Nane

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
66
Nane : Çorbalardan sebzelere kadar birçok yemekte kullanılır. Etlerden koyun ve kuzuya konulur.Ayrıca genellikle salatalarda da kullanılır.

Mide bulantısına da iyi gelmekte. Özellikle uzun otobüs yolculuklarında naneli şeker kurtarıcı olabiliyor.

ben taze naneyi çok seviyorum.. sarımsaklı yoğurtlu makarna yapıyorum. üstünede ince kıyılmış taze nane serpiyorum.. süper oluyo ya :)

bi ara naneden tiksinmistim...ama özelikle kahvaltida güzel oluyor..tabi su an yemiyorum..hamilelikte zararliymis diye duydum .emziren anneler icinde iyi deyilmis..sütü kesiyormus..

bi ara naneden tiksinmistim...ama özelikle kahvaltida güzel oluyor..tabi su an yemiyorum..hamilelikte zararliymis diye duydum .emziren anneler icinde iyi deyilmis..sütü kesiyormus..

Anne sütünü azalttığını ben de duymuştum. nanenin dışında maydanoz, nişasta unu, adaçayı, şalgam, mısır, sirke, limon gibi besinlerin bolca tüketilmesi de anne sütünün verimini azaltıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…