Mutlu, planlı,verimli yaşantım💪 başlık olmadı ya😃

Resimlerle motivasyon başlasın.
Bugün'ün rengi mavi /

Eklentiler

• images (31).jpeg
    images (31).jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 39
Korkuyu "yeniyorum" demem için bugün dün ki işimi hallederek başlayabilirim, hadi biraz cesaret ve şans... Dün dediğim gibi kendi yoğunluğumdan gidemedim, şimdi de oğlumun aşıları var.zaten evden çıkicaz.donuste gitsek,kızımın öğlen uykusunu düşünüyorum, orada uykusunu almamış vaziyette zorlanır. Tekrar eve gel-git yaptırmak da istemiyorum babama. Aslında yetiyor zaman ya, iki saat oturacak değiliz ya, 1 saati geçmez. Arabadan inip binaya girmek de istemeyebilir şimdi , kararsız kaldım ama yok kararsızlık hiiiiç iyi bir şey değil.
Bugün gidiyoruz :KK17:aslinda çok basit bir eylem olacak, uğrayıp biraz muhabbet hepsi bu ama,ben çok fazla heyecanlıyım,bugün bu heyecanın üstesinden gelirsem, içlerinden "değişmiş biraz, olgunlaşmış" diye düşünmelerini sağladığıma inanırsam,çok iyi bir başlangıç olacak.Üstü kapalı yazdım biraz.ve ben artık kendine güvenen,kimseye muhtaç olmayan, sınırları olan bir insan olmak istiyorum. İstiyorum ki hafife alınmayayım.

Eklentiler

• images (21).jpeg
    images (21).jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 35
Hayırlı olsun konun, çok güzel hedeflerin var. dışardan okuyan biri olarak naçizane bir yorumda bulunmak istiyorum. İdealindeki kişiye başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü, başkalarının gözünde nasıl olduğunu umursamadığın anda ulaşacağını düşünüyorum. Umarım seni kırmamışımdır.

Hayırlı olsun konun, çok güzel hedeflerin var. dışardan okuyan biri olarak naçizane bir yorumda bulunmak istiyorum. İdealindeki kişiye başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü, başkalarının gözünde nasıl olduğunu umursamadığın anda ulaşacağını düşünüyorum. Umarım seni kırmamışımdır.
Cok teşekkür ederim.yok estağfirullah.bu değindiğin konuyu anlatsam bir sayfa tutar.insaallah diyorum 👍

Hedeflediğim ziyareti gerçekleştirdim,orta şeker geçti diyelim.bu konuyu akşam üzeri belkiiiii yazarım diyor ve motivasyon resmi bırakarak kaçıyorum

Eklentiler

• images (23).jpeg
    images (23).jpeg
    19,6 KB · Görüntüleme: 32
Cok teşekkür ederim.yok estağfirullah.bu değindiğin konuyu anlatsam bir sayfa tutar.insaallah diyorum 👍
İnşaallah derken,yani inşaallah başarırım anlamında,yoksa konuyu anlatmicam tabi ,mesajı duzenleyemedim. Veee açıklama huyundan da vazgeçmeliyim Mikan Mikan bir sürü eksiklik var gibi duruyor kişiliğimle ilgili ama bilgi birikimi ve özgüven tam olduğunda yüzde 80 i düzelecek.

İnşaallah derken,yani inşaallah başarırım anlamında,yoksa konuyu anlatmicam tabi ,mesajı duzenleyemedim. Veee açıklama huyundan da vazgeçmeliyim Mikan Mikan bir sürü eksiklik var gibi duruyor kişiliğimle ilgili ama bilgi birikimi ve özgüven tam olduğunda yüzde 80 i düzelecek.
Bence kişiliğinde bir eksiklik yok. Kendinin farkında ve kendini geliştirmeye çalışan bir insansın ki bu gelişmiş bir kişiliğin göstergesi benim için. Kendinden emin görünüp dünyaya at gözlüğü ile bakan ve asla kendinde bir kusur görmeyen bir insan olmaktansa bu çok daha iyi. Ve ayrıca anlatabilirsin, burası senin günlüğün 🤗

merhaba çok güzel bir başlık olmuş, benim hedefim de aynısı. ayrıca değersizlik duygum bazen tavan yapıyor, mesela ben ana yoldayım ara yoldan araba geliyor ben varım diye duruyor ya onda bile kendimi önemli hissediyorum, o geçse durucam o derece( normalde benim hakkım zaten yol)

merhaba çok güzel bir başlık olmuş, benim hedefim de aynısı. ayrıca değersizlik duygum bazen tavan yapıyor, mesela ben ana yoldayım ara yoldan araba geliyor ben varım diye duruyor ya onda bile kendimi önemli hissediyorum, o geçse durucam o derece( normalde benim hakkım zaten yol)
Merhaba örneklemeniz iyi olmuş 👍nickiniz de iyi,çok çalışarak yeni yıla kurtuluruz diye düşünüyorum 💪🤲

Günaydın,dün ki ziyaretimden bahsedip bahsetmeme konusunda kararsızdım.Orta şeker deyip geçtim,çünkü bir söz vermistin olumsuzluklardan bahsetmeyecegim diye,sadece hallolursa yazacaktım ki yazmıyorum. Dün ki ziyaretimde 2 kişinin bana şaka yollu davranış şeklini açıklamıyorum,dillendirmiyorum🎈🎈
🎈🎈 takılmadan geçiyorum, dün duş aldım, oğlumun aşılarını yaptırdım,kızımı parka götürdüm, birikimimi panik yaparak zararına bozmama kararı aldım ki yarısı erimiş vaziyette. Şükrediyorum.şükürler olsun 🤲

Eklentiler

• images (33).jpeg
    images (33).jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 25
X