Nasıl hamile kaldım, neler yaptım neler yaşadım?

Allah gönlüne göre versin canım ben gögüslerimden bir şey anlamıyorum benim ki ler büyük olduğu için :)

Peki ya aşılama tedavisi görüyorum aşılama günü beklerken klomenle 5 yumurtanın geliştiğini öğrendim ve bana ilişkiye girme 4 üz olur düşük tehlikesi vs dedi korkuttu siz olsanız ne yapardınız ama geçen ayda 2 yumurta vardı aşılama oldu tutmadı 1.5 yıldır deniyorum ben bu işi

Aşılamada da 4üz olabilir nerden bilebilir ki? Çoğul gebelik riski varsa aşılamayı da iptal etmesi lazım.

Aşılamada da 4üz olabilir nerden bilebilir ki? Çoğul gebelik riski varsa aşılamayı da iptal etmesi lazım.
Aşılama iptal oldu iptal etti zaten ama doğal yolla da deneme dedi düşük tehlikesi olur vs vs işte ama tutacak olsa geçen ay 2 yumurtam vardı yine tutmadı aşılama oldum halde kafam karıştı

Aşılama iptal oldu iptal etti zaten ama doğal yolla da deneme dedi düşük tehlikesi olur vs vs işte ama tutacak olsa geçen ay 2 yumurtam vardı yine tutmadı aşılama oldum halde kafam karıştı
Bilemiyorum bence vazgeçmeyin. Doğal yolla 4 üz çok çok düşük bi ihtimal. Bende de 4 yumurta vardı ama tutmadı. Nasip kısmet işi bu iş. Tek yumurtadan da ikiz olabiliyo bu bizim elimizde değil 2 yumurtayla da 4 üz olma ihtimali var.

Aynen öyle bırakmıcam zaten doktor saçmalıyor belki de özele gittim yılbaşıdan sonra zam gelecek onun için para almak için de demiş olabilir

Aynen öyle bırakmıcam zaten doktor saçmalıyor belki de özele gittim yılbaşıdan sonra zam gelecek onun için para almak için de demiş olabilir
Bana da yapmayın dedi hem ilişki oldu hem aşılama yaptı. Tutmadı tabi o ayrı ama 2 ay sonra kendilğinden hamile kaldım. Rabbim neyi nasip ederse onu yaşıyoruz dua edin ve elinizden gelenş yapın tek olur ikiz olur o Allahın takdiri..

Aynen öyle içimi rahatlattınız çok sağ olun zaten tutacağı olduktan sonra o gelir rabbim bilir ne zaman vereceğini size de sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bebeğinizi

Ne güzel böyle haberler almak Allah sana bağışlasın yavrunu sağlıkla kucağına al.insallah

Allah razı olsun canım sizin de hamileliğiniz sağlıkla ilerlesin kolaylıkla kavuşun inşAllah bebeğinize bizlere de dua edin lütfen sizin duanız önemli..

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alın inşallah benimde 3 senenin sonunda oldu şükür inanamadım kabullenme süremde uzun oldu nasipte varsa oluyormuş Allah kimsenin kucağini boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…