muzaffer kuşhanın 15 günde 10 kilo verdiren listesi (acelesi olanlara......)

[
Motive edici konuşman için teşekkür ederim canım
Elimden geleni yapıyorum diyelim
Bi kaç gün hurma yoğurt detoksu yapıp başlıycam sanırım
Bide funda suyu içmeyi düşünüyorum bakalım
funda suyunun bende duymuşdum işe yarıyomu bilmiyoruma ma yoğurt detoksunu 1 gün yapıpı yarım kilo vermiştim hurmadan nefret ettiğim için bıraktım

[

funda suyunun bende duymuşdum işe yarıyomu bilmiyoruma ma yoğurt detoksunu 1 gün yapıpı yarım kilo vermiştim hurmadan nefret ettiğim için bıraktım
Kuzenim kullanmış ve bi ay içinde bayağı bi incelmiş göbekli bi kızdı çok kasmadan vermiş. İlk fırsatta deneyeceğim bakalım

işe yararsa yazarsın dimi? yediklerimizi kısılamadan kilo vermek belki sihir değildirr :KK70::KK71:
Tabiki yazarım
Bazı insanlar çok şanslı sadece ekmeği kesip kilo verenler var, ne yalan söyleyim kıskanıyorum ben ekmeğin tadını unuttum nerdeyse ve gram gram takip ediyorum
Millet bi haftada bilmem kaç kilo veriyor ekmeği hamuru keserek vallahi çatlayacağım

Tabiki yazarım
Bazı insanlar çok şanslı sadece ekmeği kesip kilo verenler var, ne yalan söyleyim kıskanıyorum ben ekmeğin tadını unuttum nerdeyse ve gram gram takip ediyorum
Millet bi haftada bilmem kaç kilo veriyor ekmeği hamuru keserek vallahi çatlayacağım
aynen benim babam ekmeği kesip haftada 9 kilo vermişti bven kesince 1 kilo verdim

ha bide ben bu sabah tartıldım 2 günüm 1 kilo gitmiş ve hiçç açlık olmuyor göbeğim azcık gitmiş gerisi ilk günler olduğu için sudur diye düşünüyorrum bakalımmm

ha bide ben bu sabah tartıldım 2 günüm 1 kilo gitmiş ve hiçç açlık olmuyor göbeğim azcık gitmiş gerisi ilk günler olduğu için sudur diye düşünüyorrum bakalımmm
Oh oh maşallah gitsin kilolar
Zaten bizim en büyük sorunumuz sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getiremememiz. Dönemlik değil ömürlük bi beslenme şekli olarak benimsememiz gerek

Oh oh maşallah gitsin kilolar
Zaten bizim en büyük sorunumuz sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getiremememiz. Dönemlik değil ömürlük bi beslenme şekli olarak benimsememiz gerek
evet katılıyorum Verilen kilo ne kadar çabuk verilirse verilsin sağlıklı beslenmeyi sürdürmek çok önemli

merhaba kimse varmı? bu diyeti uygulayan başkaları varmı?bende başlamak istiyorum beraber yapalımmı?

Merhabaa :) ben yeni basladim ilk günümü tamamladım. Ekstra spor da yaptim. Her gün spor takviyesi yapmayı düşünüyorum.
70.2 ile başladım bakalım göreceğiz sonuçları :)
süper bende yarın başlıyacağım ben isveç yaptım 4.8 kilo verdim ama hepsini geri aldım kıtlıktan çıkmış gibi yediğim için:)

Forumda gezinirken bu diyete rastladım yine isveç yapacaktım ki kahvemi içmiştim, arka arkaya yapmamam lazım diye yeni bir şey bakıyordum. Uzun süre aynı şeyi yapamadigim için ısveçi bu sefer 7 gün yaptım biraz kaçamak da oldu açıkçası kaçamak yaptığım gün mesela 4. Günse ertesi gün tekrar 4 ten başladım sonuçta 3 kilo verdim. Daha önce 13 gün de yapmıştım gerçekten favori diyetim. Bu sabah 66.9 ile başladım ben de ekstradan kayısı çayı içiyorum ve spor yapmayı planlıyorum. Yukardaki videolar dikkatimi cekti. Hadi bakalım hedef 54 hediyem de istediğim o pahalı kar montu 😛. Buarada hediye olarak yiyecek belirlemeye karşıyım zaten onlarla savaşıyoruz. Hepimize kolay gelsin bu sefer başaracağız.

X