natrelle 300cc moderate taktıran?

endoplazmikash

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
36
10
arkadaşlar öncelikler tüm ameliyat olanlara geçmiş olsun, olacaklara da bol şans diliyorum. 2 gün önce muayenemi oldum ve cc ye karar vermekte zorlandım. 172 boy 52 kiloyum. kollarım ve omuzlarım ince. göbeğim yok belim de ince. doktor bana doğal durması açısından büyük bir şey yapmak istemiyor. maksimum 300cc önerdi ve high profil de önermedi öne doğru çıkık bişeye gerek yok çünkü göbeğin yok dedi. ama muayenede gösterdiği öncesi sonrası fotolar asla yardımcı olmadı bana çünkü deforme olmuş memelerdi çoğu sarkmış ya da göğüs kafesi sorunlu memelerdi ve kararsız kaldım. bu arada meme dokum var.ölçümde 200cc meme dokum olduğunu söyledi yani 300cc takıldığında 500cc lik bir meme olacak.bu boyut büyük durur mu yoksa tatmin etmez mi? deneme yaparken dolgulu sütyenlerinle ölçüm yap son kararını ver dedi. ben büyük istemiyorum ama herkes gibi yaptığıma değecek bi ameliyat olsun. ve ameliyattan sonra tekrar dolgulu destekli sütyen kullanmak istemiyorum. bana yardımcı olun:KK17::KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:
şu anki halinizi özel albüm yapıp koyarsanız izlemeye aldığınız kişiler de sizi ekler, bi fikriniz olmuş olur. benim hiç dokum yoktu 300 cc damla protez takıldı, herkes vücuduma göre çok ideal olmuş demesine rağmen bana hala büyük geliyor, alışmamışım tabi göğsün ne olduğuna garipsiyorum hala. bu konu o kadar kişisel ki 450 çok iyi bir boyut diyene de olumlu yaklaşmayın, çok büyük diyene de. vücudunuzun yapısı da çok etkili çünkü. göğüs altı ölçüm 68 cm di mesela epey zayıf üstüm o yüzden 300 cc çoğu kişide küçük dururken bende baya baya bi göğüs oldu.
ne istediğinizi örnek fotoğraflarla doktora tam aktardıktan sonra bence ona bırakın. çünkü bu cc olayı gerçekten çok karışık, herkeste her boyut farklı duruyo. ya da ne biliyim doktor ameliyat öncesi bana da moderate dedi ama ameliyatta denedim yakışmadı high taktım dedi ve böyle çok kişi var forumdan gördüğüm kadarıyla.

şu anki halinizi özel albüm yapıp koyarsanız izlemeye aldığınız kişiler de sizi ekler, bi fikriniz olmuş olur. benim hiç dokum yoktu 300 cc damla protez takıldı, herkes vücuduma göre çok ideal olmuş demesine rağmen bana hala büyük geliyor, alışmamışım tabi göğsün ne olduğuna garipsiyorum hala. bu konu o kadar kişisel ki 450 çok iyi bir boyut diyene de olumlu yaklaşmayın, çok büyük diyene de. vücudunuzun yapısı da çok etkili çünkü. göğüs altı ölçüm 68 cm di mesela epey zayıf üstüm o yüzden 300 cc çoğu kişide küçük dururken bende baya baya bi göğüs oldu.
ne istediğinizi örnek fotoğraflarla doktora tam aktardıktan sonra bence ona bırakın. çünkü bu cc olayı gerçekten çok karışık, herkeste her boyut farklı duruyo. ya da ne biliyim doktor ameliyat öncesi bana da moderate dedi ama ameliyatta denedim yakışmadı high taktım dedi ve böyle çok kişi var forumdan gördüğüm kadarıyla.

Ben de doktora bırakma taraftarıyım. Çünkü beni anlayabilen bi doktor daha önce revizyon burun ameliyatımı yapmıştı. Çok mutlu bi şekilde sonuçlandı ameliyatım. Ama forumda 400-450 nin altını taktırmayın vs diye yazıları okudum. 300 taktırıp mutsuz olanları okudukça allak bullak oldum ☹️ Peki normal sütyene geçişiniz ne zaman oldu. Protezden memnun musunuz? Doktoruma protez ne kadar kalacak dedim?10 sene protezin kendi ömrü var ama 1994 yılında taktığım bi protezi bu sene değiştirdim dedi

benim henüz 2 aylık oldu, karakter olarak zor adapte olan bir insanım ama ben bile alışıp mutlu olduysam, doktorunuz kötü bir işlem yapmadığı sürece meme operasyonundan mutsuz olma ihtimali bence gerçekten çok düşük. zaten araştırmalar da öyle diyo:) diyorum ya benim bedenime 300 bence çok bile oldu o kadar göreceli bi kavram ki iri göğüs istiyorsanız tabi ki 300 az ama üstünüz çok zayıf ve normal bi göğüs istiyorsanız 300 bence çok ideal :) gerçi benim daha 2 ay olduğu için daha değişecek ama yine de aman aman bir değişiklik olmayacak. kişisel fikrim ve forumdan gördüğüm 450 baya büyük bi ölçü.
yabancı sitelerde gördüm, pirinçle ölçü alıyorlar, şöyle ki, 300'er gr pirinci iki ayrı poşete koy onları da göğüslerine yerleştir bir bak bakalım nasıl duracaklar büyük mü küçük mü.. 50'şer gram arttırıp azaltarak fikir elde edebilirsin

Bence o vücut ölçülerinde çok büyük protez iyi durmaz yani yapay durabilir sanki vücudun bütün yükü göğüslerde toplanmıs gibi örnek fotoğrafla gitseniz daha yararlı olur ve doktorunuzdan memnunsanız eğer bence güvenin

Ben de açıkça yazmak istememiştim herkes biliyo zaten küçük göğüs seviyorum aslında, yanlış yönlendirmiyim dedim ama toplamda 450 bana da biraz çok geldi. Bu yorumlardan birşey anlamazsınız pirinç, sütyen vs deneyim ya da albüm oluşturup 350 üzeri cc taktıranların sonuçlarına bakın derim.

X