Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

teşekkür ederim arkadaşım =)
ben rezene çayının iyi olduğunu duymuştm senin içtiğin bi şey var mı

cnm birşey degil.
Bende rezene içiyorum kesinlikle cok faydalı.
Yaklaşık 15 gündür rezene ve adaçayını sallama olarak bir kupaya atıyorum böylece tadı daha güzel oluyor biraz da limon sıkıp böylece içiyorum.

cnm birşey degil.
Bende rezene içiyorum kesinlikle cok faydalı.
Yaklaşık 15 gündür rezene ve adaçayını sallama olarak bir kupaya atıyorum böylece tadı daha güzel oluyor biraz da limon sıkıp böylece içiyorum.

Canım ikisini karıştırıyomusun ben şimdi rezene içiyorum sonrada adaçayını içeyim diyodum karıştırılırsa bende öyle yapayım faydası olur dimi karışınca hem daha kolay sewgilera.s.

cnm bende ayrı ayrı içiyordum sonra aklıma bir fikir geldi neden bir içmeyeyim ki dedim.:jeyyar:
Millet ne buluşlar bulur bir cag kapanır digeri başlar o derece ;benimkisi de böyle işte
Valla bu buluş beni cilalı taş devrine götürür cinsten kabul ediyorum...alkisalkisalkis
Yalnız hem bu şekilde cok kolay oluyor acile içmen falan gerektiginde hemencecik ikisini birden içiyorsun.Tadı da güzel içerken işkence cekmiyorsun...

cnm bende ayrı ayrı içiyordum sonra aklıma bir fikir geldi neden bir içmeyeyim ki dedim.:jeyyar:
Millet ne buluşlar bulur bir cag kapanır digeri başlar o derece ;benimkisi de böyle işte
Valla bu buluş beni cilalı taş devrine götürür cinsten kabul ediyorum...alkisalkisalkis
Yalnız hem bu şekilde cok kolay oluyor acile içmen falan gerektiginde hemencecik ikisini birden içiyorsun.Tadı da güzel içerken işkence cekmiyorsun...

Güzel buluş tbrkler canım bende deneyeyim bakalım ben sallama çay aldım sen demliyomusun aktardanmı aldın yani

Cnm ben sallama içiyorum hep...
Bu arada liptonun karışık bitki çayını gördüm misafirlige gittigimde içinde işimize yarayan tüm bitkiler var.
Ben dogadanın alıyordum şimdi başka markanın alıyorum oda bayag çeşitli ama bunları almasaydım liptonun karışık bitki çayını alırdım tadı da güzel deneyin derim...

Cnm ben sallama içiyorum hep...
Bu arada liptonun karışık bitki çayını gördüm misafirlige gittigimde içinde işimize yarayan tüm bitkiler var.
Ben dogadanın alıyordum şimdi başka markanın alıyorum oda bayag çeşitli ama bunları almasaydım liptonun karışık bitki çayını alırdım tadı da güzel deneyin derim...

Canım bende sallama aldım doğadan kullanıyorum rezeneyle ada çayını karıştırdım güzelde tadı artık bunları bitireyim sonra dediğinden alırım canım sewgiler:1hug:

kızlar küç çok iyi geldi bana yaa maşallah yarım kavanozum bitti bile ayrıca çilek yağıyla masaj yapıorum ve hergün yeşil çay ve nar çayı içiyorum + plates yapıorum

kızlar küç çok iyi geldi bana yaa maşallah yarım kavanozum bitti bile ayrıca çilek yağıyla masaj yapıorum ve hergün yeşil çay ve nar çayı içiyorum + plates yapıorum

Canım senin adına sewindim dewam et tatlım dahada iyi olucak emin ol
Bende plates yapabilsem çok iyi olacak ama yapamıyorum wakit ayırsam ara ara yapıyorum ama yapmaya calısıcam
Sewgilera.s.

ya arkadaşlar benim umudum kalmadı başlarda birazcık farketti ama sonra gözüme hep aynı gibi geliyo umudumu kaybetmek üzereyim düzenli kullanıyorum ama ...senağlama

ya arkadaşlar benim umudum kalmadı başlarda birazcık farketti ama sonra gözüme hep aynı gibi geliyo umudumu kaybetmek üzereyim düzenli kullanıyorum ama ...senağlama

olurmu hıc canım yaa ne kadar zaman oldu ve neler yaptın sımdıye kadar sen devam et pes etmek yokhihoyyyt

selam arkadaşlar ,
5 ay kadar önce her gün 1 bardak nar suyu + 2 hurma+ buz koyma yaptım ha birde onlara güzel şeyler söyledim pozitif düşünce)2 ay kadar ve göğüslerim büyüdü sertleşti çok memnun kaldım sonra ara verdim yoğunluk telaşe falan....ama hala büyükler . şimdi daha daha büyük olsunlar istiyorum nar suyunu 3 gündür içiyorum ve göğüslerimde bir gerginlik var yani etki kesin ediyor
birde göğüslerinizi sürekli soğuk tutun vucut fazla üşüyen organı korumak için etrafını yağ bağlıyor

belki soran olur nar suyunuda şu marketlerde satılan %100 doğal 4.5 ytl liklerden aldım gayet etkili ama pahalı

selam arkadaşlar ,
5 ay kadar önce her gün 1 bardak nar suyu + 2 hurma+ buz koyma yaptım ha birde onlara güzel şeyler söyledim pozitif düşünce)2 ay kadar ve göğüslerim büyüdü sertleşti çok memnun kaldım sonra ara verdim yoğunluk telaşe falan....ama hala büyükler . şimdi daha daha büyük olsunlar istiyorum nar suyunu 3 gündür içiyorum ve göğüslerimde bir gerginlik var yani etki kesin ediyor
birde göğüslerinizi sürekli soğuk tutun vucut fazla üşüyen organı korumak için etrafını yağ bağlıyor

Canım ne güzel yapmısşın aynen dewam istedinmi oluyor demek soğuk tutamaıyorum ben bu aralar başlıyım bari sewgiler canım

selam arkadaşlar ,

canım şu göğüsleri soğuk tutma meselesi acaip mantıklı geldi yaa saol valla. bir de gayet kesin şeyler yazmışsın. yani belirgin bi büyüme oldu heralde sende. alkisalkisalkis ilk başladığında kaç bedendin. 2 ay sonunda kaça çıktı göğüs ölçün. bi de kilo aldın mı bu dönemde. aldığınnar suyunun markası neydi onu da paylaşabilir misin??? e kesin sonuç alan birini bulmuşken bu kadar soru normal cokacimcoook çok gaza geldim yine Çok üzgünüm çoook

Kızlarr ben ACTı BREAST KREM(140 TL) kullandım etki etmedi, sonra LONGDA(40 TL) die bir yag aldım aktardan o da etki etmedi şimdi tek umudum çilekle masaj yapıyorum ve küç kullanıyorum nar ı daha sonra denemek istiyorum. fakat hiçbir yöntemde benimki büyüdü diyen cok kişi yok arada 1 2 kişi büyüdü diyor onlara umut baglıyoruz inşalah hepimizin güsel büyük saglıklı memişleri olur :ecrin_bebek:

Kızlarr ben ACTİ BREAST KREM(140 TL) kullandım etki etmedi, sonra LONGDA(40 TL) die bir yag aldım aktardan o da etki etmedi şimdi tek umudum çilekle masaj yapıyorum ve küç kullanıyorum nar ı daha sonra denemek istiyorum. fakat hiçbir yöntemde benimki büyüdü diyen cok kişi yok arada 1 2 kişi büyüdü diyor onlara umut baglıyoruz inşalah hepimizin güsel büyük saglıklı memişleri olur :ecrin_bebek:

İnş canım umudunu yitirme sen masaj yap küç kullan düzenli olarak ama büyüyecekler de hep masaj yaparken düşün büyüyor de pozitif olki büyüsünler sewgilera.s.

selam arkadaşlar ,

Kaçken kaç oldu cnm onu da yazabilir misin?hihoyyyt

aaaa kimse nar suyunu kullanmıyo mu artıkkk.. çokayıp bak. ben burdan bi arkadaşın tavsiyesiyle nar suyu içmeye başladım 2 3 hafta oldu. bi ay olmadı daha. nar suyu %100doğal yazıyo. ve çekirdekleriyle beraber sıkılmış. her gece yatmadan önce bir bardak içiyorum. yiyebildiğim kadar çilek yemeye çalışıyorum. her akşam yiyemiyorum 3 akşamda bir falan yiyebiliyorum vücudu içten beslesin die. masaj işi zoruma gidiyo ama yapamıyorum. süngerli desteksiz 75 takarken küçük gelmeye başladı. 80 beden süngerli ama alttan dolgusuz sütyen aldım. ölçü olarak onu tam doldurmuyo. boşluk kalıyo ama çok da boş değil. az kaldı çokkk azzzzzzzzzz :jeyyar: sengözlerimebaksanab haber ediyim dedim gelişmelerden. kızlar aslında iki 3 günde gelişme beklememek lazım bizler hepimiz çok sabırsısız. sonuçta elde edeceğimiz sonuçları düşününce bi yıl da olsa değer. yeter ki bi beden büyüsünler öle de kalsınlar.......... sositososito

off yaaa bizimkiler bi sürü bi sürü nar alıp ewde makinyla sıkarlardı hic icmezdim taze tazee cekirdekli :mymeka: ic derlerdi icmezdm keske icseymisim :çok üzgünüm: bu yaz onu da kullancam artık cokacimcoook

X