nasıl yapmalı?

temizlikçiyi eski eve mi çağırayım yoksa yeni eve mi?

• yeni eve

OY: 2 100,0%
  • eski eve

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

bergamotkokulu

Öğrenmek pahalıdır ama cehalet ondan da pahalıdır.
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2015
2.234
1.622
Bir haftaya kadar taşınmayı planlıyorum önce yeni evi boyatıp sonra gireceğiz inşallah fakat taşınmadan öncede şuanki evimi temizletmeyi düşünüyordum koltuklar,fırın filan gerçi iki tay tüyü büyük koltuğum bir tane keten berjerim var ne yazık ki kendim silemem..şimdi yazınca gereksiz gibi geldi ya neyse.

sorum şu yeni ev boyanacak ya dolayısıyla kirlenecek filan ilk önce taşınmadan boyadan sonra o evi temizleteyim dedim ama sonra yukarda yazdığım gibi koltuklar,fırın ve buzdolabı var bilemedim nasıl yapsam şu temizlik işini?

taşınırken de ev kirleniyor acaba taşınıp öyle mi çağırsam temizlikçiyi ordan çıkan kiracıda evi kirli bırakmış olacak ya hani boş evin temizliği daha mı kolay olur ay bilemedim o_O

bi el atsanız?

boş ev temizlenir eve girilir sonra yerler bir su silinir ohhh mis ,

sonra git eski eve bir boyat gelen evi temizlesin ,
Şimdiki oturduğum evi boyatmayacağım Yeni taşınacağım ev kiracısı çıkınca boyanacak

Nasıl diyorsunuz yeni eve taşınmadan boyadan sonra mı temizleteyim?

mutfağı yerleştirmeyin gelen yardımcı silip yerleştirsin yarım günü ona gider zaten kalan zamanda da ancak diğer odaları süpürüp silebilir diye düşünüyorum..
Ya bi de Yeni taşınmışınız diyip fazladan para istemesin şimdi 120₺ normalde onu bi konuşmalı

konuşursunuz tabi ama normal evden farksız hatta halılar filan serili olmazda daha da kolay olur onun için.hatta siz de bu arada halıları yıkamaya verirsiniz mis gibi olur :)
Aynen akşama veriyorum onlarıda :) içim rahatladı valla düşün düşün şişmiştim teşekkürler :KK51:

X