narsist ,kötümser,dedikoducu ,mızmız iş arkadaslarıyla basa cıkma

missmadam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2016
4.066
2.779
sekam arkadaslar . baslıktada belirtiğim gibi böyle iş arkadasları olan varmı. tek kişi olsa hadi dersin ama işe gitmek istemiyorum. duygusal bir kişiyim kırmak istemem .

ilk basladıgımda işe geceleri uyuyamıyordum nasıl yaparlar diye.

bir kişi var cok baskın cazgır herkesi sindirmiş olur olmadık seyekatısıyor ve aynı kıdemde . uzun zamandır görmüyordum simdi aynı yerdeyiz . yine sacma sapan üstüne vazife olmayan birsekilde karıstı gecistirdim ancak merak ediyorum sizlerin yöntemleri var mı?

bir kişi var mızmız sikayet edip duran . kendi işi nekadar hafif olursa ılsun senin işini hafif bulan .

ve yasım genc oldugu için daha fazla iş yüklemek istiyorlar bazende

sertlesmekte istemiyorum sertim cok pistir yıkar gecerim

nasıl bas ediyorsunuz .politikmi olmam gerek onu da nasıl olacagımı bilmiyorum.

bugün var yarın yoklar o iş yerinde siz de öyle;memuriyetteyseniz tayin isteyin değilseniz zaten bayanlar hamile kalıp birer ikişer ayrılırlar oradan;yani dişinizi sıkın,bikaç saçma sapan tip yüzünden işinizden vazgeçmeyin bu sizi kamçılasın iş konusunda

bugün var yarın yoklar o iş yerinde siz de öyle;memuriyetteyseniz tayin isteyin değilseniz zaten bayanlar hamile kalıp birer ikişer ayrılırlar oradan;yani dişinizi sıkın,bikaç saçma sapan tip yüzünden işinizden vazgeçmeyin bu sizi kamçılasın iş konusunda
hamile kalma ihtimalleri yok denecek kadar küçük :)

İşini yap geç.
Seni kıranı kır.
Haksızlığa susma.
Gereken yerde fikrini belirt ki salak yerine koymasınlar.
Hepsi bu..

Söylediklerini duyma,muhattap olma,o ne derse desin yokmuş gibi davran bildiğini oku. Hiiiiiiiç umursama bile. Baktın azarlamaya çalışıyor alaycı bir gülüşle bak ona ve işini yapmaya devam et.

X