Nasıl davranmalıyım?Acil yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

ririgaga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
252
6
Olayı en baştan ayrıltılı bir şekilde anlatıyım:
Yaklaşık 2-3 ay önce eski sevgilimden ayrıldım.Ayrılmamın sebebi ilişkiden sıkılmamdı.Ona karşı sevgim azalmıştı.Her neyse,oldu bitti.Şimdi 2 haftadır başka birisiyle konuşuyoruz.Fakat buna ne isim vereceğimi bilemedim.Arkadaşız desem basit kalır,sevgiliyiz desem çok fazla abartmış olurum.En iyisi flört ediyoruz diyeyim.Çünkü o henüz bana çıkma teklifi etmedi.Sadece davranışlarından ve sözlerinden benden hoşlandığını tahmin ediyorum.Bende ondan hoşlanıyorum.Ve onun bana çıkma teklifi etmesini istiyorum.Onu okuldan tanıyorum.Bir ara bana telefon numarasını vermişti.O gün aklıma geldi ve ona bir mesaj attım.Oda bana cevap yazdı.Normal konuşmaya başladık.Ara sıra mesaj attım.Birbirimize,daha doğrusu o bana güzel şeyler söylemeye başladı.Tabi güzel sözler dediğim,belki basit gelecek ama canım kelimesi,normalde mesajlara dikkat etmezdim ama sen olunca hemen cevap yazdım demeler gibi.Bana göre ilk konuşmalarda söylenen önemli şeyler.Ayrıca sık sık beni gözlediğini,yanımdan geçerken bile heyecanlandığını görebiliyorum.Ama neden çıkma teklifi etmiyor anlamıyorum.Yanıldığımı da sanmıyorum.Çünkü öyle kızlarla konuşan,telefonla mesajlaşan,samimi bir kişi değil.Ağır görünüşlü birisi.Tabi ağır dediysem kabadayı gibi değil.Esprili biri aynı zamanda.Yani kısaca benim aradığım özelliklere sahip erkek.Fakat hala neyi bekliyor anlayamadım.Acaba reddedilmekten mi korkuyor,yoksa daha samimi olduktan sonra mı teklif edecek hiç bilmiyorum.O gün mesaj hakkı olmadığını söyledi.O günden beri konuşamıyoruz.Ama arayı açmadan konuşmam gerektiğini düşünüyorum.Sizce ne yapmalıyım?Yardımlarınızı bekliyorum.:KK37::KK17:

bırak o yazsın sana.Sen yazma bakalım.ilgisi varsa yazar zaten.:nazar:

Ama şimdiye kadar hep o ilgi gösterdi ben sadece mesaj attım.Benimde ondan hoşlandığımı anlamasını sağlamayı istiyorum.Zaten daha henüz başlardayız.Arayı ilk baştan açmak istemiyorum.Çünkü bu kadar ilerlettikten sonra yeniden gerilemesini istemiyorum.Fakat emin değilim işte ne yapmam gerek hiç bilmiyorum.

Yardım edecek hiç kimse yokmuu? onu başkasına bırakmadan onunla çıkmak istiyorum onu seviyorum ne yapacağım ya? kafam çok karıştı kendi kendime düşününce daha çok karışıyor şaşıyorum ne yapacağımı bilemiyorum :26:

sen de ilgilendiğini belli et biraz sözlerinle ama asla abartmadan.. madem küçük kelimelerle dahi ilgilendiğini anlayabilicek birisi yavaş yavaş sözlerinle belli et derim. ama sakın birden göklere çıkarma, sonradan ışık hızıyla atıveriolar tepelerinden.. ben olsam ilişkinin ilk başında her adımı erkekten beklerdim o ayrı.. ama dediğim gibi küçük küçük laf atabilirsin ilgilendiğini belli edicek sakın şuraya gidelim buluşalım falan deme ama sakın :KK23:

ılgısı varsa zaten adım atar canım.
gec olsun da guc olmasın .
ama ccuk cekıngen veya senden bır yakınlık goremıyor ıse
adım atamayabılır .
o zaman sende ılgını goster o'na .
acık acık belırtme de ımalar da bulun .

Mesajlaşmayla,internetle,facebook ile arası olmayan birisi.Zaten bir mesajında bana sen olmasaydın cevap vermezdim dedi.Gerçektende öyle,mesaj yazmayan birisi olduğu ortada.Aslında o bir iki adım attı.Mesela söylediği sözler ve davranışları belli ediyor hoşlandığını.Hatta onu tanıyan ortak arkadaşımıza da sordum fikrini.Sence ilgisi varmı dedim.Oda bana tabiki var,olmasaydı böyle davranmazdı,sen çok içe kapalı davranıyorsun dedi.Çekinmesi doğal dedi.Bende kendimi onun yerine koyunca kayda değer hiçbir şey yapmadığımı düşündüm.Sadece mesaj attım o kadar.Dediğiniz gibi abartmadan laflar söylemem iyi gelebilir :) Fakat bu haftada beklicem.Eğer o mesaj atmazsa ben ona mesaj atıcam.:KK37: Fakat içimde çok kötü his var çok sabırsız ve çekingenim...

Mesajlaşmayla,internetle,facebook ile arası olmayan birisi.Zaten bir mesajında bana sen olmasaydın cevap vermezdim dedi.Gerçektende öyle,mesaj yazmayan birisi olduğu ortada.Aslında o bir iki adım attı.Mesela söylediği sözler ve davranışları belli ediyor hoşlandığını.Hatta onu tanıyan ortak arkadaşımıza da sordum fikrini.Sence ilgisi varmı dedim.Oda bana tabiki var,olmasaydı böyle davranmazdı,sen çok içe kapalı davranıyorsun dedi.Çekinmesi doğal dedi.Bende kendimi onun yerine koyunca kayda değer hiçbir şey yapmadığımı düşündüm.Sadece mesaj attım o kadar.Dediğiniz gibi abartmadan laflar söylemem iyi gelebilir :) Fakat bu haftada beklicem.Eğer o mesaj atmazsa ben ona mesaj atıcam.:KK37: Fakat içimde çok kötü his var çok sabırsız ve çekingenim...

çok abartmadan dediğimiz gibi sözlerle imada bir sakınca yok.. ama Allah yazmışsa zaten senin kaderinde olan kişi odur, aşk içe kapalılık tanımaz :) inşallah kısa zamanda hallolur bu sorun canımm haberlerini bekliyoruuuz :) :KK54:

çok abartmadan dediğimiz gibi sözlerle imada bir sakınca yok.. ama Allah yazmışsa zaten senin kaderinde olan kişi odur, aşk içe kapalılık tanımaz :) inşallah kısa zamanda hallolur bu sorun canımm haberlerini bekliyoruuuz :) :KK54:

En son konuştuğumuzda bana smsinin bittiğini söylemişti.Dün sordum sms yapıp yapmadığını fakat hala bir cevap alamadım.Çok kötü hissediyorum.Hiç böyle hissetmemiştim.Bazen mutlu oluyorum,bazense hiç olmadığım kadar üzgün.Mesela şu an çıkma teklifi etse mutluluktan uçarım.O kadar çok seviyorum onu.Onun benim hakkımda ne düşündüğünüde çok merak ediyorum.Acaba oda benim gibi seviyor mu?Bazen boşuna umutlandığımı düşünüyorum ve vazgeçmek,unutmak istiyorum.Bazende az kaldı,bir gün mutlaka konuşacak diyorum.Kısacası hiç bilmiyorum ne yapacağımı.Sadece sabrediyorum...

Canım bir haber aldım geçen gün.Bana smsi olmadığı için cevap yazmadığını öğrendim.Ve şimdi son çare olarak onunla dışarda daha sık konuşmayı deneyeceğim.

X