Nazlı hamarat'ın 6 bin 750 TL'lik ayakkabısı olay oldu

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.182
38.369
33
İşte Benim Stilim'in dün ekrana gelen bölümüne Nazlı Hamarat'ın ayakkabısı damga vurdu.
31727904.jpg

Şarkıcı Nazlı Hamarat, İşte Benim Stilim'in ikinci sezonunda yarışmış ancak kısa sürede elenmişti.

Geçtiğimiz aylarda eşinin ölümü ile sarsılan Hamarat, uzak kaldığı ekranlara İşte Benim Stilim All Star ile geri döndü.

31727903.jpg

Her gün 'en şık kadın' olmak için yarışan Hamarat, programın dün ekrana gelen bölümüne ayakkabı seçimi ile damga vurdu.

Nazlı Hamarat'ın fiyatı 6 bin 750 TL olduğu öğrenilen ayakkabıları için Öykü Serter, 'Ancak para biriktilerek alınır' yorumunu yaptı, yarışmacılardan Ezgi Ünal ise 'fiyatını duyunca 5 aylık ev kiram diye düşündüm' dedi
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/30246021.asp

Bu kadın bu programın verdiği 100 bin liraya mi kaldı :110:
Tek derdi ilgi çekip konuşulmak.
Bu yarışmadakilerin hepsinin amacı o yoksa hepsi yarışmada verilecek büyük ödül parasını 10 günde döküyor

5 binlik çantalar 10 binlik ayakkabılar havada uçuşuyor

bunların yaşadığı hayatsa bizimki ne

nereden bu değirmenin suyu anlamış değilim

Hepsi mi öyle ? :KK57:
Ayyy tövbe tövbe
Bu yarışmadakilerin hepsinin amacı o yoksa hepsi yarışmada verilecek büyük ödül parasını 10 günde döküyor

hakikaten benim bir ara olan maaşımın 4 katından fazla 4 ay çalışsam o ayakkabıyı alamazdım

İnsanlar ,bu paraları nasıl kazanıyor anladım gitti.:KK57:
Bu paraya ayakkabı alsam evimin yolunu bulamam.:KK53::KK53:

Üfff ne itici şu kadın ya.. Hiç sevmem kendisini..
Vere vere şu ayakkabıya mı vermiş o kadar parayı?
Peeh.. Naparsa yapsın tarz olamaz bu kadın..
Çünkü bildiğin avamlık akıyor üstünden.:KK14:

haha, bu kadin koca sulalenin tek varisiymis, sadece olmek uzere olan bir babasi ve ondan kalan yonetmeye bile tenezzul etmedigi sirketleri filan var, bende merak edip bakmistim, kendisi de yayinda soyledi zaten :)

haha, bu kadin koca sulalenin tek varisiymis, sadece olmek uzere olan bir babasi ve ondan kalan yonetmeye bile tenezzul etmedigi sirketleri filan var, bende merak edip bakmistim, kendisi de yayinda soyledi zaten :)
haberde verdiğim linkteki videoda her yere borcu var diye bas bas bağırıyorlar ama:KK53:

Beyonceye özenmiş zannımca onun da vardı ya bu tarz taşlı bir ayakkabısı
fft99_mf5909014.Jpeg

Hepsi tamam da Ezgiye anlam vermiyorum ben. Dediklerine gore sosyetedenmis ne işi var böyle komik programlarda.
Bücür ayşegül mesela 3 binden aşağı çantayla kolay kolay gelmiyor geçen bir elbise gördüm 4 bin küsür müydü neydi
ezgi desen hep marka pahalı giyiniyor
adını bilmediğim çoğu da öyle

X