Napayim sizce kizlar ben saglikli dusunemiyorum suan

Hmm olabilir sıkinti yapma o zmn seven doner.bende severek evlendim benmde sorunum vardi benm esimde capkinmis gencken.ama benm ilk konustugum oydu ona guvenirim ben.ama o kiskanir beni seninkisi gibi ben affetmem derdi bana ben nisanliyken hata yaptim ona ama o affetti beni vazgecmedi benden.bizim iliskimizde de en cok ben ilgiliyim

Bence teklif geldiğine kızmamış, ısrarla sorduğu halde yalan söylemene kızmış. E haklı da..
Bana teklif ettiler kıskandı beni meselesi değil bu.

Hmm olabilir sıkinti yapma o zmn seven doner.bende severek evlendim benmde sorunum vardi benm esimde capkinmis gencken.ama benm ilk konustugum oydu ona guvenirim ben.ama o kiskanir beni seninkisi gibi ben affetmem derdi bana ben nisanliyken hata yaptim ona ama o affetti beni vazgecmedi benden.bizim iliskimizde de en cok ben ilgiliyim
Valaa bizim iliskimizdede ben ilgiliyim de.Yaa bizim ortak bi arkadasimiz var onla da kavga yapmis onu da engellemis bu.Alisti engellemeye resmen yaa :-)

Aşiri egolu insanda donermi peki :-(

ölüm yok ya ucunda ne olucak, bence fazla üzerine gitme :KK12: sonra der ki ha bu kız beni çok seviyo ne yapsam peşimden koşar falan buda bana annemin bir tavsiyesiydi :KK51: , seni seviyorsa eninde sonunda sana yazar. ama dayanamıyorsan da git kapısına dayan :KK52:

ölüm yok ya ucunda ne olucak, bence fazla üzerine gitme :KK12: sonra der ki ha bu kız beni çok seviyo ne yapsam peşimden koşar falan buda bana annemin bir tavsiyesiydi :KK51: , seni seviyorsa eninde sonunda sana yazar. ama dayanamıyorsan da git kapısına dayan :KK52:
Canim benim yaa çok egolu çok.Bi de beni suçlu goruyo bu adam.Sali gunu dogum gunum acaba yazicak mi.Ben de carsamba falan bi mesaj atip aciklama yapim diyorum.Zaten mesaj atmiyorum bayadir da.Yaa seviyo da beni korkutan egosu iste. Hep ben pesinden koşim istiyo.vee ondan vazgecmicegimi blyo :-(

Kizlar bir haftadir ne o mesaj atiyo ne ben.Kardesimin sevgilisi laf etmis kardesime.Ben gece iki bucukta facede geziyormusum.Dun dogum gunumdu onu bile kutlamadi.Kardesimin sevgilisi cumartesi kutlayalim dedi ama o da gelicek gibi hissediyorum.Umarim o gun konusuruz yaa.O kadar inat ki kac gun oldu yazmiyo dahaa

Bence sabırlı bi kızsın çok güzel bir özellik keşke bendede olsaaa:KK53: ben olsam kaç kere döşemiştim bu bir haftada :KK51:espri bi yana biraz çok inatçı gibi. Beni korkuturdu ya ilerde kapıyı çekip kaybolursa bi kaç hafta:silah: bunun düşüncesi bile beni çıldırtır.

X