Nasıl yatırım yapılır?

Ben parami eşimle paylaşmam. Kendisi birikim yapmıyor. Kendi bileceği iş. Kendi param kendi hesabım.

Eşim dünyanın en iyi insanıdır ama. Ben garanti severim. Bazen evden çıkarken cüzdanımı ya da anahtarımı arıyorum diyelim.

Diyo ki bende var boşver gel. Dedim ki bana böyle şeyler teklif etme..benim eşyam yanımda olacak. Orda kavga edersek çekip gidecek gücüm olmali. Senden para isteyip de sana atar yapamayacağıma göre 🙈

Her kadının kendi birikimi olmalı. Kendi parası olmalı. Ölene kadar gördüğüm her kadına bunu anlatacağım.
O kadar haklisiniz ki ... Keşke her kadın yapabilse ama ekonomi malum işte 🥺herkes nasıl yapsın herşey sayıyla alirken
Umarım herkes yapabilir

nakitle ne ilgisi var ne kadar paran varsa ona göre artar değeri de.yüklü para borsa da trade yaparken işe yarar .o da bizlerde yok zaten
Arkadaş gümüş sorduğu için gümüş üzerinden cevap verdim. 100bin tlsi var diyelim 9,76dan gümüş alıp 10 tlden bozdurduğunda yaklaşık 2.500 TL kar eder. Aynı parayla 738den altın alıp 740dan bozdursa karı 300 tl bile değil... İlgisi bu kadar fazla... Ha derseniz maalesef şu an bende de o kadar para yok, ben de geri dönüşümsüz bebek bezine yatırım yapırıyorum🙈

Bana altın hesabından biraz bahseder mısın mesela kaç gr alıyorsunuz, diyelim elimde 100 tl var hepsiyle ne kadar gr altın alabilirim ki
100 TL ile gram altın alamazsınız malesef, şuan altının 1 gramı , 700 TL yarım gram alsanız 350 TL oluyor ama bankada açılan altın hesabı derseniz onunla ilgili bilgim yok , ben elime para geçtikçe kuyumcudan, yarım gram , yada 1 gram altın yapmıştım hep .

Hanımlar maaşımın bir kısmını geleceğimi güvenceye almak ve yatırım yapmak için kullanmak istiyorum, haliyle altın ve dolar çok yükseldi sizce ben neye yatırım yaparsam güvenli bir yatırım olur ? Gümüş satın alanlar var sizce hangisi sağlıklı ve mantıklı olabilir?, sizler paranızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Bana yol gösterin hayrınıza 🥰
Bireysel emeklilik yapabilirsiniz hem uzun vade bozmamıs olursunuz, hem fon ile kazançını olur, hem de her yatırdığınızın %25 devlet katkısı ile getirisi olur.

Aynen öyle eşime kalsa tüm parami ona bırakayım, ama dünyanın binbir türlü hali var ve ben köşeye para atıyorum bence tüm kadınlar yapmalı 😊
Kesinlikle bunu bende yıllardır her kadına söylerim. Ne kadar iyi olursa olsun eşiniz, evliliğiniz dünyanın binbir türlü hali var.

Teb, ziraat, Denizbank da istediğiniz para kadar altın alabilirsiniz. 50 tl lik 100 tl lik.
Denizbank da gümüş hesabı da açabilirsiniz.
Garanti bankasından da en az 1 gr ve katları olarak alabilirsiniz.

Ben altıncıyım, hatta bu aralar 50-100 bin kredi çekip altın almayı bile düşündüm 🤣🤣🤣
Ben geçen sene bu zamanlar 30 bin kredi çekmiştim .. arkadaş çeyreklerin satıcaktı ben almak istedim .. tam 11 ay geçti ben 30 bini 35 bin olarak ödedim .. çeyrekleri satmadım yok saydım şuan tam 43.500 ediyorlar ..

Ben geçen sene bu zamanlar 30 bin kredi çekmiştim .. arkadaş çeyreklerin satıcaktı ben almak istedim .. tam 11 ay geçti ben 30 bini 35 bin olarak ödedim .. çeyrekleri satmadım yok saydım şuan tam 43.500 ediyorlar ..
Çektiğim kredinin faizini düşersem 11 ayda 8.500 kar getirdi bana .. lakin ben altın alırken asla fiyatına bakmam alır unuturum hiç zarar etmedim

Çektiğim kredinin faizini düşersem 11 ayda 8.500 kar getirdi bana .. lakin ben altın alırken asla fiyatına bakmam alır unuturum hiç zarar etmedim
Ben de fiyatına bakmıyorum. Aylık alıyorum, aman alma yükseldi diyenlere de pek bakmam ben yoksaymak için alıyorum çünkü. Kredi işine girmedim boşver diyip geçtik aylık almaya devam😅

Merhaba arkadaşlar bende işten ayrıldım. Elimde biraz param var. Bankaya altın hesabına yatırsam mı diye düşünüyorum ne dersiniz. Vadeli altın hesabına oluyormuş o nasıl hiç bilmiyorum.

Hanımlar maaşımın bir kısmını geleceğimi güvenceye almak ve yatırım yapmak için kullanmak istiyorum, haliyle altın ve dolar çok yükseldi sizce ben neye yatırım yaparsam güvenli bir yatırım olur ? Gümüş satın alanlar var sizce hangisi sağlıklı ve mantıklı olabilir?, sizler paranızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Bana yol gösterin hayrınıza 🥰

Merhaba yıllardır yatırımı altına yaptım hem de fiziki altına (değerli metalleri alıp satma şartlarını isteyen araştırsın )

Altına yatırım yaparken en az 5 -10 yıllık olarak düşündüm bugün al yarın sat zarar ettirir

"Yatırımın özü sabırdır "bunu da unutmamak lazım.

Bu yaşıma kadar hiç krediye bulaşmadım çalıştım biriktirdim araba ev ve en son olarak da altınlarımın bir kısmını satıp dükkan almak nasip oldu.

Şu aralar kazancımı tl de tutuyorum fiyatlar daha makul seviyeye mutlaka gelecektir ınanıyorum.

Yine birikimim altın şeklinde olacaktır

Bitcoin kim ne derse desin kumar

Ben parami eşimle paylaşmam. Kendisi birikim yapmıyor. Kendi bileceği iş. Kendi param kendi hesabım.

Eşim dünyanın en iyi insanıdır ama. Ben garanti severim. Bazen evden çıkarken cüzdanımı ya da anahtarımı arıyorum diyelim.

Diyo ki bende var boşver gel. Dedim ki bana böyle şeyler teklif etme..benim eşyam yanımda olacak. Orda kavga edersek çekip gidecek gücüm olmali. Senden para isteyip de sana atar yapamayacağıma göre 🙈

Her kadının kendi birikimi olmalı. Kendi parası olmalı. Ölene kadar gördüğüm her kadına bunu anlatacağım.
Aynı fikri savunanlardanım
Yıllar sonra çeşitli sebeplerden dolayı çocukların babasıyla evimi ayırdım
Şimdi kağıt üzerinde çocukların hatrına bekleyen evliliğin resmen biteceği günü bekliyorum 🤣🤣🤣

Merhaba yıllardır yatırımı altına yaptım hem de fiziki altına (değerli metalleri alıp satma şartlarını isteyen araştırsın )

Altına yatırım yaparken en az 5 -10 yıllık olarak düşündüm bugün al yarın sat zarar ettirir

"Yatırımın özü sabırdır "bunu da unutmamak lazım.

Bu yaşıma kadar hiç krediye bulaşmadım çalıştım biriktirdim araba ev ve en son olarak da altınlarımın bir kısmını satıp dükkan almak nasip oldu.

Şu aralar kazancımı tl de tutuyorum fiyatlar daha makul seviyeye mutlaka gelecektir ınanıyorum.

Yine birikimim altın şeklinde olacaktır

Bitcoin kim ne derse desin kumar
Bitcoin ne girmem kesinlikle, bende şuan da paramı tl olarak bekletiyorum hesapta daha sonra grm altın almayı düşünüyorum uzun vadede birikim için, teşekkür ederim yorumunuz için 😇

Pesin paranız yoksa önce bir süre birikim yapmalısınız buda size yatırım yaparak pasif gelir elde edecek parayı oluşturur. Eskiden altın biriktirmeden öteye gidemezdim şu an amacım pasif gelir elde etmek kira geliri temettü yada analiz bilerek al sat yapabilmek ilk aklıma gelenler
2. El satış sitelerini kullanarak kaynak oluşturabilirsiniz
Bir sonuca baglanmadiktan sonra artık altin biriktirmek istemiyorum

Dijital para - kripto teknolojisi benim nazarımda bambaşka bir dünya
Kripto traderligi başlı başına bir iş ztn okumadan araştırmadan asla olmaz ama o teknolojiden geri kalmamaniz araştırıp okumanız en büyük tavsiyem olur. Bizim ülkemiz için en büyük fırsat ama kumar diyip çıkıyoruz malesef

Merhaba arkadaşlar bende işten ayrıldım. Elimde biraz param var. Bankaya altın hesabına yatırsam mı diye düşünüyorum ne dersiniz. Vadeli altın hesabına oluyormuş o nasıl hiç bilmiyorum.
Ben bundan 3ay once 5-5 eur almaya basladım hesaptan, maas yatınca hemen alıyordum suan 75eur olmus, gıt gıde degerlenıyor bıde orda durunca dokunmuyorumda güzel bir yatırım bnce tl olsa gunden gune erıyecek

X