Nasıl evrim gecirebilirim ?

kedilerbenimkankam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2022
264
-17
Bugun tartıldım 100 kiloyum kilom yuzmden ne ailem beni seviyor ne arkadaşlarım hix hayatım yok gibi nefret ediyorum herşeyden hayallerimi gerceklestiremiyorum bunun yüzünden arkadaslar ne yapabilirim tek öğün yersem zayıflar miyim sizce nasıl kilo verebilirim 30 kilo vermem lazim

Tek öğün hiç sağlıklı değil. Kilo vermenin yollarını herkes biliyor.Güzel şeylere zorlu yollarla ulaşılır.Saglikli,dengeli beslenme, spor ya da hiç olmazsa tempolu yürüyüş ya da hareketli bir yaşam.Bol su.

Bugun tartıldım 100 kiloyum kilom yuzmden ne ailem beni seviyor ne arkadaşlarım hix hayatım yok gibi nefret ediyorum herşeyden hayallerimi gerceklestiremiyorum bunun yüzünden arkadaslar ne yapabilirim tek öğün yersem zayıflar miyim sizce nasıl kilo verebilirim 30 kilo vermem lazim

Başkaları işin değil kendin için yaşa..
Sadece diyetle zayıflayabilirsin ama hem geç hem sağlıksız bir zayıflama olur..
Diyet+Fitness 1 ayda 5 kilo verdim ve bariz bir incelme yaşadım..
Size de tavsiye ederim

Bi anda yemeden içmeden kesme kendini. Yavaş yavaş azaltmaya çalış. Günde iki dilim ekmek yiyorsan bire indir bence. Diyetisyen değilim ama arkadaşlarımda da kısa sürede 20 kilo veren oldu. Maalesef kansızlık, baş dönmesi, vitaminin eksikliği derken halsizlikten benimle telefonda bile konuşamıyordu. Yemek yemelisin sadece çok kalori yapacak yiyecekleri azaltmaya çalış. Metabolizmayı hızlandırmak için öyle afedersin yalan dolan hemen tuvalet yaptırdığını iddia eden bitki çaylarını tüketme aksine onlar zararlıdır. Tabi sizin bir diyetisyen eşliğinde ilerlemeniz çok daha iyi olacaktır. Ben sadece her gün bir fincan yeşil çay içerim ama kağıt içinde olan sallama değil tomurcuk olanı alırım. Gece yatmadan varsa kefir içerim yoksa yoğurt yerim. Kahvaltıda bazen yulafı pişirip yerim. Bir anda tuvalete gönderecek bitki, yiyeceklerden ziyade daha doğal ve sağlıklı olanlarını tüketmeye bak. Ayrıca sizinle fiziğinize göre arkadaşlık kuranlardan uzak duran o neymiş öyle. Bizde konusu bile açılmazdı insanlar artık nasıl davranması gerektiğini bilmiyorlar gerçekten.

Bi anda yemeden içmeden kesme kendini. Yavaş yavaş azaltmaya çalış. Günde iki dilim ekmek yiyorsan bire indir bence. Diyetisyen değilim ama arkadaşlarımda da kısa sürede 20 kilo veren oldu. Maalesef kansızlık, baş dönmesi, vitaminin eksikliği derken halsizlikten benimle telefonda bile konuşamıyordu. Yemek yemelisin sadece çok kalori yapacak yiyecekleri azaltmaya çalış. Metabolizmayı hızlandırmak için öyle afedersin yalan dolan hemen tuvalet yaptırdığını iddia eden bitki çaylarını tüketme aksine onlar zararlıdır. Tabi sizin bir diyetisyen eşliğinde ilerlemeniz çok daha iyi olacaktır. Ben sadece her gün bir fincan yeşil çay içerim ama kağıt içinde olan sallama değil tomurcuk olanı alırım. Gece yatmadan varsa kefir içerim yoksa yoğurt yerim. Kahvaltıda bazen yulafı pişirip yerim. Bir anda tuvalete gönderecek bitki, yiyeceklerden ziyade daha doğal ve sağlıklı olanlarını tüketmeye bak. Ayrıca sizinle fiziğinize göre arkadaşlık kuranlardan uzak duran o neymiş öyle. Bizde konusu bile açılmazdı insanlar artık nasıl davranması gerektiğini bilmiyorlar gerçekten.
Çok haklısınız ama maalesef çevrem böyle gorustugum bir iki kişi var onlarla da nadir görüşüyorum çok samimi değilim ben de sağlıklı zayıflama taraftariyim diyetisyene gitmistim eskiden sanırım o listeyi yapicam yeniden

merhaba, öncelikle bu yollardan geçtiğimi ve senin gibi düşündüğümü belirtmek isterim ama lütfen bunlardan kurtulmaya ve kendinle barışık olmaya çalış. biliyorum çok zor ama insan kendini sevdikçe ve barışık oldukça iyileşiyor, fiziksel ve mental olarak. değişik değişik şeyleri denemiş birisi olarak herkes gibi spor ve diyet önereceğim. bundan kaçış yok. ama sana neyin ve nasıl iyi geleceğini anlaman lazım, yani bedeninin dilini çözmen lazım. bu süreçte bile kilo verebilirsin. yapman gereken bir diğer şey ise istikrarlı ve iradeli olmak. ilk başlarda çok zor olacak ama meyvesini aldıkça üstüne koyarak devam edeceksin. son olarak, bu kilo aralıklarında daha hızlı kilo verebilirsin. sadece biraz kendine güven. umarım en sağlıklı şekilde istediğin bedene ulaşırsın. <3

herșey önce düşünceyle başlar mesela otururken uzanırken vs kilo veriyormuș gibi hissedebilirsin ben verirken değil ancak kilo alırken çoğunlukla bu yolla aldım

X