Çocuk Hastalıkları Ne yapabilirim

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

semiha

evli mutlu çocuklu...
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
4.634
9
39
kızlar benim 2,5 aylık kızımın kusması bugün arttı gün içinde 6 kere falan kustu ne yapabilirim

merhabalar kızınızın acaba kusmayla beraber ishalide var mı?eğer bugün sonlanmadıysa mutlaka doktora götürüp rota virüs tahlili yaptırtın.ama mutlaka bu aylık çocuklarda tehlikelidir.inşaallah kötü birşey çıkmaz.mutlaka emzirin ve sık sık verin.geçmiş olsun

merhabalar kızınızın acaba kusmayla beraber ishalide var mı?eğer bugün sonlanmadıysa mutlaka doktora götürüp rota virüs tahlili yaptırtın.ama mutlaka bu aylık çocuklarda tehlikelidir.inşaallah kötü birşey çıkmaz.mutlaka emzirin ve sık sık verin.geçmiş olsun

hayır çalta çocuğumun ishali yok sadece kusması var oda şu saatlerde azalmış durumda

iyi çok şükür ama yinede kusma devam ederse dkra götürün.ihmale gelmez çok küçük daha,tekrar çok geçmiş olsun.bol bol emzirmeye devam edin.

Bebek emdikten sonra gazı tam çıkmıyorsa kusabilir benim oğlum gibi.Gazını tam çıkarmaya çalış veya semiha emziriyorsan sen sırtını, mideni üşütüyorsan sütünü etkiler bıdık kusar sırtını sıcak tut terlememeye çalış.Umarım düzelir.

yagmury nin de dediği gibi bebek karnını doyurduktan sonra gazını çıkarırkende kusabilir, eğer kesik yoğurt gibiyse korkma, çünkü bebek emdiğinin fazlasını çıkartıyo olabilir

düzeldi çaltacım bugün daha iyi ama ben yinede doktoruna götürdüm idrar kültürü yaptı

geçmiş olsun nasıl oldu bebişin.ortalarda berbat bi virüs var dolaşan umarım o çıkmaz.

X