Nasılım Bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senınde ne oldugun ortada sen birinci kısımda kalan süsleme kısmındasın sanırım.
Sana hayatında mutluluklar :)
Beni yargılayacak sıfatta değilsin o yüzden konumdan gidersen sevinirim.
Saçma sapan yorumlarınla egonu tatmin etmen gereksiz. Hayat benim hayatım sen onla bunla ilşki yaşamayı kendine yakıştırıyosan senın kendi bilceğin bişey ortalık malı olmaya meraklı insanlarla muahttap dahi olmam kendine yakışanı yapar insan hadi yallah :)

E adam senin üzerine 2 nişan yapmış hala ADAMDI falan ayakları yapıyorsun.

O adam(!) seni beğenmediği için yatağını bile süslememiş seninle üzüldüm valla kardeş.

Kusura bakmayin ama sizde de cok hata var. Adam sizi birakip nisanlaniyor ayrilinca yine konusuyorsunuz. Adam sizle konusurken tekrardan nisanlaniyor. Belki sizi çok sevdi belki sevmedi ama bi yerde sevgisi bitmiş siz bunu cok geç anlamışsınız cok kotu bi sekilde. Kimse bunlari yaşamayı hak etmez ama çok yüz vermissiniz vazgeçilmez olduğunu hissettirmissiniz o da sizden vazgeçmiş. Bu size tecrube olmuş.

Yikayin elinizi yüzünüzü kendinize gelin. O sizi dert ediyor mu? Hayatinizi degistirin tabi hicbisey bi anda olmaz. Spor salonuna kurslara yazilin. Kendinizi gelistirin gardrobunuzu yenileyin kendinize farkli kozmetikler alin. Bi sanat daliyla ilgilenin diksiyon kursuna gidin. Kendinizi oyalayin odal noktasını değiştirin. Yemek yapin pasta kursuna gidin. Gezilere katilin Ve lütfen onun icin uzulup kendinize bu eziyeti yapmayin

İnsan sevdiğiyle birşeyler Yaşar zaten .
Seninle yaşamadığı için gitmiş demekki .
Terrrtemiiizzz hayatınla mutluluklar . Namus bekçiliği de dillerde maşallah .
:KK14:

Herkesin sevdigiyle yasadigini dusunmuyorum burda eskortla aldatilanlari okuduk.

Tutum yanlis evet yasayanlari asagilamak kendini farkli yere koymak yanlis.

Her yasayan sevdigi icin yasamiyor ne oyunlar yalanlar taklalar atip beraber olmak isteyen erkekler varken sevdiklerini dusunmuyorum severek de yasayan vardir fakat bunu herkes icin soylememek lazim.

Benim de üniversitesitede böyle sevgilim vardı demek ki o zamanlar biraz akilsizmisim:)) böyle derken onla konuşma sinemaya gitmek falan... Tabii ben hepsini gözüne sokarak yaptım sonra düzeldi o da ama şimdi diyorum direkt ayrilmaliymisim. Neyse en azından kendimden odun vermedim. Son olarak herkesin hayatına kimse karışamaz.

Herkesin sevdigiyle yasadigini dusunmuyorum burda eskortla aldatilanlari okuduk.

Tutum yanlis evet yasayanlari asagilamak kendini farkli yere koymak yanlis.
Yani duygusallık olan ilişkiler için söyledim . Yoksa sadece onu kastetmediğimi anlamış olduğunuzu düşünüyorum :KK54: konu sahibi tertemiz ama nişanlı ,evli adamla sabahlara kadar konuşuyor maşallah :)))

Hangimiz sevmediiik cilgiinlaar gibiiii?

Benim de eski sevgilim evlendi agustos ayinda. Ki gercekten kisa bi surede evlilik teklifi etmisti ve gercekten soka ugramistim. Ama benim elimde sizinki kadar yasanmisliklar yoktu. Sadece hayallerim ve umitlerim. Insani ayakta tutan sey gercekten umitleriymis. Bir sure kendime gelemedim ama gercekten ayrilmasi gereken iki kisiydik.

Yaklasik 2 sene facebook profiline girmedim ve asla yazmadim, hayatina dahil olmadim. Baskasiyla evlenecek olan adami hayallerime alamazdim, karsimdaki kadina hakaretti bu. Ben de tuttum kendimi.. dua ettim, cok unutmak istedim ve Unuttum, binn sukur. En son hayatima birisi girdi ama olmadi, gecen hafta kendi kendime dedimki neyden kaciyorum ben. Actim butun fotograflarina tek tek baktim. Hic gocunmadim, hayat ondan ibaret degil. Kendi kendini mutlu et, mutlulugun birinin mutsuzluguna, mutsuzlugunda birinin mutluluguna bagli olmasin. Herkes tercihini yapti. Hayat herseye ragmen cok guzel ve devam ediyor.

O herif hakkında söylenecek çokda bişey yok, tipik ya*şak.
Tamam sen çok acılar çektin sevdin aşık oldun hepsi tamam, ama ablacım asıl sen nişanlı bir insanla nasıl görüşebiliyorsun? Hemde bunu bile bile. Evleneceği gün bırakacakmışda falanda filanda ne iğrenç şeyler bunlar...
O ilk nişanı gördüğün an sonsuza kadar kesecektin irtibatı. Nişanlı bir insanla ne vasıfla olursa olsun görüşmek olmaz!
İnşaallah bundan sonra doğru davranırsın.

Yani duygusallık olan ilişkiler için söyledim . Yoksa sadece onu kastetmediğimi anlamış olduğunuzu düşünüyorum :KK54: konu sahibi tertemiz ama nişanlı ,evli adamla sabahlara kadar konuşuyor maşallah :)))

Son cumleye katiliyorum dogru tespit.

Kimseyi sevmeyin böyle. Yeminle afakanlar bastı bende var heralde bir gariplik.

Konuya üzülerek başladım taki kendinizi tertemiz hissetmenize kadar
Benim yatağımda yatıp bana dokunmayan eski ilişkilerini yatağını süsleyen kadınlar olarak nitelendiren kişi adam değil,bununla övünme ile sizin de ne olduğunuz ortada
Tencere kapakmışsınız aslında,bitmesi kötü olmuş.
Ağzınıza sağlık

Senınde ne oldugun ortada sen birinci kısımda kalan süsleme kısmındasın sanırım.
Saçma sapan yorumlarınla egonu tatmin etmen gereksiz. Hayat benim hayatım sen onla bunla ilşki yaşamayı kendine yakıştırıyosan senın kendi bilceğin bişey ortalık malı olmaya meraklı insanlarla muahttap dahi olmam kendine yakışanı yapar insan hadi yallah :)
Terbiyesiz

Ne kadar seviyesiz cümleler, ailenin seni neden istemediği belli. Adam seni üstüne bir kez evlenmiş, bir kez de nişanlanmış onursuzluğun dibindesin bir de millete edepsizlik ediyorsun. Sevişmemekle temiz olunmuyor evli adamlardan uzak durmayı öğren önce

Bütün yazanları sabırla okudum.. Ne kadar uzun. Benim fikrim sendeki durum kavuşma olmadığı için özlem gibi kalmış. Belki birlikte olsanız çok kötü şeyler yaşayacaksınız. Belki biraz gerikafalı olarak düşünebilirsiniz ama alın yazısına inanıyorum ben. Allah'tan hayırlısını dileyin bu kadar birinin arkasindan üzülmek doğru değil. Sonuçta hayattasiniz.

Canim ben 5 senemi verdim bi adama nisanlandim da sonra bu adam cok degisti birsuru sorun yasadik bana yapma etme yuzzugu atma hersey duzelcek fln bi gun annemle tartistim bununle dertlesiyoruz dediki gel yarin nikahimizi kiyalim sende mutlu ol beraber olalim bize kimse dokunamaz seni kimse uzemez fln... aksam bi kavga cikti karsilikli olarak ve ben bitirdim ertesi gun ailesi gelip esyalari aldi ve sonra ertesi gunun aksaminda hakkini helal et iyi dilekler faslindan sonra olay tartismaya döndu ve sevmiyorum istemiyorum bitti artik yuzzukler verildi geri donusu yok dedi tam 2 hafta sonra ben artik birini seviyorum bana yazma ona ihanet edemem dedi inanmadim yalvardim kizi arastirdim tam 1 sene bekledim bana döner diye 1 sene sonra baktim ki o kizla nisanlanmis boy boy resimler cok mutlu gozlerinin ici guluyo ben se hala onun icin agliyodum hala seviyorum icimde cok buyuk bir yara ama o beni sevmiyo demekki bende o daha cok seviyo saniyodum megerse benim sevgim cok buyukmus aşkimdan ölüyorum ama beni istemeyene bir baskasina ait olan bir adama yolda gördüm dönüp bakmadim bile bak bunlari yazarken bile bogazim dügüm dügüm senin en buyuk hatan baskasinin olmus bir adamla iletisimde olmak . Seni sevseydi bi baskalariyla iki kere nisanlanacagina sana takardi o yuzzügü kendine gel ve kendine deger ver askindan olsende onunla iletisime gecme ve beklentiyi kes

Sizi mutlu edecek tek kişi kendinizsiniz. Bir süre sonra bu yıkımı kalbiniz ve ruhunuz kaldıramadığından bataklık gibi bu durumun içine çekiliyorsunuz. Birinin elinizden tutmasına izin verin. Bu illa ki bir başka erkek olacak değil, o da olur zamanla ama kendinize bir iyilik yapın ve profesyonel bir yardım alın. Psikolağa gitmeyi boşuna bir şey olarak düşünmeyin çünkü 2 yıldan fazla zaman geçtiği halde hala buraya gelip bunları yazıyorsanız gerçekten ihtiyacınız var demektir. Lütfen kalbinize ve ruhunuza daha fazla eziyet etmeyin, birini bu kadar sevebilecek kadar güzel bir insansınız.
Umarım her şey iyi olur ve karşınıza kıymetinizi bilecek biri çıkar. Unutmayın "İyi şeyler birdenbire olur"; böyle sürüncemede ve belirsizliklerle dolu bir ilişkiden (adam sizinle hala görüşüyorken iki defa nişanlanmış) iyi bir şey çıkmaz.

Öncelikle merhaba. Amacım sadece dertleşmek. İçim çok tuhaf ne yapacağımı hiç bilmiyorum.
Hikayem biraz uzun mümkün olduğunca kısaltcam ama yine destan gibi uzayacak . Neyse..
2013 de biriyle tanıştım 1 ay felan konuştuk üni ye yeni başlamıştım. Oda yanıma geldi 1 hafta felan kaldı işte gezdik tozduk birbimizi tanıdık. Körkütük aşık olduk. Üstelik ben onu hiç görmemiştim o 1 ay içinde otobusten indi yanıma geldi o anda vuruldum.. Öyle bir aşk yani. Bir küs bir barışık 1.5 sene geçirdik biz hatta sözlüydük.
Ama annesi beni hiç istemiyordu . Hatta annesi yüzünden bitti bile diyebiliriz. Ama gerçek aşk olsaydı bitmezdi değilmi? Biliyormusunuz beraber oldugumuz süre içinde hep o daha fazla seviyor sanırdım. Hani benım sevgim onun yanında hiç bişey gibi hissettiriyordu okadar güzel seviyordu ki. Leyla mecnun , kerem aslı vs halt yemiş yanında. Bir buçuk sene sonunda çok kötü kavga ettik (annesi yüzünden) malesef. Ve bitti dedik. aradan birkaç ay geçtikten sonra sonkez görüşelim dedik yanına gittim 2 3 gun felan kaldım.

Bu arada şunuda söyleyeyim belki yargılayanlar olabilir ama 1 ay bile aynı evde aynı yatakta yattığımız oldu birkez bile dokunmadı bana birbirimizin yanında üstümüzü bile değişmezdik. Öylede adamdı! Evet bu yönden adamdı! önceki hayatı yatağını süsleyen kadınlar gibi görmüyordu beni. Ki sen istesende ben sana bunu yapamam derdi hep belkide bu yüzden sevdim bilmiyorum. Telli duvaklı çıkacaksın o evden vs klasik sözler işte :) Yinede hoşuma giderdi. Bu devirde herşey sex olmuş kbakmasın kimsede 15 yaşında başlıyor şimdikiler.
Tabi kimsenın hayatı beni ilgilendirmez benım hayatım tertemiz geçti buda benim aynada kendime bakma sebebimdir.

Neyse yanına gittim bikaç gun kaldım. Sürekli ağladım. Çünkü anladım bişeyler bitmişti. Gözyaşlarıma dayanamayan insan ağladığımda kendiside ağlayan üzülen insan arkasını dönüp uyuyordu.
Bir sabah toparladımkendimi yüzüğüde masanın üstüne bıraktım gidicem. Tuttu elimden oturttu ağlamaya başladı ben sevmiyormuyum sanıyosun benim içim acımıyor mu sanıyosun vs diye. Parfumunu bileğime sıkıyorum kokunla uyuyp uyanıyorm vs . Neyse aradan bir ay geçti konusuyoruz msjlarda telefonda knusurken felan hep ağlıyoruz . Sonra birden bana hala benle evlenmek istiyormusun diye sordu bende evet dedim. Tamam ailelerimizle knuscaz bu sefer son dedik. Bir hafta boyunca bir değişikti. Öyleki yazdıklarıma cvp vermez knuşmaya çalışmaz oldu. Bende msj attım. Bunca şeyin intikamı bu muydu diye.
Birlikteyken çok acı çekmiştik bende onun acısını alıyor sandım. Uzun uzun msj attım bitti artık mutlusundur intikamını almıssındır gibisinden he öyle felan dedi .Sonra bikaç kez daha yazmıştı cvp vermemiştim. Aradan bir ay geçti. Nişanlandığını duydum...

Yıkıldım tabiki aradım açtı doğrumu dedim evet dedi. Düşünsenize daha bir ay önce evlilik düşünürken o msjımdan bir hafta sonra gitmiş nişanlanmış. BİR HAFTA?
Nasıl yaptın dedim. İşte o msjından sonra biranlık bişeydi oldu işte felan dedi. Bu dünyada çok mutlu ol, ama öteki dunyada hakkım helal değil sana dedim.

Tabi ölüyorum ruhum çekiliyor yaşadıklarımı anlatamam .Sevdiğim adam başkasıyla nişanlanmış. Hemde Evlilik kararımızdan bir hafta sonra şaka gibiydi. Aradan bir ay geçti aradı beni. Ne o canımı daha fazla yakmak için mi aradın kbakma ya bende yanacak yer kalmadı bana yapabilceğin en kötü şeyi yaptın dedim.
He helallik içinse helal olsun birdaha arama beni dedim. Onun için değil desede ondandı emindim. sonkez knusalım dedi sabahladık eskilerden iyi kötü herşeyden knustuk. Ona ait herşeyi attığımı söyledim inanmadı basta sonra yemin ettm benden beklemiyor ya. Bende herşeyin duruyor dedi evlenceksin neden duruyor dedim oda evlenince atıcam dedi. artık kapatma zamanımız gelmişti.

Evlendiğim gün unutucam seni dedi. İşte aramızdaki farkta bu bende unuttuğum gün evlenicem dedim kapattım telefonu. sonra 6 7 belki daha fazla ay boyunca sürekli yas tuttum insan komedi filmi izlerken ağlarmı farkında bile değildim. Arkdaslarım ağlıyorsun diyorlardı farketmiyordum bile.

1sene geçti üstünden bişey oldu tekrar knustuk. Annesinin buldugu kadınmış o nikah kıyıldıgı gün aklı başına gelmiş boşanma davası açmış. Ya müstahak demek istemiyorum ama kadının bişeyleri çıkmış.
Anası hep kendi istediği biriyle evermek istiyorduya mustahak diyemedim bile. Konuşmayalım istemiyorum anlatma bana dedim yine aradan bir sene geçti yani bi 5 6 ay once tekrar knusmaya başladık.

Başta iyidi arıyordu sürekli o aramadan aramıyordum hatta 1 2 ay sürdü bu sonra yine birden kesildi. Memlekete gitmişti benımde cenazem vardı. O gun aradı knusamadık msj attım sağol diye.
Sonra bir daha knusmadık 1 2 ay. Yazdı aradı cvap vermedi yada geç yazdım.
Sonra birgün profil resmi değişti :) durum u değişti tarih yazıyordu .Nişan tarihi , yüzükler felan:)

Yine nişanlanmış umarım bu sefer mutlu olursun yazdım . Gerçekten böylemi düşünüyorsun dedi evet dedim. Galiba bu sefer kendi isteğiyle nişanlandı mutluyduda . Çünkü ilk nişan olayında herkese duyurmamıştı gizlemişti . Bunda facebook whatsapp felan heryerde nişan tarihi kalpler felan.

Benimleyken bile bukadar değildi.
Gerçi beni annesi ablası bikaç akrabası biliyordu bunu bütün sülale istemeye gitmişler ondanda olabilir .

Yada bütün aşkı sevgisi koca bir yalandı. Sorun şu. Birlikteyken herşeyimi aldı benden. Bütün arkadaslarımı , dostlarımı, akrabalarımı. Abimden bile kıskanırdı. Sırf sinamaya gittim diye ayrılma noktasına geldiğimiz bile olmuştu. Bu derece hastalık deresinde seven insan nasıl başkasına gidebiliyor anlam veremiyorum.

Okadar yalnzlaştırdı ki beni. Bütün herkesten koptum birdahada kendime gelemedim.Kimse yok yanımda.
Hiç arkdasım yok. Dışarı çıkamıyorum . Kimseyle knusamıyorum.
Evden çıkamıyorum. Okadar yalnzlaştrdı ki beni yalnızlığıma aşık oldum.
İstesemde bir hayat kuramıyorum. İstesemde kimseyle konusamıyorum. Daha doğrusu istemıyorum.
Biriyle arkdas olmakta yakın olmakta. Hiç birşey istemiyorum.
Ben bu haldeyken o nasıl hayatına devam ediyor nasıl başkasını sevebiliyor aklım almıyor.

Sahi yapan nasıl yapıyor. ?
Bendemi sorun var yoksa insanlar böyle mi?
Aklım almıyor. Benden daha çok sevdiğini sandığım insanın benden başkasını bukadar çabuk sevebilmesi çok tuhaf. Onunla tanısmadan önce bende onun gibiydim. Birinden ayrıldım mı bikaç sonra baskasıyla umrumda olmazdı. Başkasıyla nasılsa unuturdum. Belkide ilk defa aşık olduğumdan bu haldeyim ama bu berbat bişey. 2sene oldu hatta 3 benden gideli ama yok olmuyor hayatıma devam edemiyorum.

Onu seviyormuyum hala onuda bilmiyorum.
İyi miyim bilmiyorum. Bazen öyle bir çöküyorki..
Bazen sadece zoruma gidiyor. Sadece şaşırıyorum ben böyleyken o nasıl mutlu diye.

Hiç bir zaman geçmicekmi?
Hiçbir zaman mutlu olamayacakmıyım?
Şimdi ölüden farksızım . Bir daha yaşayamayacakmıyım?
İyi miyim onuda bilmiyorum. Nasılım hiç bişey bilmiyorum.
İçimden hiç bişey gelmiyor. son bir senedir böyleyim. Nereye kadar gidicek bilmiyorum :KK43:

Akıl istesem? Bende kalmadı yedim ben.

Sen hatayı tekrar tekrar konuşmakla yapmışsın yaranın kabuk baglamasını beklememişsin bence oda seni sevmemiş canı sıkıldıkca sana yazmş gibi birac ay geciyor bosluga düsüp öyle yazıyor gibi geldi. Senin yerinde olsam numaramı degişirdim hicbir sekilde sana ulaşmasını engelle vee hayatına bak neden üzüluyorsun sana bunları yaşatan insana bence bir sirkelen kendine gel hayatına bak tadını cikar gez toz onu hatırlatacak seyleri cıkar hayatından.

Aynı evde kalıp aynı yatağa yatmışsınız ama yatağını süsleyen kadınlardan olmamışsınız. Telli duvaklı gelin yapıcam seni derken 2 kişiyle nişanlanmış, gerçekten dediğiniz gibi "adam"mış. Siz de nişanlı, üstelik sizi istemeyen bir erkekle konuşmuşsunuz ama gururlu ve temiz birisiniz. Sizi sevse evlenirdi böyle kandırmazdı, bir de uyumlu bir çiftmişsiniz keşke evlenseydiniz de başka insanların başı yanmasaydı.

Öncelikle merhaba. Amacım sadece dertleşmek. İçim çok tuhaf ne yapacağımı hiç bilmiyorum.
Hikayem biraz uzun mümkün olduğunca kısaltcam ama yine destan gibi uzayacak . Neyse..
2013 de biriyle tanıştım 1 ay felan konuştuk üni ye yeni başlamıştım. Oda yanıma geldi 1 hafta felan kaldı işte gezdik tozduk birbimizi tanıdık. Körkütük aşık olduk. Üstelik ben onu hiç görmemiştim o 1 ay içinde otobusten indi yanıma geldi o anda vuruldum.. Öyle bir aşk yani. Bir küs bir barışık 1.5 sene geçirdik biz hatta sözlüydük.
Ama annesi beni hiç istemiyordu . Hatta annesi yüzünden bitti bile diyebiliriz. Ama gerçek aşk olsaydı bitmezdi değilmi? Biliyormusunuz beraber oldugumuz süre içinde hep o daha fazla seviyor sanırdım. Hani benım sevgim onun yanında hiç bişey gibi hissettiriyordu okadar güzel seviyordu ki. Leyla mecnun , kerem aslı vs halt yemiş yanında. Bir buçuk sene sonunda çok kötü kavga ettik (annesi yüzünden) malesef. Ve bitti dedik. aradan birkaç ay geçtikten sonra sonkez görüşelim dedik yanına gittim 2 3 gun felan kaldım.

Bu arada şunuda söyleyeyim belki yargılayanlar olabilir ama 1 ay bile aynı evde aynı yatakta yattığımız oldu birkez bile dokunmadı bana birbirimizin yanında üstümüzü bile değişmezdik. Öylede adamdı! Evet bu yönden adamdı! önceki hayatı yatağını süsleyen kadınlar gibi görmüyordu beni. Ki sen istesende ben sana bunu yapamam derdi hep belkide bu yüzden sevdim bilmiyorum. Telli duvaklı çıkacaksın o evden vs klasik sözler işte :) Yinede hoşuma giderdi. Bu devirde herşey sex olmuş kbakmasın kimsede 15 yaşında başlıyor şimdikiler.
Tabi kimsenın hayatı beni ilgilendirmez benım hayatım tertemiz geçti buda benim aynada kendime bakma sebebimdir.

Neyse yanına gittim bikaç gun kaldım. Sürekli ağladım. Çünkü anladım bişeyler bitmişti. Gözyaşlarıma dayanamayan insan ağladığımda kendiside ağlayan üzülen insan arkasını dönüp uyuyordu.
Bir sabah toparladımkendimi yüzüğüde masanın üstüne bıraktım gidicem. Tuttu elimden oturttu ağlamaya başladı ben sevmiyormuyum sanıyosun benim içim acımıyor mu sanıyosun vs diye. Parfumunu bileğime sıkıyorum kokunla uyuyp uyanıyorm vs . Neyse aradan bir ay geçti konusuyoruz msjlarda telefonda knusurken felan hep ağlıyoruz . Sonra birden bana hala benle evlenmek istiyormusun diye sordu bende evet dedim. Tamam ailelerimizle knuscaz bu sefer son dedik. Bir hafta boyunca bir değişikti. Öyleki yazdıklarıma cvp vermez knuşmaya çalışmaz oldu. Bende msj attım. Bunca şeyin intikamı bu muydu diye.
Birlikteyken çok acı çekmiştik bende onun acısını alıyor sandım. Uzun uzun msj attım bitti artık mutlusundur intikamını almıssındır gibisinden he öyle felan dedi .Sonra bikaç kez daha yazmıştı cvp vermemiştim. Aradan bir ay geçti. Nişanlandığını duydum...

Yıkıldım tabiki aradım açtı doğrumu dedim evet dedi. Düşünsenize daha bir ay önce evlilik düşünürken o msjımdan bir hafta sonra gitmiş nişanlanmış. BİR HAFTA?
Nasıl yaptın dedim. İşte o msjından sonra biranlık bişeydi oldu işte felan dedi. Bu dünyada çok mutlu ol, ama öteki dunyada hakkım helal değil sana dedim.

Tabi ölüyorum ruhum çekiliyor yaşadıklarımı anlatamam .Sevdiğim adam başkasıyla nişanlanmış. Hemde Evlilik kararımızdan bir hafta sonra şaka gibiydi. Aradan bir ay geçti aradı beni. Ne o canımı daha fazla yakmak için mi aradın kbakma ya bende yanacak yer kalmadı bana yapabilceğin en kötü şeyi yaptın dedim.
He helallik içinse helal olsun birdaha arama beni dedim. Onun için değil desede ondandı emindim. sonkez knusalım dedi sabahladık eskilerden iyi kötü herşeyden knustuk. Ona ait herşeyi attığımı söyledim inanmadı basta sonra yemin ettm benden beklemiyor ya. Bende herşeyin duruyor dedi evlenceksin neden duruyor dedim oda evlenince atıcam dedi. artık kapatma zamanımız gelmişti.

Evlendiğim gün unutucam seni dedi. İşte aramızdaki farkta bu bende unuttuğum gün evlenicem dedim kapattım telefonu. sonra 6 7 belki daha fazla ay boyunca sürekli yas tuttum insan komedi filmi izlerken ağlarmı farkında bile değildim. Arkdaslarım ağlıyorsun diyorlardı farketmiyordum bile.

1sene geçti üstünden bişey oldu tekrar knustuk. Annesinin buldugu kadınmış o nikah kıyıldıgı gün aklı başına gelmiş boşanma davası açmış. Ya müstahak demek istemiyorum ama kadının bişeyleri çıkmış.
Anası hep kendi istediği biriyle evermek istiyorduya mustahak diyemedim bile. Konuşmayalım istemiyorum anlatma bana dedim yine aradan bir sene geçti yani bi 5 6 ay once tekrar knusmaya başladık.

Başta iyidi arıyordu sürekli o aramadan aramıyordum hatta 1 2 ay sürdü bu sonra yine birden kesildi. Memlekete gitmişti benımde cenazem vardı. O gun aradı knusamadık msj attım sağol diye.
Sonra bir daha knusmadık 1 2 ay. Yazdı aradı cvap vermedi yada geç yazdım.
Sonra birgün profil resmi değişti :) durum u değişti tarih yazıyordu .Nişan tarihi , yüzükler felan:)

Yine nişanlanmış umarım bu sefer mutlu olursun yazdım . Gerçekten böylemi düşünüyorsun dedi evet dedim. Galiba bu sefer kendi isteğiyle nişanlandı mutluyduda . Çünkü ilk nişan olayında herkese duyurmamıştı gizlemişti . Bunda facebook whatsapp felan heryerde nişan tarihi kalpler felan.

Benimleyken bile bukadar değildi.
Gerçi beni annesi ablası bikaç akrabası biliyordu bunu bütün sülale istemeye gitmişler ondanda olabilir .

Yada bütün aşkı sevgisi koca bir yalandı. Sorun şu. Birlikteyken herşeyimi aldı benden. Bütün arkadaslarımı , dostlarımı, akrabalarımı. Abimden bile kıskanırdı. Sırf sinamaya gittim diye ayrılma noktasına geldiğimiz bile olmuştu. Bu derece hastalık deresinde seven insan nasıl başkasına gidebiliyor anlam veremiyorum.

Okadar yalnzlaştırdı ki beni. Bütün herkesten koptum birdahada kendime gelemedim.Kimse yok yanımda.
Hiç arkdasım yok. Dışarı çıkamıyorum . Kimseyle knusamıyorum.
Evden çıkamıyorum. Okadar yalnzlaştrdı ki beni yalnızlığıma aşık oldum.
İstesemde bir hayat kuramıyorum. İstesemde kimseyle konusamıyorum. Daha doğrusu istemıyorum.
Biriyle arkdas olmakta yakın olmakta. Hiç birşey istemiyorum.
Ben bu haldeyken o nasıl hayatına devam ediyor nasıl başkasını sevebiliyor aklım almıyor.

Sahi yapan nasıl yapıyor. ?
Bendemi sorun var yoksa insanlar böyle mi?
Aklım almıyor. Benden daha çok sevdiğini sandığım insanın benden başkasını bukadar çabuk sevebilmesi çok tuhaf. Onunla tanısmadan önce bende onun gibiydim. Birinden ayrıldım mı bikaç sonra baskasıyla umrumda olmazdı. Başkasıyla nasılsa unuturdum. Belkide ilk defa aşık olduğumdan bu haldeyim ama bu berbat bişey. 2sene oldu hatta 3 benden gideli ama yok olmuyor hayatıma devam edemiyorum.

Onu seviyormuyum hala onuda bilmiyorum.
İyi miyim bilmiyorum. Bazen öyle bir çöküyorki..
Bazen sadece zoruma gidiyor. Sadece şaşırıyorum ben böyleyken o nasıl mutlu diye.

Hiç bir zaman geçmicekmi?
Hiçbir zaman mutlu olamayacakmıyım?
Şimdi ölüden farksızım . Bir daha yaşayamayacakmıyım?
İyi miyim onuda bilmiyorum. Nasılım hiç bişey bilmiyorum.
İçimden hiç bişey gelmiyor. son bir senedir böyleyim. Nereye kadar gidicek bilmiyorum :KK43:

Akıl istesem? Bende kalmadı yedim ben.
Siz bence boyle bir şerefsizden kurtuldugunuza dua edin. Adam resmen sizinle oynamis. Gercekten seven bir insan asla onun yaptiklarini yapamazdi.

Bu canlının insan olduğuna emin misiniz?
Sizi elde var sayıp yedekte tutmuş,yemediği halt kalmamış,dönmüş-dolaşmış,gelmiş-gitmiş sizde kuzu kuzu beklemiş sevgi adı altında 3 sene yas tutup yolunu gözlemissiniz!!
Adam sandiginiz varlık şeytanın sol bacağı bilin istedim!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X