Ne doğru Ne yanliş bilemez oldum...

Yapmaliyim....

• Ankete Katılan
    20

kararsiz prenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
15
0
Sevgili bayanlar,
Kendimi o kadar çok karamsar ve kararsiz hissediyorum ki, hissettiriyorlar ki ne dogru ne yanlis bilemez oldum. Lutfen benim anlattiklarima fikrinizle katilmak isterseniz. Yorumlarinizi tum yuregimle bekliyorum.
4 senelik ewliyim. 2 yasinda oglum var. Calisiyorum. Cocuguma 3 gun annem 3 gu kayinvalidem bakiyor. Cocugum 3 tane annesi var. Bu ilk baslarda cok zordu benim icin. Yanliz suanda astim bu konuyu. Calistigim sirket 2 yildir maddi sikintilar cekiyor. Oyle boyle idare etmeye calisioruz. Sıkıntılar olmadan once gece gunduz saat zaman kavramamiz yoktu. Patron oglen gelir aksam 10lara kadar sirkette gorusmeler yapardi. Ve bu problem esim icin coo sıkıntılı oluyordu. Dusunsenize esiniz isten cikmis ewde saat 17.00 de siz 22.00 gecelere kadar calisiyorsunuz. Ben calirisken cok fazla takintili degildim dusunuyorum da simdi. Ama simdi ise;
GUVEN problemim var.
Sevdigim asik oldugum adamdan o kadar cok supheleniyorum ki... kendimi alikoyamiyorum. Diyceksiniz neden supheleniyorsun, guvenmiyorsun. Esime karsi hep guler yuzli sicak degisik seyler yapmayi her zaman sewerdim yapardim da. Esim is yerinde ewli bi bayanla konusmaya baslamisti. Bunu kendi sahsi telefonuna kilit koydugunda fark ettim. Aslinda ben hic aklimin ucundan gecirmezken, arkadasim dediki bigun neden esinin telefonu kilitli dedi. Ben de dedim beni sinir etmek icin yapior. Birgu sifresini girerken izledim. Ogrendim sifreyi. Bi sabah esim sicak oldugu icin kanepeye gittginde telefonun sifresiyle acip baktim. Birde ne goreyim. Bi kadinla konusmalari.
Diyaloglar aynen soyle;
kadin; gunaydin
Esim; canimmmmmmmm
kadin; kendi basi acik resmini gondermis
(Resmin altina burnum coo buyuk dimi yazmis (
esim; senin burnunu yerimm .
konusmalar bu sekilde. Kadin ewli, basi kapali, bitane cocugu var. Dusunebiliyormusunuz. Insanlar artik imani, baskasinin cocugun riskini calmayi o kadar cok meshep edinmisler ki ayip denen sey kalmamis. Senin kocanla muhabbet etmen gerekecegi yerde, yaptigi muhabbetlere bak. Sen Allah katinda basini kapamissin ama senin imanin yok istersen sarsafa gir elalemin adamlarina basi acik resimler gonderip tahrik ediyorsun. Tabi suc sadece senin degil. Seninle bu diyaloga giren esiminde cok buyuk sucu var. Benim esim 36 yasinda ben 26 yasindayim. Aramizdaki bu yas farki bizim icin sorun olmamisti. Ama zaman gectikce konusamadigimizi fark ettik. Esim suanda bi tekel bayisi isletiyor. Kendi isi oldugu icin kopek gibi calisiyor. Oglen 13 de gidior. Aksam 13 geliyor. Bu artik farkli boyutlardaiz demej oluyor. Benim is yerimde islerin karisikligi ,esimin kendi isinde calisiyor olmasi, paranin olmayisi herseyi benim takinti hale getirmeme sebep oldu. En ufak seyde parliyorum. Ve surekli hayal kuruyorum. Esime cok kafami takmamk icin bu aralar yaklasik 2 aydir kahve fali bakiyorum cevremdekilere. Yalniz, soylediklerim hissettiklerim beni o kadar cok etkilediki iyice esime olan guvensizligim artti. Bu guvensizlik suanda dukkanimizin yanina bir kadinin dukkan acmasiyla devam ediyor. Kadin 32 yaslarinda citi piti bisi. Esimde sicak oldugu ve yardim sewer oldugu icin hic yardimlarini esirgemez.biz kadinlar da yardim sever erkeklere bayiliriz. Neyse ben basladim takintilanmaya, is yerinde calisicagima surekli esimle kadini diyaloglarini dusunur oldum. Esimin telefonlarina bakiyorum. 2 3 gunde bir kadinla konsuyor oglen saatler 00.23 sn 9.00 sn arasinda konusmalar. Toptancilari ayarlamalar vs. Yardimlasmalar bunlar. Neyse esim bunlari anlatmiyor bana.buyutup onu yemiyim diye. Ama iste goz gormeyince gonul hissedermis derler ya bende oyle bisi var. Allahim bana huzur ver diyorum. Yalvariyorum. Varsa karsima cikar yoksa nolur kuskularimdan kurtar beni diye her gun yalvariyorum.kuskularim devam ettikce, esime bisi soramiyorum, huzursuz ediorum kendimi cocugumu yuvam dagilicak diye korkuyorum. Dagitmamak icin susuyorum. Bu durumlar cok rahatsiz ediordu beni, bakirkoye bi hocaya gittim. Biyoenerji uzmani diye kart bastirmislar. Ama medyummus adam. Neyse kibleye dondum avuc iclermemis istedi cevirdim. Gozlerimi kapa dedi kipir kipir gozlerim kapanmior. Neyse sorular sordu hatirlamiorum sorduklari sorulari öne arkaya istemsiz bir sekilde gittim geldim.Bana musallat olmuslar, musallat nedir diye int sitesinden baktim. Cok ic acici seyler yazmiordu. Neyse, bana bu musallati ben ewlenmeden once beni isteyen ewlenmemi istemeyen anne tarafindan birisini yaptirdigini bi tarif verdi kasi gozu boyunu soyledi. O tarife uyan birisi olmadigini soyledi annem. Neyse bana dedi 6 hissin kuvvetli lutfen kahve fali bakma ve baktirma dedi. Bakan olursa da bulunma orda dedi. Sana musallat olanlari tetikliyorsun dedi... ve baktigim fallarin bazi ciktigini hatirlayinca uüzüldüm gercekten. Bugun patronun gelinin 1 sinifa giden cocugu ayagi sakatlanmis. Bana resim gonderdiler 1 ay alcida kalacagini ogrendim cok üzüldüm... bunun gibi seyler. Bu nasil bir dünya... ben erkeklere guvenmezdim. Esim bana dedi ki doydum ben herseye sadece seninleyim diyerek tuttu ellerimden. Bunu duydugumda icimdeki ask duvarlari kirilmisti. Ama goruyorum ki doymamis. Ne yapmaliyim ben. Nasil davranmaliyim... düşünemiyorum... lutfen yorumlarinizi rica ediorum. Olumlu olumsuz tum yorumlara acagim..

He kurtar yuvani he. Sen baska heriflerle kiristirsaydin kocan da kurtarirdi yuvasini dimi?

Ewet dusunuyorum da kurtarmazdi. Neden diye sorudugumda cevap vermeedi. Zaten. Konusmadan baska ileri gitmedigini yemin billah etti. Bosanicaktim tabiki. O konulara inanin taviz veremiorum. Hazmedemiorum.eger baskasina gitmizse zaten benim degildir. O saatten sonra olsa ne olur olmasa ne olur...

Başkası na gitmiş işte illa cinsellik gerekmiyor ki bence yalan söylüyor. Canimmm ağzını burnunu yerim mesajları sadece senin gorduklerin. Adam yaptım demez tabiki. Allah yardımcın olsun eğer rahat olmak istiyorsan karşına al net bir şekilde sonuca ulaş bence yazık daha çok gencsin. Adama bak kendi 40 yaşına yaklaşmış gencecik karısı yetmiyor birde dışarda herşeyi yapıyor :KK20:

Hala beni aldattıysa karşıma çıkar diyorsun çıkarmış farkında mısın ?

Farkindayim ama elimde bi delilim yok. O yuzden cildiriyorum ya. Normal is arkadasi modunda konustuklarini soyledi. Inanmak istiyorum ama icimdeki ses beni yiyip bitiriyor. O yuzden sizler icimdeki sesi duymami saglayabilir diye düşündüm. Kendime zarar vererek çocuğuma yada eşim gerçekten farkli diyalag icerisinde ise karsima cikmasini istiyorum... iyi dusunmek istiyorum. Ama varsada karşıma ciksin istiyorum. Arkadaslar cok kararsiz ve karamsarim.

Paranoyak falan olmadınız siz, eşinin başka kadınlarla mesajlaşmasını okuyan her kadın güven kaybeder ve eşinin sürekli bu tür şeyler yapacağını düşünür ki yapar da adam zaten. Güvenin olmadığı yerde evlilik ne kadar doğru? Sondaki musallat kısmına girmeyeyim zira o konular yasak diye biliyorum.

Farkindayim ama elimde bi delilim yok. O yuzden cildiriyorum ya. Normal is arkadasi modunda konustuklarini soyledi. Inanmak istiyorum ama icimdeki ses beni yiyip bitiriyor. O yuzden sizler icimdeki sesi duymami saglayabilir diye düşündüm. Kendime zarar vererek çocuğuma yada eşim gerçekten farkli diyalag icerisinde ise karsima cikmasini istiyorum... iyi dusunmek istiyorum. Ama varsada karşıma ciksin istiyorum. Arkadaslar cok kararsiz ve karamsarim.

Benim kocam iş arkadaşına senin burnunu yerim dese o kocanın burnunu kopatır eline veririm :KK62:

Kadınlık gururunu bu kadar ezdirip ardından yuvam dağılmasın vs vs. Diye açıklamalarda bulunan kadınlara gerçekten üzülemiyorum. Belki biraz acımasız olacak ama aldatıldığınızı gördükten sonra neyi bekliyorsunuz acaba?

Ahh prenses keşke boşasaydın ilk gördüğünde. O hocalara da inanma, öyle kolay kolay musallat olunmaz. Hem konu ile ne alakası var hocanın? Hocaya gidersen ne diyecekti başka?
Biran önce ver kararını kararsız prenses. İşin de var, ayaklarının üzerinde duruyormuşsun da. Azıcık da gurur eklenirse sana tamamdır.

Bazı adamlardan koca olmuyo maalesef. İşin kötü tarafıda bunların totolarını kaldıran kadınlar..yahu adam ADAM olsa,karısı varken elalemin karısına kızına göz koymaz bikere...ne bekliyolarsa

Paranoyak falan olmadınız siz, eşinin başka kadınlarla mesajlaşmasını okuyan her kadın güven kaybeder ve eşinin sürekli bu tür şeyler yapacağını düşünür ki yapar da adam zaten. Güvenin olmadığı yerde evlilik ne kadar doğru? Sondaki musallat kısmına girmeyeyim zira o konular yasak diye biliyorum.

Güvenmek istiyorum. Elbette her bayan is hayatinda erkeklerle diyalog halinde. Ama ben karsimda muhattap oldugum kisiye canim, yada ismiyle hitap etmem ya...

bu şekilde hayat geçmez.eşiniz adam olmadıktan sonra etrafındaki kadınları tek tek uzaklaştırarak yola getiremeyecğinize göre eşinizi,evlilik danışmanına gitmeniz en mantıklısı,güveninizi kaybetmişsiniz.eşiniz de masum değil ama siz boşanmayı düşünmüyorsunuz,hocadan falan değil tabi uzmandan yardım alın.

Kadınlık gururunu bu kadar ezdirip ardından yuvam dağılmasın vs vs. Diye açıklamalarda bulunan kadınlara gerçekten üzülemiyorum. Belki biraz acımasız olacak ama aldatıldığınızı gördükten sonra neyi bekliyorsunuz acaba?

Hayatimdaki insanlara 2 sans vermenin herzaman dogru oldugunu dusunurum. O yuzden 2 bi sans verdim. Ewet beni aldatti, ama beni degil kendisini aldatti. Bi sans daha cikartdi karisisina eger o sansi da degerlendirip farkli diyaloglara girerlerse... artik beklemenin bi anlami olmaz olamaz...

Yanlız hoca olayı girince....bahseden kim olursa olsun çokta iyi bir izlenim bırakmıyor bende

Hayatimda ilk defa yaptim bunu... caresizlik vardir ya iste o anda. Cunku surekli agliorum. Esimi düşünüp yaptigi diyaloglar geldiginde aklima.hayal kurdugumda cildiricak gibi oluyordum. Care buldun mu derseniz. Sonuc yapalim dediler gitmedim...

X