falan onu mu takiyim

Tatlım belli ki yaşın küçük ...

Olur böyle şeyler , boşver :)

Zamanla unutur, güler geçersin...

Sınavlarında başarılar... yerimseniben

Eski sevgilin bırak eskide kalsın....Sen hayatında yokkken ne haltederse etsin...

Seviyor,peşimde koştu deme..Zira hemen hemen bütün erkekler elde edinceye dek her türlü hokkabazlığı yapar,peşinde de koşar...

Tek peşinde koşulan kız sen değilsin ve olmayacaksın...Biz de yaşadık aynı şeyleri....

Şu an üzülüyorsun ama çok daha büyük dertler,üzüntüler var...

Tek yapacağın peşinden koştu diye bir erkeğe karşı hemen yelkenlerini suya indirmemen,hemen inanmaman....

Karşına öyle biri çıkar ki bu insan senin için mazi olur..

Ayran gönüllünün biriymiş işte..Eskiden senin peşinden koşuyordu,şimdi soğumuş ,ayrılmışsınız,başka birinin peşinde şimdi..

Boşverrrr..Değmez kendini kahretmeye..........a.s.

unuttuum bilee naniknanik

:) artık üzülme sırası ona geçicek ben yeterince üzüldüm zateen bu mesajı ilk yazdığımda onu seviyordum daha doğrusu sevdiğimi sanıyordum ama sevmiyomuşum sallllaaa gittsiin dedim kendi kendime

kızlar şaşırdım nasıl bu kadar çabuk unuttum? diyee

kendime sorular sordum

onun nesini seviyorum diye.sadece 1 tane cevap verdim...
onun nesini sevmiyorum dedim ooooooo birsürü cevap çıktı
geleceği düşündüm onunla olsam mutlu olurmuyum?diye cevabım HAYIR çıktı

en sonunda yok yok ben onun gibisiyle olamam dediiim vee hayatın tadını çıkartmaya karar verdim.bugün dahada bir iyi hissediyorum kendimi hayatın güzelliklerinin farkına varmaya karar verdim.bu aşkta buraya kadarmışş bittiiii yalan aşkmış aşkta değil öylesine bir heyecanmışşşş acaba o ne hissediyordur ki?bunları duysa üzülürmüki?bence üzülürdü laelaelaelaelae

yakında duyacak zateeeen bana geri dönmek isterse tabii

KIZLAR YARDIM
Artık onu göresim,adını anasım,konuşasım falan gelmiyo.msne giresimde gelmiyo.facebooka girmek istemiyorum.facebookunda yokum silmiş ama yinede girmek istemiyorum hiçç.msnde engelledim onu ama yinede giresim gelmiyo msne.telefon rehberimde numarası var lazıjm olur diye ama o numarayı görüncede içimde tuhaf his oluyoo nefret gibii..içimde tuhaf bir his var.onu görmeyi istemiyorum.hiç özlemedim onu.onunlayken yaptığım şeyleri yapmak vs..istemiyorum.o aklıma gelince sıkılıyorum.ne buu???

:sm_confused: :uhm:

KIZLAR YARDIM
Artık onu göresim,adını anasım,konuşasım falan gelmiyo.msne giresimde gelmiyo.facebooka girmek istemiyorum.facebookunda yokum silmiş ama yinede girmek istemiyorum hiçç.msnde engelledim onu ama yinede giresim gelmiyo msne.telefon rehberimde numarası var lazıjm olur diye ama o numarayı görüncede içimde tuhaf his oluyoo nefret gibii..içimde tuhaf bir his var.onu görmeyi istemiyorum.hiç özlemedim onu.onunlayken yaptığım şeyleri yapmak vs..istemiyorum.o aklıma gelince sıkılıyorum.ne buu???

:sm_confused: :uhm:

bilen kimse yokmuu??

Allah Allah!!!
Şimdiki gençlerde pek acayip canım..:ecrin_bebek:
Madem facebook,msn'e girmek istemiyorsun o zaman girme..kaydirigubbakcemile3
Zorlayan mı var?Mecbur musun yani?:emir_bebek:

Onu göresin,konuşasın,anasın gelmiyor çünkü yaptığını bir türlü kabul edemiyorsun.
İçten içe kızıyorsun,o yüzden böyle hissediyorsun.
Sen ondan hoşlanırken o başkasından hoşlandığını söyleyince seni aldatmak istediğini,kıskandıracağını anlayınca sinir oldun çünkü kıskandın.
Tabiki bunları bir kenara bırakıp,başka şeylerle uğraşmalısın artık.
Bu yaşta bu tür şeylere kafa yorup,hayatı zehir etmeyin kendinize tadını çıkarın ya.
Bu zamanlar ele geçmez birdaha.
Ahh lise yıllarım,ahh...

yaş ufak sanırım.
gel gitler falan..
sevmediğini fark etmen güzel. ben de bunu diyecektim .gerçekten sevmiyormuşsun bencede..
ne yapman gerekiyor, ona sinir oluyorsun nefret ediyorsun ya..
facebookta ignore et. msnde de engelleyip sil.
arkadaşlarına da söyle kimse adını anmasın..
telefon numarasını silme ararsa kim olduğunu görür ona göre açmazsın.
bir haftaya kadar falan bu kinin geçer merak etme.

Sanırım yine haklı olan sizsiniz yerimseniben
gerçekten sevmiyorum bu kesinleşti artık.
nefrette etmiyorum sonuçta o benim arkadaşım.
sadece ona olan güvenim bitmiş...
bi aralarda böyle olmuştu.
artıık karar verdim
1 kaç yıl kimseyle sevgili olmicam.......
kaydirigubbakcemile2

Arkadaşım zaten brini sevmeye başlamış unutmuş demekki seni bence fazla takma elde edemedigin için hırs yapmıssın boşuna kendine zarar verirsinn yenileri dene

X