Rüya Yorumları Ne olur rüyamı yorumlayın çok üzgünüm :(

JamesMoriarty

Did you miss me?
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
600
194
Dün gece rüyamda küs olduğum bir kız arkadaşımı gördüm. Yaklaşık 3 buçuk yıl önce birbirimize yaptığımız bazı yanlışlardan ötürü görüşmeyi kestik. Birbirimize çok öfkeliydik. Sanırım o biraz daha fazlasını hissediyordu. Herneyse bir kez yüzleştik bu konuda sadece konuştuk ve ayrıldık hiçbir ilerleme olmadı bir daha da hiç görüşmedik. Ne kadar yanlış yapsa da, ben de yapsam da onu hep özledim. Farklı arkadaşlarım oldu her zaman ama onun nedense yerini dolduramadım. Rüyamda aynı apartmanda yaşıyorduk. O üst katta ben alt katta. Kapının önünde onu ilk defa görünce çok şaşırdım. Konuşmak istedim. Başta istemedi, isteksiz davrandı. Sonra çok ısrar edince evime geldi. Odamda konuştuk. Ben konuşurken çok ağladım. O da çok üzgün olduğunu söyledi. Ailelerimiz tanışıyordu annenin babanın haberi var mı küsme sebebimizden dedim. Hayır yok dedi. Sarıldık. Sarıldığında o kadar iyi ve o kadar pişman hissettim ki. Sonra birlikte dışarı çıkalım bu günü güzel değerlendirelim dedik hazırlandık. Yüzünde bi yorulmuşluk vardı. Hiç öyle görmemiştim onu gerçekte. O arada uyandım. Neredeyse tüm sabah devamını görürüm belki ümidiyle uyumaya çalıştım. Daha önce de aynı sarılma sahnesiyle bir okulun içinde gördüm aynı kişiyi. O zaman yüzü daha iyiydi, daha neşeliydi. Kendimi çok kötü hissediyorum lütfen bu rüyamı yorumlar mısınız çok ihtiyacım var. Yorum gelirse şimdiden teşekkürler. :KK43:

X