Nasıl hesapliyacagim :(

quazza

Bir Sen Bir Ben Birde Bebek :D
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
404
309
Kızlar ben pko hastasıyım ve adet günlerimi kendim belirliyorum yani ne zaman primolut sokturucu icersem o zaman adet oluyorum onun dışında ne kadar beklersem bekleyeyim adet olmuyorum ve bebek istediğimiz için şimdi yumurtlama zamanımı bilmiyorum bebek denemeleri için nasıl bi yöntem kullanicam en ufacık düzensizlikte hap geç iceyim adetimin dongusude değişiyor gebelikten suphelendigim aylardada beklemek zorundayım testlerde çıkması için sokturucu tehlikeli napicam bilmiyorum:KK43:

Kızlar ben pko hastasıyım ve adet günlerimi kendim belirliyorum yani ne zaman primolut sokturucu icersem o zaman adet oluyorum onun dışında ne kadar beklersem bekleyeyim adet olmuyorum ve bebek istediğimiz için şimdi yumurtlama zamanımı bilmiyorum bebek denemeleri için nasıl bi yöntem kullanicam en ufacık düzensizlikte hap geç iceyim adetimin dongusude değişiyor gebelikten suphelendigim aylardada beklemek zorundayım testlerde çıkması için sokturucu tehlikeli napicam bilmiyorum:KK43:

Canım bence bi dr git büyük ihtimalle yumurtlaman için tedavi başlar yumurtlama takibi filan yapar yumurtan geliştiğinde çatlama iğnesi yapar ilişki gününü söyler adet 15-20 gün sonra bthcg bakar onda çıkar zaten olup olmadığı ona göre söktürücü kullanmanı söyler:)

Sagol cnm bende doktora gitmeyi düşünüyorum cunku başka türlü doğal yoldan biraz zor olacak gibi duruyor ancak yumurta takibiyle olucak sanırım doktorlarda doğal yoldan 1 sene dene falan diyorlarmış sanırım ama ben denesem 2 ayda bir adet olurum bu seferde kistlerm çoğalıyor zaten :KK43:

X