Ne yapıcam fikir verin

Bu seneye hem ayrılık hem saçma sapan kişiler sığdırdım . bundan sonra da da daha seçici olacam ya . Adam gibi adam şöyle yakışıklı boylu poslu olsun ya hshsh
Yani daha yaşın çok genç..üstelik adamın içine sinmedigi aşikar. Neden ille devam edesin ki iyi birisi diye? Dünyada yakışıklı ve iyi erkek kıtlığı yok. Bu sene olmaz iki sene sonra sen de içine sinen güzel bir adam bulursun elbet.
Benim de bir erkekte en sevdiğim şey dalgalı sactir. Sevgililerim koyun gibi gezerler ben o halini çekici buluyorum diye. Ama şimdiki sevgilimin saçlar adayı erken terketmis 😅 gerçekten hiç sevmem saçsız erkek ama sevgilim dünyanın en tatlı insanı. Hali, hareketleri, davranışları, olduğu insan.. her şeyini cidden çok seviyorum ve saçsızligi bana kötü gelmiyor. Tanıştığımız gün onu hiç tanımıyordum ama o gün de bana kötü gelmemişti, çok tanıdık - sevdiğim biriyle karşılaşmışim gibi hissetmiştim.
Bu adam da sizin içinize sinse böyle bir şeyi düşünmezdiniz bile. Başkalarının dediğinin ne önemi var? İnsan sevdiğini başkalarına savunamayacaksa neden o kişiyle bor ilişki halinde olur ki?

Merhaba herkese
Birkaç aydır biriyle konuşuyorum çok değer veriyor iyi biri ama sorun şu ki boy farkımız yok gibi .
Ben 168 o 171 .zayıf olduğum için daha uzun görünüyorum .e 170 boy da erkek de kısa görünüyor .ya bilmiyorum ki uzun boylu sevgilim de oldu çok saçma davrandı üzdü beni .ama boy takıntımı da aşamıyorum .
Ailem akrabalarım çok dalga geçer bula bula bunu buldun şeklinde ?
Aranızda var mı benim gibi bu soruna takılan
Ben takılmıyorum.sen de çok uzun değilsin zaten havalanma boşuna.

Bence boşver, daha icine sineni bul.
Belli ki olmamış yani bu adamla. Yanına yakistirmiyorsun
Ve
Daha 23 yaşındasın. Neden içine tam sinmeyen biriyle olasın ki?
İyi de ne yani, dünya iyi erkeklerden gecilmiyor, elbet ondan iyileri vardır 😂
Standartıni düşürme
Sen de ne iyimsersin kız.hiç mi hayata karamsar baktığın günler olmuyor anlamıyorum ki.

Merhaba herkese
Birkaç aydır biriyle konuşuyorum çok değer veriyor iyi biri ama sorun şu ki boy farkımız yok gibi .
Ben 168 o 171 .zayıf olduğum için daha uzun görünüyorum .e 170 boy da erkek de kısa görünüyor .ya bilmiyorum ki uzun boylu sevgilim de oldu çok saçma davrandı üzdü beni .ama boy takıntımı da aşamıyorum .
Siz sevmiyorsunuz elalem ne der diye düşünüyorsanız maalesef boşa zaman kaybetmeyin

Merhaba herkese
Niye dalga geçiyorlar hepsi 1 80 mi ? Artı senin kararın bu kimene boyu posu değilde huyu güzel olsun gözü sende olsun bence bunlar önemli

Ne vizyonsuz çevren varmış. Armut dibine düştüyse adama yazık, kafa yapın buysa uzatma bence.

Merhaba herkese
Benim boyum 1.70 eşim 1.75 topuklu giyince aynı boy oluyoruz nerdeyse hiçte rahatsız olmuyorum yani çokda hoşuma gidiyor hoşta gözükuyor.Bitmedi bu kizların big boy aşkı.🤣
Önemli olan iyi bir adam olması canım boy farki o kadarda önemli birşey değil.

X