Ne doğru Ne yanliş bilemez oldum...

Yapmaliyim....

• Ankete Katılan
    20
Maddi durumum yok şuanda, çalışıyorum ewet ama, nakit sıkıntılarım var kart borçları v.s.
zamanı var elbet bazı şeylerin gözümü karartamadım. ilişkilerde birşeyler bittiğinde farklı kapılara koşacağına inandım hep. eşiminde bizim tarafımızda bişeyleri bitirdiğini değilde sadece boş zaman geçirmek için konuşmaları yaptığını gösterdiği için şans verdim. Şuanda çok relax işinden ewine, ewinden işine moduyla çalışıyor. Ama şüphelerim kuşklarım beni bitiriyor işte. insan şüpheyle ne kadar yaşayabilir ki... zamanı var sadece o zamanı bekliyorum. birşeyleri bitirmek kolaydır elbet. zor olan onu tutmayı başarabiliyor musun? başaramıyorsan zaten senin değildir. Eğer öyle birşey olmuş olsaydı bir dakika bile düşünmeden boşanmıştım. Tekrar güvenmek zor tabı...
Haklısınız maddiyat olunca insanın eli kolu bağlanıyor,size hak verebilirim.
Yine de o mesajlarla tazminat,nafaka almanın yollarını arardım ben olsam.
Yalnız dikkatinizi çekerim ki;
Bitirmek,yeni hayata başlamak sanıldığı gibi kolay değildir,sizin de dediğiniz gibi insanın maddi manevi gücü toplaması çok zordur.
Kolay olan güven olmadığı halde aynı evde yaşamaktır.

ne güzel kandırıyosunuz kendinizi.

adam her boş kaldığında başkalarıyla konuşsun o zaman. siz de konuşun, biz de konuşalım...

Maddi durumum yok şuanda, çalışıyorum ewet ama, nakit sıkıntılarım var kart borçları v.s.
zamanı var elbet bazı şeylerin gözümü karartamadım. ilişkilerde birşeyler bittiğinde farklı kapılara koşacağına inandım hep. eşiminde bizim tarafımızda bişeyleri bitirdiğini değilde sadece boş zaman geçirmek için konuşmaları yaptığını gösterdiği için şans verdim. Şuanda çok relax işinden ewine, ewinden işine moduyla çalışıyor. Ama şüphelerim kuşklarım beni bitiriyor işte. insan şüpheyle ne kadar yaşayabilir ki... zamanı var sadece o zamanı bekliyorum. birşeyleri bitirmek kolaydır elbet. zor olan onu tutmayı başarabiliyor musun? başaramıyorsan zaten senin değildir. Eğer öyle birşey olmuş olsaydı bir dakika bile düşünmeden boşanmıştım. Tekrar güvenmek zor tabı...

Onu elinde tutmayi basarabilmek mi?
Hanimefendi siz evlisiniz, kocami kim kapacak yarismacisi degilsiniz.
Esiniz eger karakterinde varsa aldatir, yoksa aldatmaz.
Bu hanima bagli bir sey degil.

Oyle bir sey olsa bosanirdim demissiniz.
E bariz aldatilmissiniz, niye bosanmadiniz?
Bosanmadiginiza gore bosanirim demeyeceksiniz.

Sizde onlardansınız
Hani şu iş uğruna önce ihmal eden sonra ihmal edilen..
Ne demek 10 kadar çalışmak? Kim için? Ne için?
Borç ,kredi, ev hangisi ...
Giden zamanlarınız geri geliyor mu?
Çocuğunuzun bu zamanlarını daha yaşayabilecek misiniz?
Eşinizin bu boşluklarını nasıl dolduracaksınız ?( ki yaptığınız asla tasvip etmiyorum,burnundan getirmişsin zaten)
Medyumlar,hocalar,bilmem neler
Önce bi evinde zaman geçirsen, çocuğunla eşinle. Bi kendi başınıza kalsan. O zaman bu düşündüklerini düşün, kafandakileri kur. Artıları eksileri yaz. Zaman ver kendine eşine bak bakalım değişiyor mu bazı şeyler.
Kahve falını asla ve asla onaylamıyorum kimse yararını görmedi ki siz göresiniz...

Ewet işim çok şeye engel olmuştur. bu benim dezavantajım. şuanda zaten işimin sıkıntılarını çekiyorum. düzgün çalışma saatleri olan bi yerlerle görüşmeye çalıştım. olumlu herşey bir engel çıkıyor sonra olmuyor. çoğu yerden geri dönmüşümdür. bi basiretsizlik var ama nerede bilemiyorum. düşünüyorum yazıyorum çiziyorum işin içinden çıkamıyorum. kendi kendime kuruyorum ve asosyal oldum. gülemiyorum kendımı tanıyamıyorum neşeli güler yüzlü sosyal insan gitti takıntılı biri geldi yerine.. mutlu ve huzurlu olmak istiyorum. umarım başarabılırım.

Onu elinde tutmayi basarabilmek mi?
Hanimefendi siz evlisiniz, kocami kim kapacak yarismacisi degilsiniz.
Esiniz eger karakterinde varsa aldatir, yoksa aldatmaz.
Bu hanima bagli bir sey degil.

Oyle bir sey olsa bosanirdim demissiniz.
E bariz aldatilmissiniz, niye bosanmadiniz?
Bosanmadiginiza gore bosanirim demeyeceksiniz.

Boşanmak kolaydır.
Şunu anlatmakta zorlanıyorum sanırım, bir çocuğum var. evet aldatıldım. Bunu kabullenmek zor, çevremde o kadar çok böyle vaka varki, kendimi bu sebepten dolayı insanlardan da soyutladım. yeni bir başlangıç yapmak mı ?- eskiyle savaşmak mı ? biz bayanlar erkeksiz de yaşayabiliriz. ama şuanda boşanmaya gücüm yok... ama bu durumu da midem kaldırmıyor. o kadar çok kararsızım ki... yaşayan ölü gibiyim...

Haklısınız maddiyat olunca insanın eli kolu bağlanıyor,size hak verebilirim.
Yine de o mesajlarla tazminat,nafaka almanın yollarını arardım ben olsam.
Yalnız dikkatinizi çekerim ki;
Bitirmek,yeni hayata başlamak sanıldığı gibi kolay değildir,sizin de dediğiniz gibi insanın maddi manevi gücü toplaması çok zordur.
Kolay olan güven olmadığı halde aynı evde yaşamaktır.

inanın güven olmadan aynı ewde yaşamak bile o kadar zor ki. hep tedirginsiniz. en ufak hareketi, en ufak tavrı, her telefonu çalıştığında, her mesaj geldiğinde acaba mı demek o kadar zor geliyor ki... içim aciyor ama bir müddet bu durumu tölere etmek zorundayım. zorluklarımı aşmalıyım ki... kendimi toplarmalıyım ki.. güçlü adımlarla ilerlemeliyim. en azından kendi sağlığım için ve çocuğumun hayatını güzel geçirmesi için bunu yapmalıyım...

X