Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Ne giysem, ne giysem

Ciddi mi? Kıyafetle sınıf atlanmaz ki sadece. Ona göre ev araba klüp üyelikleri çevre vs. Lazım. 5000 e elmas alırım 150 yede elbise valla🙂
O şekilde hava atılıyor bazılarına göre 5000 e elmas alamazsın ama pırlanta takı vs alınsa hadi derim ... Bir gecelik düğün için seneler önce 40000 odeyeni gördükten sonra parayla imanın kimde olduğu belli olmaz sözüne daha çok inandım..

Elbise de pahalıymış biraz indirime girse bariii😂ben takıya paraya kıyarım değerli takıya yani ama abiyeye koyamayanlardanım maksimum 300 vermişimdir
Valla fiyatina gelince ben de bi duraksadim ama 10 yilda bir.. cok fazla bu tur durumlarimiz olmayacak artik son bekârmızın düğünü. Cocuklara da sünnet düğünü yapmayi düşünmüyoruz. Su guzel yaşımızda kari koca bir ortaya çıkalım. 10. yılımızı kutlayalım dedik. Kismet bakalim.

Valla fiyatina gelince ben de bi duraksadim ama 10 yilda bir.. cok fazla bu tur durumlarimiz olmayacak artik son bekârmızın düğünü. Cocuklara da sünnet düğünü yapmayi düşünmüyoruz. Su guzel yaşımızda kari koca bir ortaya çıkalım. 10. yılımızı kutlayalım dedik. Kismet bakalim.
Hersene bu elbiseden 2 3 tane almıyorsan hiççç sorun yok al gitsin çok yakışır sana😍

Küpe ve bileklik harika olur bence de. Hem küpe hem kolye olmaz.öyle takmak için elbise dümdüz bir kalem elbise olmalı. Bu elbise şatafatlı. Minik ışıltılar yeterli takı olarak değil mi?
Zevkler tartışılmaz tabiikii .. ne elbiselere neler neler takıyorlar güzel olmuyor.. takacagi takının isiltisina sadeligine göre değişir boğaza bitişik bir kolye çok yakışır demiştim bu elbiseye ama bileklik ve kupeyle de çok güzel olur tabii ki .. sadece küpe de olur
Simdi elbisenin omuzları açık boynumu cok kapatmayayim. Küpe ve bilelik takayim siyah biseyler de vardi bir bakayim bulabilirsem. Bulamazsam da alırım uygun biseyler. Ay ayakkabi meselesi???

Hersene bu elbiseden 2 3 tane almıyorsan hiççç sorun yok al gitsin çok yakışır sana😍
Öyle gerçekten ceyceyim. Israf bana göre degil de buna da resmen aşık oldum baska elbise beğenemiyorum . Eğer denersem ki ankaraya gelecegim önümüzdeki hafta, bi foto atarim buraya.

Öyle gerçekten ceyceyim. Israf bana göre degil de buna da resmen aşık oldum baska elbise beğenemiyorum . Eğer denersem ki ankaraya gelecegim önümüzdeki hafta, bi foto atarim buraya.
Karum avm dede abiyeciler vardı. Pandemi de hiç gidemedim oraya. Tunalı hilmi de.

Bu benim kına elbisem acaba bunu mu giysem C ceycey0406 devir tasarruf devri😂
3 cocuktan sonra sırt kısmı biraz dar gelebilir korseyle toparlarım diye umuyorum. Simdi arkadan fermuari çekecek kimse yoktu ama icine girebildim bu da bir basari benim için . Simdi aklim.buna kayıyor. Ne dersiniz?

Eklentiler

• 20210722_184924.jpg
    20210722_184924.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 38
Bu benim kına elbisem acaba bunu mu giysem C ceycey0406 devir tasarruf devri😂
3 cocuktan sonra sırt kısmı biraz dar gelebilir korseyle toparlarım diye umuyorum. Simdi arkadan fermuari çekecek kimse yoktu ama icine girebildim bu da bir basari benim için . Simdi aklim.buna kayıyor. Ne dersiniz?
Simsiyahmış bu da. Havalar da çok sıcak yanma içinde. Ama bedava olduğu için oyum bundan yana😍1800 e 2 çeyrek ediyor😂

https://www.ilmio.com/tr/dugun-konuk/ilmio-empirme-acik-omuz-tul-abiye-siyah-p8001858
Bu abiyeyi cok beğendim farkli renklerini gidip magazada görüp denemeyi düşünüyorum. Boyuma, bedenime uygun tarzin bu olduğunu düşünüyorum. Benzer sekilde topuz yaptirmak istiyorum. Çiçekli bir saç aksesuari fazla.mi olur? Kolye küpe takmayi cok severim. Bunun üstüne nasil bir sey düşünmeliyim?
İnce zarif bi kolye olmalı.
Cicekli bir sac aksesuarı, minik ebatta olursa olur, büyük bir sey olmamalı.

X