Mutluluk Recetem'in Mutlulugu

MutlulukRecetem

EvlendmEkonomiyeCanVerdim
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
4.065
3
36
Ben'de evlendim :eek:
Bunu söylerken bile icim nasil titriyor.. inanilmaz bir duygu.. Kelimeler bulamiyorum...

Burda her seyimi az cok sizlerle paylastim ve en mutlu günümü'de sizlerle paylasmak bir borc bilirim :kedi:

Elimde su an sadece bir kac resim var.. Cekilen resimleri akrabalarimdan toplamam lazim bir ara kaydirigubbakcemile3

Iki dügünüm oldu cogunuz biliyorsunuz.. Kina Gecesi ve ilk dügün ankarada.. sonra'da köyde iki günlük bir dügünüm daha oldu kaydirigubbakcemile3

Bu resim köydeki dügünümüzün ilk Günü, daha dogrusu ilk Aksami..

canoooommm.jpg

Ankara'da cekildigimiz Stüdyo resimlerden.. Dijital kameram ile cekmek zorunda kaldim.. kalitesi kötü olabilir kusura bakmayin lütfen canlarim..

Gaziantep'te cekildiklerimiz henüz ulasmadi elime..

canocano.jpg

caniminici.jpg

Atakule'deki dügün'de cekilen bir fotograf

bennnnnnnnnnnnnnnnnnn.jpg

Salona girmeden önce merdivenlerin önünde beklerken:

hghjf.jpg

Bu davetiyemiz

cimg45.jpg

imzami atarken:

dgnm.jpg

Son düzenleme:
allah mutlu mesut etsin..sonsuda dek..huzurlu ve çoluk çocuk güzel bir yuvan olsun....

darısı benim gibi bekarların başına.....amin den bakıyım.........

oyyyyy benim arkadaşım çok güzel olmuşsun canım ya peri kızı gibi kırkbinkere maşallah mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün güzel güzel bebşleriniz olsun inşallah Şeniz :1hug:

çok güzel bi gelin olmuşşsun Allah mutluluğunuzu hiç bozmasın hep böyle mutlu olun inş.:nazar::nazar::nazar::nazar:

canımm hemşomm hayırlı uğurlu olsun allah bi yastıkta kocatsın.ee ne zaman geliyosun antalyaya artık bekliyorum bak :)))

X