Nasıl bir yol izlemeliyim?

Bende böyle hissediyorum ve kadınlar hissediyor genelde. Sizce ne yapmalıyım? Mesaj atıp bitireyim mi artık konuşmak istemiyorum herkes kendi yoluna baksın diyeyim mi?
Ben olsam devam etmem sanırım. zaten yeni başlamış bir ilişki. İlişkinin en başları en heyecanlı dönemlerinde olması gerekenlerin tam tersini yaşıyorsunuz

yani bu yurtdışı nasıl bir yer

bildiğimiz sınır ötesi operasyon mu

elçilikte vs görev mi

yani sınır ötesi operasyonda olan bir kişinin aramasını beklemezdim sanırım

ben olağan yaşamında geçen hafta annemi arayacak zaman bulamadım

o da beni aramadı konuşamadık

tabii ki bir çok boş vaktim vardı ama karşı taraf uygun olmaz diye düşündüm ve kaldı

örneğin benim boş beleş muhabbet edeceğim vakitte annem ya yemek pişiriyor ya yemek yiyorlar

o benimle koltukta hiçbir başka işi olmadan oturup konuşmak istiyor

ben de akşam çocuk ve eş saatinde onunla konuşmak istemiyorum

bu nedenle bir türlü bir araya gelemedik zira yoğun bir hafta idi akşam üzeri işim oluyordu, ikimizin müsait olan bu aralığı kaçırdık

bu tarz bir durum var mı yani siz her an müsait telefon mu bekliyorsunuz
Operasyon değil bir üs bölgesinde subay. Ordan o sorumlu. Bende sürekli telefon beklemiyorum bende yoğun çalışıyorum ama vakit bulabiliyorum ki öncesinde o da buluyordu bu yüzden garip geliyor. Bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım. Mesaj atıp iletişimi kesmek istediğimi söylesem acele mi ederim.

Ben olsam devam etmem sanırım. zaten yeni başlamış bir ilişki. İlişkinin en başları en heyecanlı dönemlerinde olması gerekenlerin tam tersini yaşıyorsunuz
Bende aslında bitirme taraftarıyım. Acele etmedim bekliyorum iki haftadır ama sabrım kalmadı sanırım. Her an beni elinin altında tutmasın canı sıkılınca bir gün arayacağını düşünmesin

ben şunu yapmanızı tavsiye ederim bence kesinlikle tamamen engelleme iletişimi koparma tarzı olaylara girme sabırla bekle biraz zor olacak tabi illaki bigün yazacak sende o zaman cevapsız bırakırsan bence böyle daha iyi olur

Yoo hazmedemiyor gibi görünürsünüz. O yazdıkça aradıkça konuşursunuz böylece yaşattığını yaşamış olur :KK66:
Ama kafasına esince beni aramasın istiyorum. Niyetim gerçekten tamamen iletişimi kesmek. Kimsenin yedeği olmayı hazmedemem asıl. Sadece burdan da fikir alayım dedim haksızlık mı yapıyorum diye.

Bence bitir böyle biriyle ömür paylaşmayi düşünme bile ben olsam anında bitiririm özel bir sorunu varsa bile geçiştirmek yerine 5 dakika konuşabilir böyle bı sıkıntım var diye bence hayatında farkı bi kişi daha olabilir dikkatli ol derim
Bende bundan şüpheleniyorum. Bitirmeli miyim sizce kökten?

ben şunu yapmanızı tavsiye ederim bence kesinlikle tamamen engelleme iletişimi koparma tarzı olaylara girme sabırla bekle biraz zor olacak tabi illaki bigün yazacak sende o zaman cevapsız bırakırsan bence böyle daha iyi olur
Evet ama bana bir daha yazıp aramasın istiyorum iki haftada bir kere zaman ayıramamışsa bundan sonra da ayırmasın

Şimdi kimi insan yüz yüze hiç görüşmeyince soğuyor maalesef. Bu örneklere ben de dahilim. Dokunmadığım,sarılmadığım adama ilgim azalır.

Hani baştan bir ilişki olup uzağa gitse ayrı.

Bu adam da böyledir demiyorum,çünkü burada okuyorum,insanlar hiç görüşmeden yıllarca ilişki yaşayabiliyorlar.
O yüzden belki kişisel sorunları vardır,açıkça sorup yüreğinizi dinlemek en iyisi.
Bir kere sordum aslında. İşleriyle ilgili yoğun olduğunu söyleyince üstelemedim uzatmadım çünkü biraz gururlu bir tipim ve böyle onu beklediğimi düşünmesi ağrıma gitmeye başlıyor. Bu nedenle her ne kadar istemesem de kökten bitirmeli miyim diye düşünüyorum.

Ama kafasına esince beni aramasın istiyorum. Niyetim gerçekten tamamen iletişimi kesmek. Kimsenin yedeği olmayı hazmedemem asıl. Sadece burdan da fikir alayım dedim haksızlık mı yapıyorum diye.
Siz fazlaca sahiplenmişsiniz sizin düşündüğünüz gibi ciddi düşünmemiş bile olabilir.
Ben olsaydım üzerinde durmazdım. Niye yazmıyorsun aramıyorsun aklına gelince değil ciddiysen gel demek ima etmek beni küçük düşürürdü. Hem kendi gözümde hem karşı tarafın.

Bir kere sordum aslında. İşleriyle ilgili yoğun olduğunu söyleyince üstelemedim uzatmadım çünkü biraz gururlu bir tipim ve böyle onu beklediğimi düşünmesi ağrıma gitmeye başlıyor. Bu nedenle her ne kadar istemesem de kökten bitirmeli miyim diye düşünüyorum.
Gurur yapmaya gerek yok aslında ama sen bilirsin gene de.
Duyguların yoğun değilse yol vermek en iyisi.

Siz fazlaca sahiplenmişsiniz sizin düşündüğünüz gibi ciddi düşünmemiş bile olabilir.
Ben olsaydım üzerinde durmazdım. Niye yazmıyorsun aramıyorsun aklına gelince değil ciddiysen gel demek ima etmek beni küçük düşürürdü. Hem kendi gözümde hem karşı tarafın.
Aksine ben başta uzak duruyordum o bana karşı çok ciddiydi. Ciddi düşündüğünü her fırsatta belirtiyordu. Eğer yazarsam da zaten bir daha hiçbir şekilde iletişimde olmak istemediğimi belirteceğim çünkü kendimi böyle kötü hissediyorum.

Her gün saatlerce konuştuysan zaten hakkında herseyi öğrenmiştir
Gizemli yanın kalmadı
Adam da başkalarıyla konuşuyordur
Kadınların en büyük hatası
Daha ilk başlarda kartları açmak

Her gün saatlerce konuştuysan zaten hakkında herseyi öğrenmiştir
Gizemli yanın kalmadı
Adam da başkalarıyla konuşuyordur
Kadınların en büyük hatası
Daha ilk başlarda kartları açmak
Tamam da sürekli gizemli mi takılıyor herkes başta. Ya da şu an hayatımı beni yüzde 30 anca biliyordur. Birini tanımak için çok az bir süre.

Tamam da sürekli gizemli mi takılıyor herkes başta. Ya da şu an hayatımı beni yüzde 30 anca biliyordur. Birini tanımak için çok az bir süre.
Nerde tanıştın bu adamla?
Hiç görüşme oldu mu?
2-3 ay sadece telden neden konuşulur hiç anlamam bu nasıl bir sevgi açlığı
Adam başka şehirde mi?neden görüşme yok
Biraz gizemli olunmalı bence
Saatlerce telde konuş sonra işte böyle oluyor
Erkekler birden yükselir birden söner
Kadın dengeli olmalı
Ben olsam ya iyi güzel konuşuyoruz da yani ben sıkılırım böyle neden görüşmüyoruz derdim çoktan

X