Nasıl başa çıkmam gerekiyor

Bence siz motivasyonunuzu kaybetmişsiz bende de böyle bir durum olmuştu. Çalışmıyorum evdeyim ama kendime hobiler buluyorum ya da okunması gereken bir kitap öğrenilmesi gereken bir şey yani başına oturup vakit harcamam gereken bir uğraş. Böyle olduğunda dur evin işini halledeyim yemeğimi yapayım da o işimle ilgileneyim kafasına giriyorum ama bomboşsam aman ya yaparım nasılsa rahatlığı geliyor ve iyice salıyorum. Umarım anlatabilmişimdir.
Aynen anladım motivasyonumu kaybettiğim bir kesin yani bence.. çok uğraşlarım olmasada az da olsa var ama bu aralar birazdan yaparım yaparım diye diye ertesi gün ediyorum

Ben de çok yavaş yapıyorum, dört çeşit yemek için iki üç saatim mutfakta geçiyor. İnşallah pratikleşirim zamanla.
Benim kadar mutfak işlerinde ve ev işlerinde bilgisiz olarak evlenen ve sonradan öğrenmeye çalışan yoktur heralde. :KK70:

Aynen anladım motivasyonumu kaybettiğim bir kesin yani bence.. çok uğraşlarım olmasada az da olsa var ama bu aralar birazdan yaparım yaparım diye diye ertesi gün ediyorum
Hah işte birazdan yaparımlar o günü ve insanın hevesini bitiriyor. Kendimden biliyorum gün içinde kendinize hedefler belirleyin kitap olur el işi hobi olur spor olur ve belirlediğiniz şeyleri saatinde yapmaya çalışın. Çok büyük şeylere gerek yok az az bile başlayabilirsiniz

X