Ne yapmalıyım ?

Esmanur7816

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
81
86
29
Merhaba arkadaşlar kafam çok karışık ve buraya yazmak istedim benim 4 yaşında bir oğlum var eşimle 6 yıllık evliyiz virbirmizi Cook seviyoruz şuan ikinciye hamileyim nasip olursa bir kızımız olacak eşim hep destekçi oldu bana bu zamana kadar hastalandım bir dakika ayrılmadı tüm bakimlarima kadar kendi yapti ev islerinde olsun her türlü yardim eder ve anlayışlıdir ama pandemi bizi bitirdi eşimin iş yeri kapandı çok şükür kira gelirimiz var ama borclarimizda var elimize pek bişey kalmıyor doğumumu özel hastanede yapacaktık fakat son 1 haftam ve doktorumun ilgiiszligi beni sinirlendirdi doğumunda yanında olacakmisiniz diyorum duruma göre diyor şimdi ne yapacağım dün kontrole devlete gittim gayet iyi davrandılar fakat eşim hep düşünüp hesap yapıyor az bir parada değil onu zora sokmak üzmek istemiyorum devlet Hastanesi'nde yapsam sizce iyimidir kötü davranirlarmi ilkini özelde yaptırmıştım bana bı akıl verirmisiniz

Hastaneler doktorlar hemşireler bence iyi.size gereken hizmeti önemi veriyorlar.
2 kere doğum yaptım bir kere ameliyat oldum memnun ayrıldım

Bebişiniz sağlıkla doğsun inşallah. Devlet hastahanelerinde dediğiniz gibi biraz ilgisizlik ve kaba davranış var. Benim çok kavga etmişliğim vardır sizi şikayet edeceğim diye🤭Hepside öyle değil tabi. Ama özel hastahane de çok daha rahat edersiniz.
.

Sezaryen ise devlette iyi diyorlar diğer doğum şekli için her türlü söyleyen var ne var ki sezaryende devlette olunca tüm temizliğinizi ekstra ayağa kaldırmaları refakatçiniz yapar. Refakatçiniz varsa iyi bir Dr arayabilirsiniz devlette de gerçekten iyi doktorlar var. Vajinal doğumda ebeler var onlar için bişey diyemeyeceğim

Sezaryen ise devlette iyi diyorlar diğer doğum şekli için her türlü söyleyen var ne var ki sezaryende devlette olunca tüm temizliğinizi ekstra ayağa kaldırmaları refakatçiniz yapar. Refakatçiniz varsa iyi bir Dr arayabilirsiniz devlette de gerçekten iyi doktorlar var. Vajinal doğumda ebeler var onlar için bişey diyemeyeceğim
Normal olacak inşallah

Hastaneden hastaneye değişir. Çok iyi devletlerde var kötü olanda. Hastaneyi araştır bilgi edin. Bir de normal doğumda genelde devlette ebe yaptırıyor özelde nasıl bilmem.

X