Narsist anneye karşı nasıl olmalı

siyahibiri

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2020
395
22
Merhaba arkadaşlar araştırmalarıma göre annem narsist kişiliğe sahip.. bizi hep etrafında görmek ister ama sadece evine gidelim istiyor kendimize ait bi yaşam da olduğunu önemsemiyor gittiğimde de ne benle ne torunuyla ilgilenir üstüne kendi islerini yapmamızı bekler muhteşem şekilde mukemmelliyetci hiçbir şeyimi de beğenmez hayatımı hep ona kendimi kanıtlamaya adadım ama hiçbir zaman memnun kalmadı. Hiçbir alanda yanımda değil yakın oturmamıza rağmen gelip gitmez. Ama her şeye müdahil. Her şey etrafında dönsün istiyor surat yapıyor. Gidince de ne ilgi ne sevgi ne bi muhabbet.. üstüne çocuk ayrımı yapıyorlar .. Çocukluktan beri hep aşağılıyor beni ama artık ben de bir anneyim bebeğim henüz küçük ama yanında büyüyünce küçük düşmek istemiyorum bana kendimi hep eksik hissettirdi oysa ki iyi yerlere geldim.. ihtiyacım olduğunda yok ama çocuk ağlıyor durmuyor mesela direk karışıyor ben de sinirleniyorum. kardeşlerim de farkında babam da ama hep idare edip susuyorlar ben de susup susup bi yerde patlak veriyorum kalbini kırıyorum bu sefer de.. dün yine sinirlendim cektim kapıyı çıkıp geldim.. şimdi wapp grubuna tansiyonunun yükseldiğini çekip atmış bi sürü de hastalığı var nasıl davranacağım bilemiyorum

Okurken içim daraldı resmen. Allah sana ve ailene sabır versin.

En iyisi mesafeli olmak sürekli gitme, arada bir git 2 3 saat kal gel ben senin yerinde olsam öyle yapardım.

Kendi annemi gördüm sanki..
Asla bir şeyi oturup konuşamazsın sakin sakin.Bir şekilde tartışmaya döner çünkü bir tek kendisi haklıdır,kendisinden başkasının fikirleri,hisleri,duyguları asla önemli değildir..

X