Nasıl ilerlemeli?

Adam bildiginiz agzi gevsek eski esinin dedikodusunu yapip duruyor. Ustelik bunu da yuksek ihtimal ayriligi sindiremedigi icin yapiyor. Sizi gerekceleriyle uyaran herkesi de puskurtmussunuz liseli asiklar gibi. Isinize gelmezse birakir misiniz bilemem de bu vasat adam bayagi isinize geliyor gibi.
Her zmaan böyle kötü niyetli ve sivri dilli misiniz

Her zmaan böyle kötü niyetli ve sivri dilli misiniz
Ya hanimefendi ben size art niyet beslesem ne olacak sanki yapmayin allah askina. Adam 18 yasinda ergen degilse evlilik gibi bir ise kalkisip paldir kuldur ayriliyorsa ya sorun kendinde olup sizden gizliyordur ya da hic mukayese becerisi yoktur. Siz kendinize bunu niye layik goresiniz? Ayrica bakin o bosanma isi kesinlesmeden hicbir dedigini de ciddiye almayin. Kafanizi da utuletmeyin gitsin kendi sorununu kendi cozsun oyle gelsin.

Yeni biriyle tanıştım fakat sorun şu ki boşanma davası önümüzdeki ay.Evlenmesi ve ayrılması bir olmuş.Bir yıl dolmadığı için de anlaşmalı bitmiyor.Bastan inanmamıştım ama bütün evrakları attı.Düğünden hemen sonra senin annen bunu dedi, şunu yaptı kavgası yapmışlar ve ani bir kararla bitirmişler.Kız hiç yanına tayin bile istememiş hatta.Neyse benim de korkunç bir evlilik ardından uzun süren ve yıpratan plotoniklik sonra onu unutmak için saçma ve kısa bir ilişki sonrası artık iyi biri olsun istiyorum hayatımda.İlk kez bir buluşmada benim beğendiğim ve beni beğenen aynı ana denk geldi🤭yoksa ben zurna miyim diye düşünüyordum😂
Sorun şu ki söylediklerine inanıyorum gözümle de gördüm dilekçeyi ama şüphem:Çok kısa sürede bitmiş acaba gerçekten bitmiş midir?Küçük de olsa barışma ihtimalleri var mıdır? Bana karşı çok ilgili kalkıp kmlerce yol geldi.Eglenceli ve sıcakkanlı biri yalnız buluşma esnasında fazlaca bahsetti evliliğinden.Ben neyse eskileri konuşmayalım çok iyi olsalardı eskide kalmazlardi falan dedim ama biraz sonra yine kötülemeye başladı.Bn de dayanamayıp yasını tuttun mu, kafanda tamamen bitirdin mi? Dedim.Erkekler daha arabesk ve geçmişe bağlı oluyrlar çünkü.Hayir kesinlikle bitti dedi.Yavas ilerlemeyi düşünüyorum ama kanım da kaynıyor eşeğe 🤭Ufak tefek sarilmalar opmeler oluyor çok da karşı koyamiyorum malûm iki yıllık bir kapanma dönemi 😁Kendimi kaptirmam güveniyorum bir şeyini görürsem gonderirim sadece salak yerine konmadigimdan emin olmak istiyorum.Benim için önemli
niye dertsiz basiniza dert aliyorsunuz, bosaninca haber ver ben de bostaysam gorusuruz yine deyin

Bana da eşim eski evliliğinin neden bittiğini anlattı ve gerçekten asla kabul edilebilir bir durum değil ve buna rağmen eski eşi için tek kelime kötü laf etmedi. Sadece durumu anlattı. Benim en çok hoşuma giden de bu yanı olmuştu. Hatta boşandıktan sonra kadının bütün düzenini kurup, birlikte oturdukları evi satıp yarısını o kadına verdikten sonra kadının ve çocuğunun oturacağı evini kurup öyle çıkmış hayatından.
Bir kere bile kötü bir şey söylemedi arkasından.
Bence iyi düşünün. Daha evliliği bile bitmemiş.
Yine seversiniz birini. Yaşadığınız kötü tecrübeler, bu insanı size son fırsat gibi hissettirmesin. Bir daha aynı mutsuzlukları yaşamanızı hiç istemem.

Evet karşılıklı istiyorlarmış sanırım avukatlik ücreti ve takılar konusunda uzalasamiyorlar
Valla takılarda anlaşamıyorlarsa o dava en az 3 sene uzar. Kimseye böyle bir ilişkiyi tavsiye etmem. Kaldı ki ne olursa olsun takı kadınındır. Daha önceki eşine nasıl davrandığı sana nasıl davranacağının göstergesidir.

Bana da eşim eski evliliğinin neden bittiğini anlattı ve gerçekten asla kabul edilebilir bir durum değil ve buna rağmen eski eşi için tek kelime kötü laf etmedi. Sadece durumu anlattı. Benim en çok hoşuma giden de bu yanı olmuştu. Hatta boşandıktan sonra kadının bütün düzenini kurup, birlikte oturdukları evi satıp yarısını o kadına verdikten sonra kadının ve çocuğunun oturacağı evini kurup öyle çıkmış hayatından.
Bir kere bile kötü bir şey söylemedi arkasından.
Bence iyi düşünün. Daha evliliği bile bitmemiş.
Yine seversiniz birini. Yaşadığınız kötü tecrübeler, bu insanı size son fırsat gibi hissettirmesin. Bir daha aynı mutsuzlukları yaşamanızı hiç istemem.
Teşekkür ederim belli olur sanırım birkaç buluşmaya

Resmiyette bitmeden ikinci görüşmeyi yapmazdım yerinizde olsam. Sevgi gibi nefrette bir duygu. Belli ki tamamen bitirememiş. Üstelik sorunları tamamen 3.kişiler kaynaklı. Yarın dava için oturup konuştuklarında aa deneyelim diyebilirler. Bilemiyorum ne olursa olsun tamamen boşanmadan bence riske almayın
keısnlıkle gercekten bıtıren konusunu yapmaz ve sevgılı anlamında gorustugu bırıne anlatması pskolojısının normal olmadıgını dusundurdu bana acıkcası

evlılık dusunmuyorsunuz, ciddi düşünmüyorsunuz ozaman adamın aradıgı kişi tam olarak sizsiniz. ihtiyaç karsılamak ıcın sizinle oldugu ıcın zaten bosuna eskı karısını kötulemesıne gerekte yokmuş. bosuna zahmet etmiş. evlenmeyeceksen oynaşmaya devam bosanıp bosanmamasıda umrunda olmasın bu durumda :) neden konu actıgınızı anlamadım ben açıkcası.
bır erkek evlılıkten yenı cıktıysa yapacagı tek sey av bulmak heryerden saldırıya gecer agına bırılerını dusurmek ıcın sonrada onu kötuler karsısındakı ınsan mantıklı bırıyse kötulemesıyle boka sarar cunku hıckımse umursamadıgı kısı hakkında ıyı kötu yorum yapmaz ayrılma sebebını merak eder sorarız soyler bukadar. pişman olup ne davalardan dönülüp barısılıyor boyle olursa sıze yazık olur dıkkat edın

X