Nasıl mesafe koysam :)

Evet ya tuhaf bir şekilde milletin içinde gösteriyor yanımda birileri daha vardı. Bi hareketini daha söyleyim onun boyu uzun sürekli boydan foto çekinmeye çalışırdı bir arada ikimiz varken.. Yani benim üstümden ego tatmini yapıyor hanımefendi
Igrenc bir insan degil arkadas dusman bile olunmaz ... Ben direk sen cok kaba ve hadsiz bir insansin senin sevindeki gibi biriyle arkadas oldugum icin sadece kendime kizginim ..ama herkes hata yapar ve bazi hatalar bize dogruyu yanlisi ayırt ettirir birdaha asla seninle muhatap olmak istemiyorum birdaha bana yazmassan sevinirim bys yazar birde öpücük emojisi koyar yollardim

Ah ah o hamile bayan görüp ilerdeki halin dediginde diyecektin ki, kilo alınır da verilir de.
Ama senin böyle olmakla kalmayıp boynuzlarında çıkar der kahkaha atardım.

Kilolumu dedi sen o kuru kıçına bakta öyle konuş bence derdim.

İşte Allah dağına göre kar veriyor böylesi benim elime düşse, bunları dese yeminle onu öyle bı yaparım ki psikolojisini düzeltmek için doktora gider.

Deli mi ne, gücünün ettiği insanlara psikolojik yada güç şiddeti uygulayan insanlar ağır hasta bence.

Yerinde olsam yarın ise gittigimde görmemezlikten gelirim.

Oralı bile olmam.

Neyin var dediğinde senin gibi oldum canımın istediği gibi davranıyorum derim.

Lütfen bu insanların elinde oyuncak olmayın.

O muhteşem arkadaşı gelince takılsınlar.
Aynen öyle. Benim cevap veremeyeceğimi biliyor ondan tabiki herkese yapamıyor ki. Bazı tiplerin yanında gık diyemiyor mesela. O kadına dediği konusunda cevap vermediğime çok pişmanım.

Aynen öyle. Benim cevap veremeyeceğimi biliyor ondan tabiki herkese yapamıyor ki. Bazı tiplerin yanında gık diyemiyor mesela. O kadına dediği konusunda cevap vermediğime çok pişmanım.
Yarın sende başka birini göster bak bu senin ilerideki halin de.

Sonrada senin bu konuşma tarzın, insanlarla dalga geçer gibi gülüşün çok kötü ve inciticide, başka birini bulunca hayatındaki diğer insanı da satmak kolay senin için de.

Şöyle iyice bi bozulsun.

Ya bide ortaokulda yapardık biz bu tür davranışları gülerdik. Bakın lise bile demiyorum.
Ergen de kalmamış ki çocuk kalmış. Büyümemiş hiç.

Ay aklıma gelmişken yazayım. Bı kız vardı çalıştığım yerde inanın herkesle dalga geçer gülerdi. Ama ne dalga geçmek gülmek krizine girerdi.
Bı kere banada yaptı.
Ben acayip terslendim hatta yanındaki şakşakcılarına sizde ne biçim insansınız bu çalıyor sizde oynuyorsunuz dedim.
Ama nerde bu hiç umursamadı bile.

Bu kız bizim arkadaşımızla evlendi. Düğününe felan gittik. Aradan yıllar geçti görmedim uzun süre.

Bigün, Pastaneden pasta alıyorduk(annem,abim,ben abimin arkadaşı evlendi. Hayırlı olsuna gidiyoruz.)
Aaa bu manyağı gördük.
Bu başladı dalga geçmeye ama nasıl pastanede yerlere yatıyor gülmekten dalga geçiyor aklınca gene nereye dedi. Dedim arkadaşa gidiyoruz. Bu yerlerde siz koloni gibi geziyorsunuz diyor. Bı kere arkadaşlık etmisligim bile yok kendisi beni özel olarak tanımaz etmez kız kafasında yazıp gülüyor.
Tepem öyle bı attı ki.
X çim dedim. Bu efendim dedi. Ama yerlerde bu.
Senin bu terbiyesizce insanlarla dalga geçip gülmenden, gülme krizine girmenden, insanları aşşalayıp kahkaha atmanı hepimiz öğrendik dedim. Sen şimdi iyice güldüm mü geldin mı kendine, gelmediysen biraz daha gül dedim. Aman bu bı kızarma bı bozarma. Benim yanımdan kaçıyor eşiyle abim konuşuyordu onların yanına gidiyor. Terbiyesizsin dedim.
Bu baktı iş büyüyecek arabaya kaçtı.
Eşi nasılsın felan dedi. Ya şu karina bı çeki düzen ver bu nedir böyle herkesle dalga geçip gülmek kafasında senaryo yazıp gülüyor bı de dedim.
Terbiyesini takınsın dedim.
Eşi yok öyle felan diyor ama bilmez mi karısını.

Sonra beni görünce yolunu değiştiyordu.
Bakın bu olayın en az bi 11 senesi var aklıma gelince bile sinirimi bozuyor.
Bu tarz insanlar sanırım kendinle problemliler. Yoksa bı insan neden karşısında ki insanla dalga geçsin gülsün onu aşşalasın.
Çünkü kendi eksiklikleri o kadar fazla ki onları unutmak için sağa sola deli dana gibi saldırıyorlar.

X