Nasıl bir yol izlenmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gecer35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
219
58
38
Nişanlıyım aynı evde yaşıyoruz 9 aydır imam nikahıyla . 2 ay sonra düğünümüz var. Nişanlım içerde koltukta uyuyor 3 kez yanına gittim gel diye bana git dedi. Cinsel isteksizlik var Dr sınırda gördüğü için değerlerimi hamileliği öne çekti . Ama nişanlım ne öpüşmek istiyor ne cinsellik için yanıma yaklaşmak şimdi de içerde uyuyor bu normal mi ? Nisan ayında aynı yatakta yatma kararı aldık böyle davranması normal mi?

İstemiyor belli ki,bir rahatsızlığı olabilir mi ?
Daha önce birliktelik yasamadiysaniz adam belki de evlenmeden olmaz kafasindadir,var böyle adamlar.

Nişanlıyım aynı evde yaşıyoruz 9 aydır imam nikahıyla . 2 ay sonra düğünümüz var. Nişanlım içerde koltukta uyuyor 3 kez yanına gittim gel diye bana git dedi. Cinsel isteksizlik var Dr sınırda gördüğü için değerlerimi hamileliği öne çekti . Ama nişanlım ne öpüşmek istiyor ne cinsellik için yanıma yaklaşmak şimdi de içerde uyuyor bu normal mi ? Nisan ayında aynı yatakta yatma kararı aldık böyle davranması normal mi?
Kendi isteklerinize doktorları ve tıp bilimini alet etmeyin. Doktor hamileliği öne çekti vb diye bir açıklama olamaz.

Adamla resmi nikahınız yok; bugün hamile kalsanız, yarın adama bir şey olsa doğacak bebeğinizi adamın nüfusuna kaydettirmeniz için izlenmesi gereken çok uzun bir prosedür var.

Adamla sağlıklı bir ilişkiniz yokken, ayrılmak yerine neden nikahsız çocuk sahibi olmaya çalışıyorsunuz ?

9 yıldır kimseyle birlikte olmamış bana zaman ver dedi

Yani hiç cinsel ilişkiye giremiyor musunuz? Hiç o iş olmadıyda, evlenincede olmaz haberin olsun. Seni böyle olacak olacak diye kandırmasına izin verme.

Kendi isteklerinize doktorları ve tıp bilimini alet etmeyin. Doktor hamileliği öne çekti vb diye bir açıklama olamaz.

Adamla resmi nikahınız yok; bugün hamile kalsanız, yarın adama bir şey olsa doğacak bebeğinizi adamın nüfusuna kaydettirmeniz için izlenmesi gereken çok uzun bir prosedür var.

Adamla sağlıklı bir ilişkiniz yokken, ayrılmak yerine neden nikahsız çocuk sahibi olmaya çalışıyorsunuz
E daha ne desin adam, sende azık gibi üstüne gidip durma, tabi git der.
Neden ama ?

Yani bebeğin olma ihtimali düşük olsa bile neden böyle özel bir anı görev gibi yaşamak istiyorsun ki.Nişanlın da tecrübesizmiş madem biraz daha sakin kalabilirsin.
Düğünü bekle birde bence eşin bu kadar çekingenken belki şu anki düğün stresini de atınca rahatlar kimbilir

Tarikat müridi olması, imam nikahını efendinizin kıyması , annenizin de o evde olması normal de bu mu anormal? Adam belki hetero bile değil sizinle paravan evlilik yapıyor apaçık, siz çocuk yapmayı hayal ediyorsunuz....Bı doktora mi gorunseniz?
Lütfen şu eski konulara bakmayı bana da öğretir misiniz resmen kandırılmış saf gibi hissediyorum kendimi 😅

Yani bebeğin olma ihtimali düşük olsa bile neden böyle özel bir anı görev gibi yaşamak istiyorsun ki.Nişanlın da tecrübesizmiş madem biraz daha sakin kalabilirsin.
Düğünü bekle birde bence eşin bu kadar çekingenken belki şu anki düğün stresini de atınca rahatlar kimbilir
Canım evlendikten sonra düzelmez diye ne bilim endişe ediyorum çok rahatsız oldum şimdi gitsem tepki göstersem kavga edeceğim nasıl olacak bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X