Ne yapacağımı şaşırdım :(

PinkHoney

KoreSever
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
1
0
Merhaba yardıma ihtiyacım var. Sanırım size içimi dökeceğim çünkü cidden ihtiyacım var. Duygusal biriyim ve saçma sapan takıntılarım var. Yani takıntım, bir konunun üzerinde çok düşününce karamsar olmaya başlıyorum. Karamsarlığım tekrar kendini göstermeden yardım eder misiniz? :KK14:

Hoşlandığım bir çocuk var benden birkaç yaş büyük. Cidden yakışıklı ama ben kendimi hiç beğenmiyorum. Balık etliyle zayıf arası birşeyim ve boyum uzun. Okulumuzda genelde minyon kızlar var ve genelde erkekler minyon kızları sevdiği için çocuğun bana bakacağından pek emin olamıyorum. O bana fazla mükemmel geliyor ben de zaten kendimi bir türlü sevemediğimden kendimi ona yakıştıramıyorum. Onun dikkatini çekmek istiyorum ama suratım boya küpüne dönmeden ve de etrafta ağzımı yaydıra yaydıra konuşmadan dikkatini çekmek istiyorum. Ara sıra bana bakıyor ama bence beni küçük görüyor. Yan sınıftaki kızla yaşıtız ve o da ondan hoşlanıyormuş. Ama kızın -çok afedersiniz- bir taraflarında eteği, makyajdan gözükmeyen yüzü hergün şekil verdiği boyalı dalgalı saçları var ve minyon. Sevdiğim çocuğun ona baktığını daha görmedim ama kız çocuğun dikkatini çekmek için önünden geçip duruyor. Ben onu daha kazanamadan kaybedeceğimden cidden çok korkuyorum. Ona onu sevdiğimi de söyleyemem çünkü aşırı utangaçım. Nasıl dikkatini çekebilirim? Aslında bana ara sıra bakıyor hatta bir keresinde arkadaşım onun arkasından yürürken adımı bağırmıştı ve garip bir şarkı söylemeye başlamıştı. Arkadaşım durdurup iyi olup olmadığını sorarken 'Onlar bile güldüler' dedim ve fark etmeden elimle onu gösterdim O yürürken o sırada bu tarafa bakıyormuş tabi ben bunu görünce hızla arkadaşımı da çekiştirip uzaklaştım Bazen ona bakarken ona ya da arkadaşlarına yakalanıyorum ama 1-2 saniye sonra hemen gözlerimi kaçırıyorum. Lütfen yardım edin lütfen :2: :18: :KK59:
 

KaderKismet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2014
1
0
Iyimis eger bakismalar varsa iyi bi isaretdir buu... Senin ondan hoslandigini anlamasini sagla... Dedigine göre utangacmissin bu biraz zor olucaktir ama o sana bakmiyosa onun baktigi yerde olmaya calis... Sairinde dedigi gibi: sen bana bakma ben senin baktigin yerde olurum... 😄


Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü