nanofat (mikro yağ) cok mutluyum

meryil57

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
12
8
53
Merhaba hanimlar ,ben 48 yasindayim be 7 yil once yag enjeksiyonu olmustum . fakat uzun yillar gectigi icin yine yasa bagli yag kaybi oldu . buyuk bir ameliyat ve iyilesme sureci uzun oldugu icin tekrar yag enjeksiynu dusunmuyordum . ankaraya yolum dusmusken doktoruma ugradim. Ve tekrar genel anestezi ile yag enjeksiyonundan ise lokal anestezi ile nanofat yapmayi onerdi iyilesme sureci birkac gun dedi super ... Kok hucre acisindan daha kaliteli olan yag 7 cc kadar alinip elmacik goz alti alin bolgelerine yapti . suan 5 gunum motluklardan kalan sari renk var cok hafif de bir sislik fondoten ile kapanabilen . 6ayda bir tekrarlanirsa yuz cok genc kalir dedi . bundan sonraki favori islemim nanofat.

Merhaba hanimlar ,ben 48 yasindayim be 7 yil once yag enjeksiyonu olmustum . fakat uzun yillar gectigi icin yine yasa bagli yag kaybi oldu . buyuk bir ameliyat ve iyilesme sureci uzun oldugu icin tekrar yag enjeksiynu dusunmuyordum . ankaraya yolum dusmusken doktoruma ugradim. Ve tekrar genel anestezi ile yag enjeksiyonundan ise lokal anestezi ile nanofat yapmayi onerdi iyilesme sureci birkac gun dedi super ... Kok hucre acisindan daha kaliteli olan yag 7 cc kadar alinip elmacik goz alti alin bolgelerine yapti . suan 5 gunum motluklardan kalan sari renk var cok hafif de bir sislik fondoten ile kapanabilen . 6ayda bir tekrarlanirsa yuz cok genc kalir dedi . bundan sonraki favori islemim nanofat.
Hangi doktora oldunuz acaba ve ne kadar ücret ödersiniz...

Merhaba sizinle poliklinikte karşılaşmıştık hatırlarsanız siz kontrole gelmiştiniz bende nanofat yaptırmaya . Benim işlemim de çok konforlu geçti korktugum gibi olmadi . Şuan şişliklerim de indi . Benimde göz altıma ve kaş altıma yaptı . 6 ay sonra tekrar edeceğiz işlemi . Belki yeniden karşılaşırız geçmişler olsun

Kizlar bende dusunurken sizleri takip ediyordum . 3 gun once bende yaptirdim dediginiz gibi cok kolay bir islem . ve maliyeti de cok dusuk . kendi kok hucreniz oldugunu dusununce cok mantikli degil mi yeni bir degisim ve genclik asisi icin 1500_2000

Gobek deligimin kenarindan girilip 6 cc aldi ve elmacik ,goz alti bolgeme yapti . hic aci duymadim . suan biraz sisligim var fakat aglamisim gibi duruyor sislikler . simdiden cok guzel gorunuyor inince super olacak bence .

Sizi cok iyi anliyorum sizinle ayni dusuncedeyim . yag enjeksiyonu sonrasi 2 kez oldum bende nanofat sonrasinda bir turlu firsat bulamadim, gercekten cok basarili bir islem . gecmis olsun

Ben de bugun oldum sonunda.acılarım dindi :) acısız ve konforluydu.ınsallh sonuclar guzel olur hepınıze gecmıs olsun

Hadi hayırlısı canim benim paylaş da resimlerini görsün herkes
Ozelden soranlara atıcam O Ozlemgamzee bu arada herkesın onunde bi de burdan sana tesekkur edeyim. samımıyetle benımle telefonunu paylastın ve resımlerını gonderdın ne kdr tesekkur etsem az.benım uygulama henuz cok yenı ama soran herkes kapım acık sımdıden cok mutlu ve umutluyum

Bu sadece benim samimiyetim değil canim senin de çözüm arayışın ve samimiyetine inandım bende . Ve sadece bana ve doktorumun yaptıklarına güvenerek kalkıp çocuğun ve kocan ile istanbuldan sabah gelip işlem sonrası döndün aynı gün . Seni görmek çok isterdim ama başka sefere artık şimdilik fotolarından yeterince tanıyorum seni ve iyileşme sürecini takip etmek isterim

Bu sadece benim samimiyetim değil canim senin de çözüm arayışın ve samimiyetine inandım bende . Ve sadece bana ve doktorumun yaptıklarına güvenerek kalkıp çocuğun ve kocan ile istanbuldan sabah gelip işlem sonrası döndün aynı gün . Seni görmek çok isterdim ama başka sefere artık şimdilik fotolarından yeterince tanıyorum seni ve iyileşme sürecini takip etmek isterim
Ben de cok ısterdım ama devamı gelcek nasıl olsa.ıyılesme surecımde, sonasnda alacagım kararlarda danısmak ıstedıgım konularda her seyde yanımda olmanı dılıyorum tum kalbimle ...

Ozelden soranlara atıcam O Ozlemgamzee bu arada herkesın onunde bi de burdan sana tesekkur edeyim. samımıyetle benımle telefonunu paylastın ve resımlerını gonderdın ne kdr tesekkur etsem az.benım uygulama henuz cok yenı ama soran herkes kapım acık sımdıden cok mutlu ve umutluyum
Bana fotoğraf atabilir misiniz... Bir de hangi doktora oldunuz ve ne kadar ücret ödediniz... Şimdiden teşekkür ederim
..

Ben de yoran ve yıpratan bir hayatın ardından silbaştan başlamak istiyorum. Eskisi gibi dolgun bir yüz üzgün bakmayan gözler göz altı çukurlarım için yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum.Alnımın yan taraflarına ve alnıma da yaptırıp oval bir yüze sahip olmak istiyorum.Hem tekniği hem de estetik anlayışı iyi bir doktor arayışı içindeyim Yağ enjeksiyonunda. Si Memnun olduğunuzu yazmışsınız. Doktorunuz kimdi ??

Ben de yoran ve yıpratan bir hayatın ardından silbaştan başlamak istiyorum. Eskisi gibi dolgun bir yüz üzgün bakmayan gözler göz altı çukurlarım için yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum.Alnımın yan taraflarına ve alnıma da yaptırıp oval bir yüze sahip olmak istiyorum.Hem tekniği hem de estetik anlayışı iyi bir doktor arayışı içindeyim Yağ enjeksiyonunda. Si Memnun olduğunuzu yazmışsınız. Doktorunuz kimdi ??
Doktorum ozan bitik . Bu konuda size çok iyi geleceğini düşünüyorum aynı sebeplerden bende ona başvurdum ne yapacağını bilmeden doğru kararı verecektir sizin için . Yorumları okuduysanız gerçek hepsi istanbuldan geldi biri kadınlar klübünden benim yorumlarimdan sonra . Direk iletişime geçtik resimlerimizi paylaştık . Sabah gelip aksam döndü. Ve şuan benim kadar mutlu . Umarım sizin içinde güzel olur herşey . Şimdiden çok geçmiş olsun

Doktorum ozan bitik . Bu konuda size çok iyi geleceğini düşünüyorum aynı sebeplerden bende ona başvurdum ne yapacağını bilmeden doğru kararı verecektir sizin için . Yorumları okuduysanız gerçek hepsi istanbuldan geldi biri kadınlar klübünden benim yorumlarimdan sonra . Direk iletişime geçtik resimlerimizi paylaştık . Sabah gelip aksam döndü. Ve şuan benim kadar mutlu . Umarım sizin içinde güzel olur herşey . Şimdiden çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim cevap için.Ben doktor beyle ilgili umursamaz tavırlı biri olduğuyla ilgili şeyler okuyup açıkçası çekinmiştim. Önceleri Güney Kore’deki estetik anlayışını beğendiğim ve yağ enjeksiyonunu çok çok uzun yıllardır yaptıkları için oraya gitmeyi kafaya koymuştum.türkiyede elmacık kemikleri dudaklar şişirilmiş yapay estetik anlayışını hiç sevmiyorum. Oradaki gibi daha sevimli ve orantılı doğal dolgun duran bir yüz istiyorum.ama doların durumu refakatçi sorunu gölge doktor vakaları vs artık vazgeçmemi sağladı.Umarım dediğiniz gibi Türkiyede doğru doktoru bulurum.

Dudak dolgusu yaptirdim birde yillar once yaptirmistim gitmisken onuda yaptirayim dedim . cok dogal yapiyor bu adam ya harikasin iyiki varsin doktorum

Bende persembe gunu oldim nanofat . bugun isyerime geldim bile okullar tatil oldugundan zaten ogrenci ogretmen yok mudur odamda oturdum
Masallah.benım 5 hafta oldu fınal havım haftaya cıkcak ama az cok belli amac canlılıl kazandırmaktı hacımden cok allaha sukur canlandı cıldım 3 ay sknra gekrarlıcaz sanırım

Kizlar bende dusunurken sizleri takip ediyordum . 3 gun once bende yaptirdim dediginiz gibi cok kolay bir islem . ve maliyeti de cok dusuk . kendi kok hucreniz oldugunu dusununce cok mantikli degil mi yeni bir degisim ve genclik asisi icin 1500_2000

acılı bir işlem miydi nasıl dı biraz anlatırmısnız?

X