Nasıl dayanacağım bilmiyorum..

Babam 1 yıl önce karaciğer kanseri(10 cm tümör) tanısı almıştı ve kurtarmak karaciğer nakli yaptırmıştık..

Tam herşey düzeldi, çok güzel gidiyor derken nakilden 5 ay sonra nüks yaşadı. Yeni takılan ciğerde yeniden tümör oluştu..

Doktorlar akıllı hap verdi ama hap her tarafında yaralar çıkardığı gibi tümörün ilerlemesini durdurmadı..

Şimdi tümör 5 cm oldu yaktırmak için uğraşıyorum ama nakil olduğumuz özel hastanede seansına 38.000 TL istediler.

Maddi imkanlar el vermediği için Devlet hastanesine başvurduk ama konseyden yaktırma kararı çıkıp çıkmayacağı belli olmadığı gibi işlemler yavaş ilerliyor, zaman kaybediyoruz..

Babamın ise tümörden kaynaklı sırtında çok şiddetli ağrıları var, sürekli kıvranıyor, onu o halde görmek, hiç bişey yapamamak çok canımı acıtıyor, artık gücümün tükendiğini hissediyorum...

Gözümün önünde acı çekmesine, vefatına nasıl dayanacağım bilmiyorum..😔 En son umutlar ölür umudumu hâlâ kaybetmiş değilim ama canım çok acıyor..
Allah şifa versin inşallah.

Babasını akciğer kanserinden kaybeden biri olarak diyeceğim şu ki Rabbim öncelikle sabır ve sonrasında şifa versin. Kanser süreci, hastane prosedürleri maalesef yorucu oluyor. Ama bir gün her şey geçecek ve geride kalacak ... Allah yardımcınız olsun inşallah

X