Ne Nerede Yenilmez?

pinkolog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
99
17
Merhaba arkadaşlar, başlığın amacı menun kalmadığınız be önermediğiniz mekanları bizimle paylaşmanız. Mümkünse fotoğraflarıyla.
Kötü deneyimlerizden yola çıkarak diğer arkadaşlarımıza faydalı olmak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Madem konuyu açtık ilk ben yazayım.
Yıllardır beğenerek gittiğim taksimde ki kagi restorana uzun süredir gidememiştim. Geçenlerde gittim ve tam bir hüsran. Garsonları değişmiş. Sadece garsonları değil şefi fln da değişmiş. Sinirli kendi kendine söylenen bir garson ve çok kötü yemekler!
Uyarımı yapayım yani arkadaşlar o muhteşem makarnaların yapıldığı kagi eski kagi değil! Maalesef :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
İzmir sair esref bulvarinda bi tatlici var. Tam burger king/kipa karsisinda. Sahibi Suriyeli ve tatlilarda genelde oranin tatlilari. Goruntuler muhtesem. Gorunce istahlaniyorsunuz ama tatlari :KK43:( genelde kadayif çeşitleri ama benim damak tadima pek uymadi. Yogun tereyagi kokuyor. Tereyagini cok severim ama degisik bi koku yani bilemedim :KK43: resmini eklemeye calistim ama ins olmustur. Ekledigim resim cesitlerden sadece birisi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzüldüm Kagi yi bende çok severdim öğrenciliğimde makarnasını severek yediğim bir yerdi

Baba dostu florya çağ kebabı çok lezzetli diye gittim ama mekan rezalet fiyatlar uçmuş lezzet idare eder ama içerisi dökülüyor resmen

X