Narsist kisilik bozuklugu olan eski sevgili

İşte bencil davranmisim falan. En azından deneyebilirmisim. Yani ben unuttum bile konuyu. Bugün bulusunca senin böyle kötü biri olduğunu dusunmezdim diye girdi konuya. Sonra bunu anlattı. Geçmiş olsun dedim yorum yapamadim. Ne diyebilirim ki. Bahane bulup kalktım bende. Ama iyi niyetli davranmadin diyor işte. Adamın kumar bagimligi falan da vardı ben geç öğrenmiştim en azından onu soyleyebilirdin diyor. Kız bir sürü kredi çekmiş. Bana da demişti ben cekmemistim.
Kötü biri mi dediler cidden wow. E siz zaten bu durumu düşünüp kızı uyarmalarını söylemişsiniz. Kesin arkadaşlığınızı bu insanlarla siz dış kapının dış mandalısınız ne alaka size yükleniyorlar.

Kötü biri mi dediler cidden wow. E siz zaten bu durumu düşünüp kızı uyarmalarını söylemişsiniz. Kesin arkadaşlığınızı bu insanlarla siz dış kapının dış mandalısınız ne alaka size yükleniyorlar.
Marulu yerken kıtır kıtır sapına gelince meee. İşlerine gelmemiş topu buna atmışlar

Zamanında şöyle bisi olmustu. Bir adamla tanismistim belki 10 sene olmuştur. Adamla daha yeni konuusyorken bir kız bana yazıp adamın tam olarak kelime buydu deccal olduğunu söylemişti. Kızla iki üç gorusmusler adam da storyde beni tagleyince gormus. Ben zaten tanimiyordum adamı kestim muhabbeti. Yani ne kıza inandım aslinda ne adama ama birkaç hareketi rahatsız etmişti üslubu falan. Bahane oldu biraz da başka bahane bulup görüşmeyi sonlandirdim. Onu da anlatmıştım yıllar önce. Onu one surduler. Kız gerçek miydi Onu bile bilmiyorum. Adamla da bir daha konuşmadık zaten. Yani o kız uyardı bak tarzı yaklaşıyor arkadaşım bana.

Ben de zaten nerdeyse iki senedir görmedim yüzlerini. Öyle arada mesajla gorusyorduk. Eskiden çok yakındık. Sırf bunun için görüşmek istemiş resmen.

Ben de aynısını dusumustum ama arkadaşım ayrılan sensin adamların mesajları var sonuçta kıskançlık olduğunu dusunmezdi dedi. Ama ben herseyin mükemmel olduğunu düşündüğüm ilişkinin başında eski hatun beni arayıp bu adamdan uzak dur hasta bu adam dese inanmazdim o zamanlar sanırım. Ama şimdi arasa dese dikat et diye dinlerim kadını ve adamı gozlemlerim ve çok yavaş ilerlerim güvendiğim kişilere danisirim vs. En ufak suphede de ayrılırım sanırım. Üzüldüm yasadiklarina bin beterini yaşamış benimkilerin. Serumlar almış hastanede vs. Çok yazık ya gencecik kız bide. Ah ya. Allah iyilerle karsilastirsin şansı bahtı düzelsin inşallah. Benim gibi toparlasin mutlu olsun.

Ay öf ne uzattınız siz uyarsaydınız magdem duyar kasıcılar ben kendimi toparlamakla meşguldüm deseydin günah keçisi arıyorlar bırak allasen yaaa.
Bu kişide sizin çevreden mi buluyo hep hiç tekin değil. Bulsun belasını kendisinden.

psikiyatrist bu taniyi onun için koymuştu
Bu nasıl oluyor, görmediği dinlemediği hareketlerini konuşmalarını tavrını gözlemlemediği birine nasıl tanı koyabiliyor? O psikiyatristin diploma numarasını bakanlığa bildirmek lazım. Ya psikiyatrist yok, ya psikiyatrist var ama tanı falan koymadı ya da öyle bir şey söylemedi siz koydunuz teşhisi. Son zamanların modası, o narsist bu narsist. Bencil kelimesi yasaklandı heralde. Arkadaşlarınız bile adama narsist tanısı koymuş. Ben de sizin gibi sevmememe rağmen her cümlede narsist kelimesini kullandım malesef.

Bu nedir ya, alt tarafı biriyle beraberliğe başlıyorsun işine gelmiyorsa ayrıl gitsin. Sanki film senaryosu yazılıyor. Onu yapmış bunu söylemiş, şöyle hissettirmiş... elin barzoları için ölüp bitiyorsunuz, sonra da psikiyatriste gidip tedavi oluyorsunuz. Çok basit, bana iyi gelmiyorsun seninle görüşmek istemiyorum. Kopamadım ayrılamadım duramadım edemedim... Ya lütfen şu cahil mahalle barzolarını adam yerine koymayın. Adamlar öyle etkili ki kadınlar tedavilik oluyor. 20 kilo veriyorlar anaları babaları bile ağlıyor perişan oluyor. Cenaze evi gibiymiş abartıya bak sanki biri öldü.

Size ne milletin evliliğinden, hala olaya dahil olmaya çalışıyorsunuz. Ben demiştim biliyordum keşke söyleseydim acaba şimdi söylesem mi... Kimsenin evliliğine boşanmasına karışmayın. Kazık kadar insanlar. Gözünüzle gördünüz mü kulağınızla duydunuz mu? Psikiyatrist görmeden tanı koyuyor, siz görmeden evet doğrudur acaba söylesem mi diyorsunuz. Tekrar yazıyorum, size ne? Bu adamın her görüştüğü her sevgili olduğu evlendiği kadından siz mi sorumlu olacaksınız?

Olaya bak ya, alt tarafı bir keko kaç kişiyi parmağında çeviriyor.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,
Daha önce bununla alakalı konu açmadım ama konu yorumlarinda sürekli bahsediyordum bir ara. Benim birkaç yıl önce bir sevgilim olmuştu. Narsist kelimesini herkese kullanmayı sevmem ama ilişkinin son dönemlerinde gitmeye başladığım psikiyatrist bu taniyi onun için koymuştu. Üstüne daha önce de narsist bir adamla evlenip ayrilinca sorunun bende olduğunu kabullenip bu konuda adım atıp baya ilerleme gösterdim ve daha sağlıklı insanlar ilgimi çekmeye başladı. Psikoloğa gittim ve süreci tamamladim. Bu arada seansa başladığım siralarda psikolojik olarak karmakarisiktim. Ne ayrilabiliyor ne beraber olmak istiyordum. Kendimi hiç ezdirmedim ama direnirken çok sinirlerim bozuldu. En sonunda da hayatımdan cikardim. Bu kişi tipik bir narsist olarak hemen akabinde bir hanimla tanıştı ve süreç sonunda evlendi. Ben bunu ayrılık sonrası iki sevdiğim arkadaşımla konuşurken ogrenmistim. Tesadüf mü bilmiyorum ama kadın bu iki arkadaşımın arkadasiydi. O dönem bana ulaşmaya çalışıyordu adam ve bende ona saf gibi terapi alıp bu durumdan kurtulmasini, ileride mutlu ilişkiler yaşamak için bunun şart olduğunu ve onun iyiliğini dusundugumu soyledim. Tabi cevap olarak hastasin sen senin ihtiyacın var tarzı şeyler duydum. O sırada bu kızla tanıştı ve devam etti. O süreçte kızın ortak arkadaşlarına adamın böyle bir sorunu olduğunu ve kız yakın arkadaşları ise bu durumla ilgili isterlerse uyarabileceklerini soyledim onlar da karismayiz dediler. Sen uyar dediler ben de üstünde durmadim konu kapandı sonra da konusu gecmedi. Bir iki ay sonra adam gene yazınca da engelledim gitti. Yaşadıklarım da ders oldu bana.

Bu kadar zaman sonra o arkadaşlardan biri ile gorustum. Bana diğer hanımın ayrıldığını, adamın baya şeyler yaptığını, tipik narsist davranışları sergilediğini ve kızın da ailesinin de çok kötü durumda olduğunu söyledi. Neşe saçan bir kizken şu an durumlarinin baya kötü olduğunu ana kızın sürekli ağladığını ve kızın kendisini afedersiniz bk gibi hissettiğini söyledi. Narsist partnerlri olanlar beni iyi anlar o süreç berbat bisi. Adam valla umrumda değil de kız için o kadar üzüldüm ki. Neden üzüldüm onu da bilmiyorum. Evlendiğini duyduğumda da üzülmüştüm ama yemin ediyorum adam için değil kız için üzülmüştüm sonra gecmisti. Kız 20 kilo vermiş stresten. Maddi manevi baya kaybı olmuş. Belki de o ben olabilirdim diye empati yaptığım için üzüldüm bilemiyorum.

Konuya gelecek olursak arkadaşımın bana bunu anlatma sebebi şuydu. O kızın yaşadıklarını sen bize birebir anlatmistin. Hepsi çıktı. ( çünkü bende yasamistim). Üstüne bunlar şu sebeplerden su surede bosanir olan kiza olur, iyi biriyse sevdiginiz bir arkadasiniz ise uyarin dedin.Madem öyle niye kizi uyarmadin ya da bize ustelemedin diyor. Kızın evinde cenaze evi gibi her şey. Babası fenalasmis falan. Yani benim kıza ulaşıp bu adam şöyle böyle demem ne kadar doğru olabilir ki. Ne kadar inanırdı bana? Ben gerçekten çok üzüldüm sanki kendi kızımın başına gelmiş gibi. Çünkü basit anlasmazliklar değil. Kendini değersiz hissettirip kandırılmak, kullanılmak, yalanlar, sinir krizleri, yalancı konumuna dusurulmek, başkaları ile flortlerinde paranoyak ilan edilmek öyle çok şey var ki. Sizce uyarmali miydim? Bosanmalara üzülen biri değilim normalde hayatın genel akisi gibi gelir üzüldüğüm bosanmalarindan ziyade yaşadıkları. Şu an ne kadar uzgundur tahmin ediyorum. Kendini sucluyordur. Aynı şeyleri defalarca aynı adam tarafından yıllarca yaşadım ve cehennem gibiydi. Evliliğin eşiğinden döndüm diyelim yüzük evlenme teklifi falan kabul etmiştim. Vicdan azabı çekmeli miyim? Bir kadının hayatını mi mahvettim cidden?

Yani belki evliliklerinde cinsellikle ilgili sorunları vardı, 4 duvar arasında ne olup bittiğini görmeden siz bu kadar kişi ne diye dedikodu yapıp, tahmin yürütüyorsunuz. Bu normal, sıradan bir şey mi?

Onu diyecektim, baya cadı avı yapmak için sizinle görüşme ayarlamışlar. Silin bu insanları her yerden bence.
Valla üzüldüm ya. Niye üzüldüm kıza onu da bilmiyorum dediğim gibi belki de empati kurabildim kızla. Samimi olarak üzüldüm. Burda da çok konu okuyorum ya. Kız dayak yemiş borclandirilmis aldatılmış. Gencecik kız. Ben baya kötü şeyler yasamistim toparlanmam zor olmustu. O yüzden onu çok iyi anlıyorum. Ki benim bin beterimi yasamis.

Bu nasıl oluyor, görmediği dinlemediği hareketlerini konuşmalarını tavrını gözlemlemediği birine nasıl tanı koyabiliyor? O psikiyatristin diploma numarasını bakanlığa bildirmek lazım. Ya psikiyatrist yok, ya psikiyatrist var ama tanı falan koymadı ya da öyle bir şey söylemedi siz koydunuz teşhisi. Son zamanların modası, o narsist bu narsist. Bencil kelimesi yasaklandı heralde. Arkadaşlarınız bile adama narsist tanısı koymuş. Ben de sizin gibi sevmememe rağmen her cümlede narsist kelimesini kullandım malesef.

Bu nedir ya, alt tarafı biriyle beraberliğe başlıyorsun işine gelmiyorsa ayrıl gitsin. Sanki film senaryosu yazılıyor. Onu yapmış bunu söylemiş, şöyle hissettirmiş... elin barzoları için ölüp bitiyorsunuz, sonra da psikiyatriste gidip tedavi oluyorsunuz. Çok basit, bana iyi gelmiyorsun seninle görüşmek istemiyorum. Kopamadım ayrılamadım duramadım edemedim... Ya lütfen şu cahil mahalle barzolarını adam yerine koymayın. Adamlar öyle etkili ki kadınlar tedavilik oluyor. 20 kilo veriyorlar anaları babaları bile ağlıyor perişan oluyor. Cenaze evi gibiymiş abartıya bak sanki biri öldü.

Size ne milletin evliliğinden, hala olaya dahil olmaya çalışıyorsunuz. Ben demiştim biliyordum keşke söylesydim acaba şimdi söylesem mi... Kimsenin evliliğine boşanmasına karışmayın. Kazık kadar insanlar. Gözünüzle gördünüz mü kulağınızla duydunuz mu? Psikiyatrist görmeden tanı koyuyor, siz görmeden evet doğrudur acaba söylesem mi diyorsunuz. Tekrar yazıyorum, size ne? Bu adamın her görüştüğü her sevgili olduğu evlendiği kadından siz mi sorumlu olacaksınız?

Olaya bak ya, alt tarafı bir keko kaç kişiyi parmağında çeviriyor.
Psikiyatristin adını özelden verebilirim. Ben oraya yaklaşık bir seneden fazla gittim.bu da ilk seansta konulmadi. Narsistler zaten terapiye gitmezler . O yüzden tanilari kendileri giderek konulamaz. Ayrıca tavrınız üslubunuz neden bu kadar saldirgan? Sanırım sizin de hayatinizda bazı şeyler yolunda gitmiyor. Allah yardımcınız olsun

Yani belki evliliklerinde cinsellikle ilgili sorunları vardı, 4 duvar arasında ne olup bittiğini görmeden siz bu kadar kişi ne diye dedikodu yapıp, tahmin yürütüyorsunuz. Bu normal, sıradan bir şey mi?
Yani kız dolandırılmış, adam kumar oynamış, dayak yemiş, aldatılmış, bunları arkadaşları ile paylasmis. Cinsellik kısmı beni ilgilendirmiyor. Ha diyorsaniz eğer bunlar tahmin kız kendi kolunu bacağını kırdı onu bilemem

Ay öf ne uzattınız siz uyarsaydınız magdem duyar kasıcılar ben kendimi toparlamakla meşguldüm deseydin günah keçisi arıyorlar bırak allasen yaaa.
Bu kişide sizin çevreden mi buluyo hep hiç tekin değil. Bulsun belasını kendisinden.
Bence de benlik bir durum yok ama çok keskin konuşunca kadın kadına yardım eder vs. Acaba mi dedim.

Yani kız dolandırılmış, adam kumar oynamış, dayak yemiş, aldatılmış, bunları arkadaşları ile paylasmis. Cinsellik kısmı beni ilgilendirmiyor. Ha diyorsaniz eğer bunlar tahmin kız kendi kolunu bacağını kırdı onu bilemem

Ablacım, sen şaka mısın? Sen olayı 1. kişiden bile duymamışsın, 3. kişiden duymuşsun. Yani belki karı koca karşılıklı kavga ettiler, ikiside birbirine saldırdı. Sana mı kaldı, bunun hesabını yapmak.

Hiçbir aklı başında insan bir psikiyatristin, hastayı görmeden asla tanı koymaması gerektiğini bilir. Hiçbir psikiyatrist böyle bir yorum yapamaz.

Ablacım, sen şaka mısın? Sen olayı 1. kişiden bile duymamışsın, 3. kişiden duymuşsun. Yani belki karı koca karşılıklı kavga ettiler, ikiside birbirine saldırdı. Sana mı kaldı, bunun hesabını yapmak.

Hiçbir aklı başında insan bir psikiyatristin, hastayı görmeden asla tanı koymaması gerektiğini bilir. Hiçbir psikiyatrist böyle bir yorum yapamaz.
Narsist kisilik bozuklugu tanilari hastaların tedavi amaçlı gidip aldıkları bir tanı değil. Psikiyatristler de bizim anlattıklarımızdan yola çıkarak ikinci seansta tanı koymuyor zaten. Bir sene boyunca haftada bir kere gittim ben. Narsist kisilik bozuklugu hastaları zaten terapiye gitmezler. Bunu gidip bir uzmanla konusun zira konuyu açış sebebim acaba tanı nasıl konulur tarzı bi konu değil. Pskiyatristim de çok tanınan bilinen bir adam.

Narsist kisilik bozuklugu tanilari hastaların tedavi amaçlı gidip aldıkları bir tanı değil. Psikiyatristler de bizim anlattıklarımızdan yola çıkarak ikinci seansta tanı koymuyor zaten. Bir sene boyunca haftada bir kere gittim ben. Narsist kisilik bozuklugu hastaları zaten terapiye gitmezler. Bunu gidip bir uzmanla konusun zira konuyu açış sebebim acaba tanı nasıl konulur tarzı bi konu değil. Pskiyatristim de çok tanınan bilinen bir adam.

Konu sahibi sen kendin için en iyisi gittiğin bu psikiyatristi, psikolog ne varsa değiştir lütfen. Bakış açın çok yanlış.

Valla üzüldüm ya. Niye üzüldüm kıza onu da bilmiyorum dediğim gibi belki de empati kurabildim kızla. Samimi olarak üzüldüm. Burda da çok konu okuyorum ya. Kız dayak yemiş borclandirilmis aldatılmış. Gencecik kız. Ben baya kötü şeyler yasamistim toparlanmam zor olmustu. O yüzden onu çok iyi anlıyorum. Ki benim bin beterimi yasamis.

Valla tanımadan etmeden hemen koşa koşa evleniyorlar. Bir arkadaşım adam sinir hastası olduğunu bile bile sevgili oldu onu da dolandırdı üstüne aldattı aldattığı kişi ile evlendi onu da mutsuz etti belki de biliyordu benim arkadaşımı hayatında olduğunu bilerek devam etti bilinmez.
Bu tür erkekler acayip yapmacık ve love bombing olur ondan bır süre asla evlenmek istese bile evlenmeyeceksin içinde ki saldırgan güdüleri ile alakalı illa ki ipuçları veriyor, mesela aşırı kıskanç ve kısıtlayıcılar hatta her türlü şiddet var.

Psikiyatristin adını özelden verebilirim. Ben oraya yaklaşık bir seneden fazla gittim.bu da ilk seansta konulmadi. Narsistler zaten terapiye gitmezler . O yüzden tanilari kendileri giderek konulamaz. Ayrıca tavrınız üslubunuz neden bu kadar saldirgan? Sanırım sizin de hayatinizda bazı şeyler yolunda gitmiyor. Allah yardımcınız olsun
Bana değil sağlık bakanlığına bidirin. Çünkü ben de gözümle kulağımla şahit olmadığım bir şey için ortaya atlamam. Yazın bakanlığa, bu diploma numaralı doktor görmediği birine hastalık teşhisi koydu diye. Millet gidip bir sürü para ödemesin.

Benim hayatım daha iyi olamazdı. Nankörlük etmeyeyim bazı güzel şeyler de başkalarına kalsın benim yeterince var. İstediğim önümde istemediğim arkamda, 18 senedir gözümün içine bakan, kanepede uzansam hasta mısın noldu diye dört dönen eşim var. Çocuklarım ailem köpeğim gezmem tozmam alıp vermem... her şeyim iyi Allah bozmasın. Bırak sevgiliyi kocam böyle biri çıksaydı çoluk çocuk dinlemez koyardım kapıya. 2 çocuğum hariç kimse benden değerli değil.

Bir adam kadınları nasıl böyle sıraya diziyor belki de bunu aklım almadığı için üslubum agresiftir. Yorumlarımı silemiyorum yasak, geri alıyorum. Siz koşun gidin anlatın milletin karısına, hatta adamın görüştüğü her kadınla konuşun haksızlık olmasın. Bu adam şöyle narsist böyle narsist deyin herkes bilsin. İçten içe oh olsun beter olsunlar demediyseniz ben hiç bir şey bilmiyorum bu hayatta. Kaç kez sordum cevap alamadım, siz şahit oldunuz mu bu adamla karısının durumuna? Gördünüz mü duydunuz mu yanlarında mıydınız? Olsa bile size ne? Gitmiş bitmiş kurtarmışsınız kendinizi, ne diye böyle adamların derdiyle kendinizi zehirlemeye devam ediyorsunuz? Size laf getiren tiplere çemkirin bana değil. Ne diye gelip anlatıyorlar zehir akıtıyorlar tekrar tekrar?

Sizin %100 her şeyin en doğrusunu anlattığınızdan nasıl emin oluyor o psikiyatrist? Bana bir danışan geldi şunları bunları anlattı, onun söylediklerine göre diğer kişiye narsist kişilik bozukluğu tanısı koydum mu diyor?

Valla tanımadan etmeden hemen koşa koşa evleniyorlar. Bir arkadaşım adam sinir hastası olduğunu bile bile sevgili oldu onu da dolandırdı üstüne aldattı aldattığı kişi ile evlendi onu da mutsuz etti belki de biliyordu benim arkadaşımı hayatında olduğunu bilerek devam etti bilinmez.
Bu tür erkekler acayip yapmacık ve love bombing olur ondan bır süre asla evlenmek istese bile evlenmeyeceksin içinde ki saldırgan güdüleri ile alakalı illa ki ipuçları veriyor, mesela aşırı kıskanç ve kısıtlayıcılar hatta her türlü şiddet var.
Aslında işin içinde maddi kayıp ya da şiddet olması değil sadece. Mesela ben son dönemlerde psikiyatrist ile görüşmeye başladığımda farkettim adam fantezi dünyasında yaşıyordu. Bana gönderdiğin cicek çok hoşuma gitti arkadaşlarım çok beğendi dediğimde adam ne alaka ben sana çiçek gondermedim ki demedi bana ertesi gün cicek gondermeye basladi. Doktor bana böyle olurlar tarzı bi örnek vermişti ben de denemistim. Ya da sonrasında sezer hanımdan terapi aldım youtube da videolari var uzman psikolog. O kadın da beni dinlerken demişti mesela bir konuda tartıştık diyelim bana dedi ki bu böyle. Sonra başkalarının yanında konu açıldığında ben böyle bisi demedim sen dedin diyebiliyor ve neden yalan söylüyorsun diyor herkesin içinde. Ve arada sadece 5 dakika var. Üstelik konu belki 15 dakika konuşulmuş öncesinde. Acaba ben unutuyor muyum ben demedim mi oluyorsun bir süre sonra. Bunu o kadar cok yapti ki kafayi yiyodum. Oysa ilk zamanlar yani ilk tanıştık o donemler pahali hediyeler ikinci görüşmede evlilik teklifi siirler sarkilar. Bir de eşyaların yerini değiştirme vardı. Mesela anahtarı koymuşum arabanın içine bakıyorum yok arıyorum yok. Koymadın diyor. Sonra anahtar bambaşka yerden çıkıyor. Evden iki gün sonra. Arka koltukta oraya koyduğumu gören arkadaşım olmasa şok olurdum çünkü evde masanın üstünde duran anahtarı iki gün görmemek çok zor. Üstüne yalnizlastirma var. Herkesle aramı açmıştı. Demediğim şeyleri demiş gibi gösterip. Ya da insanların demediklerini bana anlatarak. Yalnız kaldığım anda da degersizlestirme maddi sömürü basladi. Bu kısımda izin vermedim ama .Bu sefer tanimayamadigim bambaşka biri çıktı. Kimseyi sevmezdi Mesela arkadaşlarını ailesini. Bir de küçükken babası sigara söndürmus üstünde falan bir sürü olay. Şiddet kumar aldatma aldattığı halde bu durumu dile getirince sana karşı kabul edip ben boyleyim kizim kadın olsaydin da aldatmasaydim demek ama basklarinin yaninda yalancilikla suclamak asla öyle bisi olmadı simeyra hasta hayal görüyor ben öyle bisi demedim demek. Daha bin tane olay var ama en tuhafı fantazi dünyası. Sezer hanım çok yardımcı oldu baya uzun terapi aldım ondan sonrasında.

Bana değil sağlık bakanlığına bidirin. Çünkü ben de gözümle kulağımla şahit olmadığım bir şey için ortaya atlamam. Yazın bakanlığa, bu diploma numaralı doktor görmediği birine hastalık teşhisi koydu diye. Millet gidip bir sürü para ödemesin.

Benim hayatım daha iyi olamazdı. Nankörlük etmeyeyim bazı güzel şeyler de başkalarına kalsın benim yeterince var. İstediğim önümde istemediğim arkamda, 18 senedir gözümün içine bakan, kanepede uzansam hasta mısın noldu diye dört dönen eşim var. Çocuklarım ailem köpeğim gezmem tozmam alıp vermem... her şeyim iyi Allah bozmasın. Bırak sevgiliyi kocam böyle biri çıksaydı çoluk çocuk dinlemez koyardım kapıya. 2 çocuğum hariç kimse benden değerli değil.

Bir adam kadınları nasıl böyle sıraya diziyor belki de bunu aklım almadığı için üslubum agresiftir. Yorumlarımı silemiyorum yasak, geri alıyorum. Siz koşun gidin anlatın milletin karısına, hatta adamın görüştüğü her kadınla konuşun haksızlık olmasın. Bu adam şöyle narsist böyle narsist deyin herkes bilsin. İçten içe oh olsun beter olsunlar demediyseniz ben hiç bir şey bilmiyorum bu hayatta. Kaç kez sordum cevap alamadım, siz şahit oldunuz mu bu adamla karısının durumuna? Gördünüz mü duydunuz mu yanlarında mıydınız? Olsa bile size ne? Gitmiş bitmiş kurtarmışsınız kendinizi, ne diye böyle adamların derdiyle kendinizi zehirlemeye devam ediyorsunuz? Size laf getiren tiplere çemkirin bana değil. Ne diye gelip anlatıyorlar zehir akıtıyorlar tekrar tekrar?

Sizin %100 her şeyin en doğrusunu anlattığınızdan nasıl emin oluyor o psikiyatrist? Bana bir danışan geldi şunları bunları anlattı, onun söylediklerine göre diğer kişiye narsist kişilik bozukluğu tanısı koydum mu diyor?
Beter olsun demediysem içimden hiçbsi bilmiyorsunuz hayatta? Şimdi bir de sizin kalbinizin karaligi yüzünden uzulucem. Cidden bu öfke bu sinir iyi görünmüyor. Umarım dediğiniz gibi her şey yolundadır.

Beter olsun demediysem içimden hiçbsi bilmiyorsunuz hayatta? Şimdi bir de sizin kalbinizin karaligi yüzünden uzulucem. Cidden bu öfke bu sinir iyi görünmüyor. Umarım dediğiniz gibi her şey yolundadır.
Yine bir cevap yok, laf kalabalığı var. Durumunuzu bana yansıtmaya çalışmayın, yıllardır bu siteye üyeyim, yorum yaparım sorana cevap yazarım, tanınırım yani. İnşallah maşallah temennileri kendinize saklayın, benimkiler dolup taşıyor artık. Karşılıklı polemiğe dönüşmesin Mune'u durduk yere üzmeyelim. Konunuza artık yorum yapmıyorum. Siz, psikiyatristiniz, arkadaşlarınız, eski sevgiliniz ve onun eski karısıyla olan bu çıkmazda size bol şans diliyorum. Hayatınızı nasıl uygun görürseniz öyle yaşayın. Ama bir yerlerde de çöpsüz çekirdeksiz üzüm misali çok daha huzurlu, sevgi saygı dolu ilişkiler olduğunu da bilin. Bütün erkekler böyle cahil cühela sokak barzosu değil. Bunlarla aynı ortamda bile bulunmamanızı tavsiye ederim.

X