Ne sıklıkla cinsel ilişki yaşıyorsunuz

Selamlar. Ben üç aylık evliyim. Üç beş günde bir cinsellik yasiyoruz. Eşim gusule usendigini soyluyor . Gusül olmasa hergunde yapar insan diyor. Ama bana usengecte olsa isteksiz olduğunu düşünüyorum bu sorun sanırım. Sizin nasıl
İlk evlendigimizde haftada 3 yada 4 oluyordu gusule de usunmek nedir ya 😊 eşinizin istemesi gerek bu dönemlerde eşinize siz fındık fıstık keçi boynuzu flan yedirin bence

Selamlar. Ben üç aylık evliyim. Üç beş günde bir cinsellik yasiyoruz. Eşim gusule usendigini soyluyor . Gusül olmasa hergunde yapar insan diyor. Ama bana usengecte olsa isteksiz olduğunu düşünüyorum bu sorun sanırım. Sizin nasıl
Hahahahahhaha eşiniz çok komik :KK70: valla istekli bir erkek isterse dağdan su indirir sobada ısıtır :KK70:

Birde çocuk istiyoruz bana kalsa iki günde bir olmalı. Bir evli arkadaşımda öyle dedi hatta yeni evliler hergun yapar erkek hergun ister dedi . Benimki gerçekten cokmu üşengeç isteksizmi anlamadim
Yeni evli arkadaşlarınız gerçekçi yani. Her gün olmasa bile günaşırı ilişki kuruyorlardır. Sizin eşiniz bence isteksiz ama aşılabilir; siz istekli olun, ortamı renklendirin, konuşup motive edin... Gusül abdesti bahane.

Çocuk istemenizi de anlayamadım, daha zevkini çıkarıp cinsel uyum yakalamaya çalışsanıza.

Gusule üşenmek ne ya? Sevişmese haftada kaç kere banyo yapıyor ki?
Çalışan, yorulan,tüm gün dışarda olan,aynı ayakkabı içinde akşama kadar dolaşan adam üç beş günde bir mı yıkanıyor 🤮
Tam onu diyecektim aynı donla , o ayakkabıda kalmış ayakla o ter kokusuna deodorant sıka sıka mı geziyo bu adam 🤮🤮🤮🤮 Kalıcı ojesi mi varmış hayırdır :KK70:

Birde çocuk istiyoruz bana kalsa iki günde bir olmalı. Bir evli arkadaşımda öyle dedi hatta yeni evliler hergun yapar erkek hergun ister dedi . Benimki gerçekten cokmu üşengeç isteksizmi anlamadim
Gelmişsin 36 yaşına bacım.büyük ihtimal kocan senden de büyüktür.20 yaşındaki kişilere mi özeniyorsunuz ?.adam sana gelene kadar hergün yapacak yaşları çoktannn geçmiş.yeni evli derken 35,40 yaşındaki kişileri kastetmiyor insanlar.

Merhaba,
Önceden kadının isteksizliğinden yakınılırdı. Şimdi devir tersine mi döndü sürekli bir yerlerde isteksiz erkek duyuyoruz. Ve maalesef benim eşimde öyle. Aylarca olmuyor. Söylediğim zaman kızıyor. Ben sapıkmışım aklım hep ordaymış. Bunu söylediğinde en az bir aydır eli elime değmiyor. daha dört yıllık evliyim. Çok isteksiz. Yada beni istemiyor. :KK43:

Gelmişsin 36 yaşına bacım.büyük ihtimal kocan senden de büyüktür.20 yaşındaki kişilere mi özeniyorsunuz ?.adam sana gelene kadar hergün yapacak yaşları çoktannn geçmiş.yeni evli derken 35,40 yaşındaki kişileri kastetmiyor insanlar.
Kesinlikle

Merhaba,
Önceden kadının isteksizliğinden yakınılırdı. Şimdi devir tersine mi döndü sürekli bir yerlerde isteksiz erkek duyuyoruz. Ve maalesef benim eşimde öyle. Aylarca olmuyor. Söylediğim zaman kızıyor. Ben sapıkmışım aklım hep ordaymış. Bunu söylediğinde en az bir aydır eli elime değmiyor. daha dört yıllık evliyim. Çok isteksiz. Yada beni istemiyo
Sayilara takilmayin verin coskuyu gitsin🤣🤣
Haha 😂

Merhaba,
Önceden kadının isteksizliğinden yakınılırdı. Şimdi devir tersine mi döndü sürekli bir yerlerde isteksiz erkek duyuyoruz. Ve maalesef benim eşimde öyle. Aylarca olmuyor. Söylediğim zaman kızıyor. Ben sapıkmışım aklım hep ordaymış. Bunu söylediğinde en az bir aydır eli elime değmiyor. daha dört yıllık evliyim. Çok isteksiz. Yada beni istemiyor. :KK43:
Yanlış anlamazsanız kaç kilosunuz??

Valla ben kocama zorla saldırıyorum geçen gün arama geçmişinde çelik don aradığını fark ettim valla benim için fark etmez isterse kurşun geçirmez alsın :bicak::KK53:

X