ne yaparsam yapayim bas agrim gecmiyor

mrb 26 yasindayim sadece dondurma yedigimde agladigimda ve az uyudugunda basim agrirdi bir kac saat sonra kendi kendine gecerdi hic gunler suren bas agrim olmazdi mart ayinda basladi bas agrim 9 gun surdu kendi kendine gecti ekim ayinda 1 hafta surdu kendi kendine gecti kasım ayında tekrar basladi 42 gun oldu gecmedi agri hafifledi isiga ve sese karsi hassasiyetim oldu cabuk sinirleniyorum bir kac saat evel yaptigim seyi hatirlamiyorum bazen goz bebeklerim buyuyor 5 dk sonra kuculuyor bazen kelimeleri karstiriyorum mesela sogumadi yerine kurumadi dedim 3 tane farkli marka agri kesici icmek kahve icmek alnimi ovmak patates koymak tulbentle basi baglamak alna sirke ve limon surmek uyumak acik havada yurus yapmak sicak suyla dus almak nane yagini alna surmek ve koklamak alna elmak koymak muz ve salatalik yemek gibi 25 tane yontem denedim hic biri ise yaramadi agri yer degistiriyor bazen animin sagi bazen solu bazen arkasi bazen sakagim bazen basimin tepesi agriyor alnim ve kafanin arkasi sonklayici sekilde agriyor kafamin ustu uyusma basinc seklinde agriyor kaşlarima dokununca aciyor ama mart ve ekim ayinda bu belirtiler yoktu sadece tum alnim agrir gecerdi biseyle oyalandigimda agriyi hissetmiyorum isim birince aa bas agrim gecmis diyorum hooop hemen agri basliyor ara sira kulagim cinliyor burnum sizliyor disim yanagim cenem boynum omuzlarim sirtim agriyor 1 dk sonra geciyor 2 senedir soguk bir evde yasiyorum uzun sure sitresli gunler gecirdim ve isim geregi sabahtan aksama kadar bilgisayara bakiyorum seker hastasiyim ve kansizlik var sinizutim yok tansiyonum buyuk 10dur hep 13 cikti eczaci tansiyonu hep dusuk olan biri icin 13 yuksek dedi bir kac doktora anlattim derdimi migren seker hastaligi kansizlik veya fibromiyalji dedi basim neden agriyor? neden hic bir yontem bas agrimi gecirmiyor? internette bas agriniz gecmezse beyin timoru vardir diyor bende de mi var yoksa?

O 25 yöntemin arasında neden doktor yok?

Tansiyon olabilir, kolesterol olabilir, diyabetiniz varmış onunla ilgili bir sıkıntı olabilir. Böbrek yetmezliği, karaciğer yetmezliği hatta kalp yetmezliği belirtisi olabilir. Aylarca süren baş ağrısını ciddiye alıp nasıl doktora gştmez bir insan?

Hanfendi burda herkez DOKTOR diye yazıyor neden görmezden geliyorsunuz anlamıyorum. Burda sizin basınızın neden agrıdıgını nerden bilsinler. Müneccim b..mu yemişler. Doktora gidin lütfen

doktor doktor diyorsunuz da ozel hastanelerde sadece muayene ucreti 150tl oda sigortaliya devlet hastahanesi desen sag insan olu cikiyor devlet hastanesi yuzunden benim kizim olumden dondu 2 ay yogun bakimda kaldi gazetelerde okuyorum haberlerde izliyorum daha dun izledim ozel hastanede ameliyet olan adam olumden donmus ya hastaliginin ne oldugunu bulamiyorlar ya yanlis tedavi uyguluyorlar adamin biri ayak serce parmaginda iltihap oldugu icin hastahaneye gitmis adami sedyeden dusurmusler adam olmus bi kadin dogum yapacakmis doktor yok demisler cocugun kafasini iceri sokmuslar cocuk olmus

doktor doktor diyorsunuz da ozel hastanelerde sadece muayene ucreti 150tl oda sigortaliya devlet hastahanesi desen sag insan olu cikiyor devlet hastanesi yuzunden benim kizim olumden dondu 2 ay yogun bakimda kaldi gazetelerde okuyorum haberlerde izliyorum daha dun izledim ozel hastanede ameliyet olan adam olumden donmus ya hastaliginin ne oldugunu bulamiyorlar ya yanlis tedavi uyguluyorlar adamin biri ayak serce parmaginda iltihap oldugu icin hastahaneye gitmis adami sedyeden dusurmusler adam olmus bi kadin dogum yapacakmis doktor yok demisler cocugun kafasini iceri sokmuslar cocuk olmus
Ne yapalım şimdi bunlar oluyo diye doktora gitmeyelimmi. Ona bakarsanız azrail başucumuzda.

Ay yok artık ya.
Çok ilginçsiniz.

ozaman burdan biz teşhis koyuyoruz size beyin kanserisiniz
bizim teşhis koymamızı istiyorsunuz madem
devlette gitte ameliyatmı ol diyorlar size sadece gidin nöroloji doktoruna beyin filmi çektirin diyorlar okadar

ya onemli biseyim yoksa doktora gidicem yanlis bisey yapcak beni daha kotu etcek zaten ben asiri sanssizim
filme gireceksin sadece bir şley varmı yokmu diye baktin memnun kalmadın başka norolojiye filme girmek le yanlış teşhisin ne alakası var
bence siz psikatriye gidin

ozaman burdan biz teşhis koyuyoruz size beyin kanserisiniz
bizim teşhis koymamızı istiyorsunuz madem
devlette gitte ameliyatmı ol diyorlar size sadece gidin nöroloji doktoruna beyin filmi çektirin diyorlar okadar
devlet doktorlari hemen tersliyor cocugumu goturmustum daha odaya yeni girdik merhaba bile demedim kizim dolabin ustundeki resmi amdi diye hemen cocugu disari cikartin dedi doktor cocuk icin gittigim doktar cocugu disari cikarttiriyor e nasil muayene etcen cocugu nasil iylestiecen disari cikartirsan

Böyle devam edin aynen, benim dayım son bi senedir yürürken zorlanıyordu,yazin gün ve gün ayagini cekemez oldu, kolunu kaldıramaz oldu gitti doktora kana baktilar iyi sekeri çıkmıştı sonra konusma gitti, beyininde tumor varmis , son evrede şuanda tedavi görüyor hala konuşamıyor, yürüyemiyor, doğru alanı bulacaksiniz her seferinde kana baktir ordan cikmaz. Basiniz agriyor gidin bir nörolojiye . En son noktaya gelene kadr beklemeyin

Böyle devam edin aynen, benim dayım son bi senedir yürürken zorlanıyordu,yazin gün ve gün ayagini cekemez oldu, kolunu kaldıramaz oldu gitti doktora kana baktilar iyi sekeri çıkmıştı sonra konusma gitti, beyininde tumor varmis , son evrede şuanda tedavi görüyor hala konuşamıyor, yürüyemiyor, doğru alanı bulacaksiniz her seferinde kana baktir ordan cikmaz. Basiniz agriyor gidin bir nörolojiye . En son noktaya gelene kadr beklemeyin
iyilestireyim derken daha kotu yapmalarindan korkuyorum kimseye guven olmuyor neler gorup duyuyoruz dyzgun doktor yok ve ben asiri sanssizim

flme girmek sanki cok kolay ondan cikip otekine gircem
canım ben girdim bence senin filme girme korkun var,sadece başın giriyor ve bir kaç dakika bekliyorsun ben aklıma gelen bütün duları okudum öyle vakit geçirdim içinde başkada bir test istemediler filme baktı benim sinirsel çıktı benimde paniğim var heyecanlanıyorum nefes alamadığımı hissediyor gibi oluyordum ve o dakka kollarımda başlıyarak başıma ağrı gidiyordu ve bir kaç dakka zonkluyordu kaç doktora gittim birşey çıkmadı en son psikatriye yolladılar doktorum harika biriydi inan onunla tedavı oldum,test temiz çıkarsa saten kafan rahatlicak ve emin ol belki başın bişrdaha ağrımicak bile

X